Üritus

Loodus- ja terviseteaduste instituudi lõpuaktuste salvestus

pilt

13. juunil toimusid Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi õppekavade lõpuaktused.

Pildigalerii

Bakalaureusediplomid anti kätte 123-le üliõpilasele ning 137-le magistriõppekavade lõpetajale. Kõige suurem lõpetajate arv oli kehakultuuri bakalaureuses - 47, seejärel organisatsioonikäitumise magister - 35, kolmandana psühholoogia 26 lõpetajad, edasi on enam lõpetajaid ka kehakultuuri õpetajatena (22) ja rekreatsioonikorralduses bakalaureusetasandil (20).

Cum Laude lõpetajaid oli tänavu bakalaureuseastmel 5, magistritasemel 29. Kõige enam, 11 oli Cum Laude lõpetajaid organisatsioonikäitumise erialal.

Kõnedega õppejõudude nimel esinesid bakalaureuse aktustel  dotsent ja akadeemilise suuna juht Aleksander Pulver ja magistritasemel teenekas professor ja akadeemilise suuna juht Priit Reiska.

Lõpetajate nimel said sõna rekreatsioonikorralduse õppekava lõpetaja Inger Fridolon ja organisatsioonikäitumise eriala lõpetaja Enel Kolk.

Täname õppejõude ja õppekorraldajaid ning soovime kõigile lõpetajatele edu ja jätkuvat karjääriteed!

Aktuste salvestust saab vaadata Tallinna Ülikooli Youtube’i kanalis.

LTI bakalaureuseõppe aktuse salvestus

LTI magistriõppe lõpuaktuse salvestus