Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut - Vastuvõtutingimused

Vastuvõtutingimused

  • 100% vastuvõtueksam
  • Vastuvõtulävend on 65 palli

Vastuvõtueksam koosneb kahest osast, oskusi ja loomingulisust näitavatest ülesannetest esimesel päeval ning vestlusest vastuvõtukomisjoniga teisel päeval. Vestlusele pääsenute nimekiri avalikustatakse BFM-i kodulehel.

NB! Täpset vastuvõtueksamite ajagraafikut vaata SIIT.

Muusika erialamooduli sisseastumiseks on muusikalised katsed, kus tuleb esitada vabalt valitud a capella laul või instrumentaalpala, üks klaveripala ja musikaalsustest (mäludiktaat, duur/moll helirida, lihtintervallid, duur/moll kolmkõlad ning prima vista lihtsa meloodia noodist laulmine).

Täpsem info: Vaike Kiik-Salupere vkiik....at....tlu.ee

Kunsti erialamooduli katseteks on joonistamine ja kaks kompositsiooni ülesannet. Kuna kompositsiooni ülesanded on seotud muusika kuulamisega, siis palume võimalusel kaasa võtta nutitelefoni ja kõrvaklapid. Erialaeksamiks vajalikud vahendid: harilikud pliiatsid, kustutuskumm, pintslid, kattevärvid (akrüül või guašš), liimipulk, joonlaud, käärid.

Täpsem info: Krista Aren krista.aren....at....tlu.ee

Koos sisseastumisdokumentidega tuleb esitada varem valminud loometööde paremik ehk portfoolio, kuhu sobivad näiteks muusikaliste esinemiste jäädvustused, helisalvestused, joonistused, maalid, fotod, filmid ja videod, esseed, artiklid, luuletused) ja motivatsioonikiri . Portfoolio esitatakse digitaalselt PDF-formaadis või veebilingina sisseastuja enda kodulehele. Portfooliole lisada motivatsioonikiri, mis kirjeldab soove ja põhjuseid miks tulla õppima muusikat ja kunsti ühendavale õppekavale. Portfoolio ja motivatsioonikiri palume saata Mari Kirmele mari.kirme....at....tlu.ee. Portfoolio esitada ajavahemikul 5. juunist 4. juulini.

Osale ka ettevalmistavatel konsultatsioonidel!

2. mail 2017 kell 17.00 korraldab Tallinna Ülikooli BFMi kunstide didaktika ruumis T-314 (Narva mnt 25, 3. korrus) muusika eriala ettevalmistava seminari sisseastumiseks TLÜ Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia BA ning muusikaõpetaja MA erialale suvel 2017. Registreeru siin: goo.gl/3rC1sG.

Link FBs: https://www.facebook.com/events/245751705883851/