Digiblogi

Digitehnoloogiate instituudi kevadseminar “eVent” toimub 14.mail

Digitehnoloogiate instituudi traditsiooniline kevadseminar "eVent" 2024 toimub teisipäeval, 14. mail kell 13.00 - 16.15 Astra hoones, Teadlaste foorumis. Instituut teeb kokkuvõtte möödunud akadeemilisest aastast 2023/2024, räägib tähtsamatest saavutustest, sündmustest ja projektidest, ning proovib leida uusi võimalusi koostööks teiste instituutidega. Üritus toimub inglise keeles.

event

Digitehnoloogiate instituut kutsub kõiki traditsioonilisele kevadseminarile "eVent" 2024, kus ettekannetega esinevad nii instituudi akadeemilised töötajad, kui ka tudengid. Üritus koosneb kahest osast ning toimuvad ka paralleelsessioonid. Ajakava on leitav allpool.

13:00 - 15:15 Astra hoone, Teadlaste foorum

Peeter Normak: Avakõne
Nuno Correia /William Primett/ Naoto Hieda: MODINA: Movement, Digital Intelligence and Interactive Audience
Danial Hooshyar/ Kaja Toomla: Edu-HAI grant
Sonia Sousa / Gabriela Beltrao: TrustedID: Cross-Cultural Factors Affecting Trust in Technology
Mustafa Can Özdemir: Digital Explorers: ICT-focused knowledge and talent exchange initiative between the Baltics and Kenya
Merja Bauters: Collaborative Creation of Interdisciplinary Masters programme - and what can go wrong?
Merike Saar: AI use in education from the perspective of teachers and learners
Kristin Parve: Computational Thinking tasks for math lessons
Kais Allkivi-Metsoja/ Taavi Kamarik: ELLE platform for Estonian language learners and educators - what’s new and what’s next?

15:15 - 16:15 Paralleelsessioonid

Sessioon 1: Astra hoone, Teadlaste foorum
Monaliisa Murs, Darina Akhmetzyanova, Inimese ja arvuti interaktsiooni õppekava tudengid: Creation of DiaGoals - a goal-setting app for youth with diabetes
Mykhailo Stavrovsky ja meeskond, Digitaalsete õpimängude õppekava tudeng: Creation of the "Linguss" game
Merli Lall / Fifi Arisandi, Digitaalsete õpimängude õppekava tudengid: Magility project: The Magic of Agility

Sessioon 2: Mare maja, EDU SPACE
Tampere Ülikool, TLÜ digitehnoloogiate instituut, AISS magistriõppekava partnerid: Examples from interdisciplinary project-based courses with clients
SiteS projekti ja uue Tehisintellekti lahendused jätkusuutlikele ühiskondadele magistriõppekava esindajad räägivad koolituse raames sellest, et  kuidas nad on läbi viinud interdistsiplinaarseid projektikursusi tõeliste klientidega.

Registreeruda