Seminar

Infoseminar: ETAgi toetusvõimalused doktorantidele, nooremteaduritele, järeldoktorantidele

Ühiskonnateaduste instituut

24.09.2021 kell 14.00 - 17.00

Infoseminarile registreerumine: ETAgi toetusvõimalused doktorantidele, nooremteaduritele, järeldoktorantidele

Kohapeal osalemine on lubatud:

1) vaktsineerimiskuuri läbinud isikul, kui vaktsineerimiskuuri lõpetamisest ja vaktsineerimiskuuri järgse maksimaalse kaitse saabumise päevast ei ole möödunud rohkem kui üks aasta. See tähendab, et kui tegemist on kahedoosilise vaktsiiniga ning teist doosi ei ole veel tehtud, peab inimene enne üritusel osalemist siiski tegema COVID19 testi. Maksimaalse kaitse saabumise ajaks loetakse vastavalt tootja juhistele Pfizer/BioNTechi vaktsiini Comirnaty puhul 7 kalendripäeva pärast teist vaktsiinidoosi, AstraZeneca vaktsiini Vaxzevria puhul 15 kalendripäeva pärast teist vaktsiinidoosi, Moderna COVID-19 vaktsiini puhul 14 kalendripäeva pärast teist vaktsiinidoosi ja Janssen COVID-19 vaktsiini puhul 14 kalendripäeva pärast ühte vaktsiinidoosi.

2) isikul, kes on COVID-19 läbi põdenud, sellest ei ole möödunud 180 päeva ja kes esitab vastava tõendi. Testimisest on vabastatud ka vaktsineerituga võrdsustatud isikud 1 aasta jooksul, kes on haiguse läbi põdenud ja saanud ühe vaktsiinidoosi.

3) isikul, kes on teinud eelnevalt PCR testi või antigeeni testi ja mille tulemus on olnud negatiivne. COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne seminarile sisenemist; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne üritusele sisenemist.

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Koht: Tallinna Ülikool, Astra hoone IV korrus, A-447

Keel: inglise