Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut - Õppejõud

Õppejõud

Tiina Selke

__thumb_-2-tiina_selke.jpg

Professor Tiina Selke, PhD on BFMi õppejõud Tallinna Ülikoolis. Samuti on ta ka TLÜ muusikaõpetaja magistriõppekava juht, TLÜ Muusika osakonna juhataja 2007-2013. Selke on uurinud Eesti muusikaharidust 20.-21. sajandil (PhD 2007). Ta koordineerib õppetööd, MA õppekava ja muusikaõpetuse sotsioloogilisi uurimusi ning juhib CFMAE konverentse ja CFMAE ajakirja väljaandmist.


Tiina Selke Eesti Teadusinfosüsteemis


Kristi Kiilu

__thumb_-2-Kristi_Kiilu.jpg

Professor Kristi Kiilu, PhD. Õppejõud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. TLÜ ja EMTA muusikaõpetaja ühismagistriõppekava juht. 2011, Kristi Kiilu, Publitseeritud ja/või aprobeeritud doktoritööde kategoorias (Heino Liimetsa nimeline auhind) kasvatusteaduslike tööde riiklikul konkursil 2011. 2011, Kristi Kiilu, Riho Pätsi Koolimuusika fondi laureaat muusikapedagoogika uurija kategoorias.

Kristi Kiilu Eesti Teadusinfosüsteemis


Vaike Kiik-Salupere

__thumb_-2-Vaike Kiik-Salupere_0.jpg

Dotsent Vaike Kiik-Salupere, PhD. BFMi õppejõud Tallinna Ülikoolis.TLÜ ja EMTA muusikaõpetaja ühismagistriõppekava juht.Teadustöö põhisuunad: Ühiskonateadused ja kultuur; Kasvatusteadused:Vokaalpedagoogika, esinemisärevus ja hääl, hääle tervislik kasutus.


Vaike Kiik-Salupere Eesti Teadusinfosüsteemis


Anu Sepp

__thumb_-2-Helen Geršman.jpg

Dotsent Anu Sepp PhD, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Teadustöö põhisuunad: Ühiskonnateadused ja kultuur; Kasvatusteadused; Pedagoogika ja didaktika.Anu Sepp Eesti Teadusinfosüsteemis


Raul Talmar

raul_talmar.jpg

Dotsent Raul Talmar MA, BFMi õppejõud Tallinna Ülikoolis. Koorijuht, pedagoog ja muusikakirjastaja.

Raul Talmar Eesti Muusika infokeskuses