Doktoritöö kaitsmine

27.06.2018 kell 11.00 - 14.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

27. juunil 2018. aastal algusega kell 11.00 kaitseb Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi doktorant Karin Hanga doktoritööd "Developing an Initial Social Rehabilitation Needs Assessment Procedure and the Scope of Rehabilitation Services for Persons with Disabilities in Estonia" („Puuetega inimeste sotsiaalse rehabilitatsiooni vajaduse eelhindamise ja rehabilitatsiooniteenuste sisu kujundamine Eestis“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli auditooriumis M-213.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli vanemteadur Lauri Leppik ning Texase Austini Ülikooli professor Diana M. DiNitto.

Doktoritöö konsultant on Utrechti Rakendusliku Kõrgkooli professor Jean Pierre Wilken.

Oponendid on Norra Teadus- ja Tehnoloogiaülikooli professor Riina Kiik ning Kentucky Ülikooli koolitusjuht Elaine Eisenbaum.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.