Informatsioon

Uued tooted

Eripakkumised

Viimati vaadatud

Vahva paber

Maia Mägi

Sarjast Tasku tarkmees

Rohkem infot

25 toodet

8,50 €

Lisa soovinimekirja

Lisainfo

Kõrgus 21cm
Laius 15cm
Sügavus 2cm
Kaal 300g
ISBN 9789985585764
Lehekülgi 96
Köide Spiraalköide

Rohkem infot

Käsiraamatus õpetatakse lihtsate vahendite ja töövõtetega pabermassist esemeid valmistama ja voolima. Raamat sobib kõigile, kellele meeldib käepärastest vahenditest midagi meisterdada, pakkudes ühtlasi ka vahvaid kingiideid nii suurtele kui väikestele.
Pabermassist esemete valmistamiseks vajalikud materjalid on igas majapidamises olemas, paberiribasid saab ka kontoritest, kus on paberipurustaja. Kasutamiseks kõlbavad ka rämpspost, ajalehed, kataloogid, kingipaki paberid jmt. Täiskasvanu leiab raamatust esialgsed näpunäited, mis teevad alustamise kergemaks. Samm sammult juhendite järgi tehes saavad selgeks esialgsed töövõtted ja tuleb materjalitunnetus. Katsetades ja edasi nuputades sünnivad isikupärased kunstitööd ja tarbeesemed. Raamat on kingiideede poolest rikas. Käsiraamatus olevad juhendid on lihtsad ja ka lastele arusaadavad, mistõttu on raamat eriti sobiv lasteajatöötajatele.
Raamatu autor Maia Mägi kirjeldab raamatus kajastuvate paberimassi kasutamise juhendite täiustamist ja arendamist ise järgnevalt: „Eelkõige pidasin silmas lasteaiaõpetajaid, seega juhendeid kirjutades järgisin põhimõtteid, et kõik tööd peavad olema lasteaias teostatavad, vajama võimalikult vähe vahendeid ja inspireerima lapsi.“

5 toodet samas kategoorias