Arheoloogia teaduskogu

 

Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Lembi Lõugas head, senior researcher fellow R6-222 lembi.lougas@tlu.ee

+372 683 6462,
+372 555 14634

Ülle Tamla

senior treasurer

R10-308 ulle.tamla@tlu.ee +372 683 8469,
+372 555 14631
Heidi Luik

collection keeper

R10-206 heidi.luik@tlu.ee +372 555 76845
Irita Kallis

collection keeper

R10-208 irita.kallis@tlu.ee +372 5197 1579
Mari-Liis Posti collection keeper,
database administrator
R10-307 mlposti@tlu.ee +372 5647 2373
Kristi Tasuja

collection keeper

R8-arhiiv kristi.tasuja@tlu.ee +372 683 6473
Mauri Kiudsoo

collection keeper

R10-207 mauri.kiudsoo@tlu.ee

+372 5551 4632

Aive Viljus

senior conservator

R6-316 aive.viljus@tlu.ee +372 683 6468
Tarvi Toome

conservator

R10-112b tarvi.toome@tlu.ee +372 683 6482
Liis Soon

librarian

R8-raamatukogu liis.soon@tlu.ee +372 683 6470
Jüri Peets

project participant

R6-122 jyri.peets@ai.ee +372 683 6463
Erki Russow

senior researcher fellow

R10-306 erki.russow@tlu.ee +372 5666 0522
Liina Maldre

researcher fellow

R6-221 liina.maldre@tlu.ee +372 683 6465
Raili Allmäe

researcher fellow

R6-123 raili.allmae@tlu.ee +372 683 6466
Ülle Aguraiuja-Lätti

researcher fellow

R6-216 uagura@tlu.ee +372 683 6467
Reet Maldre

project participant

R6-124 reet.maldre@tlu.ee +372 683 6465
Sirje Hiie

archeobotany specialist

R6-216 sirje.hiie@tlu.ee

+372 683 6467