Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituut on valdkondliku teadmise ja kogemuse kompetentsikeskus. Meie instituudis saab loodus- ja terviseteadusi õppida nii bakalaureuse-, magistri- kui ka doktoriõppes.

Instituudi akadeemilised töötajad osalevad ülikooli käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse töös. Lisaks kuulub instituudi struktuuri ökoloogia teaduskeskus, mis tegeleb organismide, maastike, ökosüsteemide ja geosfääride uurimisega.

Loodus- ja terviseteaduste instituut jaotub kolmeks suunaks:

Miks loodus- ja terviseteaduste instituut?

• Tallinna ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituut ehk LTI on suuruselt kolmas instituut Tallinna Ülikoolis. Meil on ligi 1200 tudengit, kes õpivad nii bakalaureuse-, magistri- kui ka doktoriõppes.
  • Meil on kaasaegne õpikeskkond, kus on tasemel laborid, töökojad ja ateljeed, mis kõik toetab teaduse arengut.
  • Toetame õppekavade ja teadusvaldkondade koostööd. Meie tudengid lahendavad erialadevahelisi probleeme koos teiste instituutide üliõpilastega, tehes kaasa ELU ehk Erialasid Lõimiva Uuenduse projektis.
  • Instituut toetab tudengite mobiilsust. Meie üliõpilastel on võimalus õppida Erasmuse vahetusprogrammi ja teiste stipendiumite toel õppesemestri või -aasta mõnes välisriigi ülikoolis.
  • LTI õppekavades on ette nähtud erialapraktika, mis arendab tööturule suunatud teadmisi ja oskusi.
  • LTI vastutada on terve ja säästva eluviisi kujundamine ülikoolis – oleme ise eeskujuks teistele.

Võta meiega ühendust

PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn