Seminar

Projektijuhtimise õpetamise seminar (akadeemiline suunitlus)

Ühiskonnateaduste instituut

15.08.2019 kell 09.30 - 15.00

Projektijuhtimise õpetamise seminar

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Sihtrühm: EMP ja PRY liikmed, õppejõud / õpetajad / projektijuhtimise kursuste koolitajad või inimesed, kes on huvitatud PM õpetamise teemast

Esialgne programm:

9.30.-10.00 Tervitus kohvi ja ,,Speed Dating„ – ehk teiste kolleegidega tutvumine
10.00.-11.30 e-Eesti / e- residentuur - digiteerimise programm

99% valitsuse teenustest on Eestis digitaalselt kättesaadavad. Ja see on ainult sellepärast, et valitsus soovib, et kodanikel oleksid võimalik oma pulmas füüsiliselt kohal olla või saaksid vaadata ostetud maja tausta. Hetkel on kõikidel inimestel võimalus saada Eesti e-residendiks.  Alates 2014. aastast on Eesti e-residentsi saanud üle 40 000 inimese 150 riigist. Nad on loonud Eestis üle 6000 ettevõtte.
Lugu 99 +% -lise digitaalse riigi (rahva) ja e-ühiskonna lugu ning kuidas ülikoolid ja tehnikakoolid on andnud oma panuse digitaliseerimisprogrammi

11.30-12.15 Lõuna (ise organiseeritud)
12.15.-13.15 Workshop: Hariduse õppimise kohvik (Learning Café workshop)

Learning Café workshop: “Otsides vastastikku kasulikku ja sisukat koostööd Eesti ja Soome õppeasutuste vahel.” Mõtle suurelt - alusta väikselt.
( https://conversational-leadership.net/knowledge-cafe-process/  )

13.15.-14.15 Let’s play PM! (Jaakko Kujala, University of Oulu)

Projektijuhtimise õppimine mängude abil. Veebipõhine PM mäng projektijuhtimise õppimiseks, mis on ühtlasi lõbus ja sõltuvust tekitav. Hands-on: Kes on Balimaade meister ?!

13.45.-14.00 Kokkuvõte ja tulevased eesmärgid 2020
(Pärast seda liiguvad Soome kolleegid sadamasse.)
14.00.-15.00 Järeltegevus: Kuidas arendada PMi õpetamist Eesti ülikoolides

Registreerimine on lõppenud!
Lisainfo: Kätlin Paju, katlin.paju@tlu.ee

Üritus on organiseeritud Tallinna Ülikooli Ühiskonnateaduste Instituudi (ÜTI), Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsiooni (EPMA) ja  Soome Projektijuhtimise Assotsiatsiooni (PMAF) koostööna.