Esileht - Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Audiovisuaalne meedia

Audiovisuaalse meedia eriala on ingliskeelne õppekava, kus on võimalik õppida väga rahvusvahelises seltskonnas. Õppekava fookus on meedia baasteadmiste, -oskuste ja loomevõime arendamine lavastuslikus televisioonis ning dokumentaal- ja lavastuslike filmide tegemiseks

Keda ootame õppima?

Ootame loominguliste kalduvuste, sotsiaalsete- ja kultuurihuvidega noori, kes tahavad edaspidi töötada audiovisuaalmeedias, ennekõike televisioonis ja filmitootmises.

Miks tulla meile õppima?

Ennekõike selleks, et asuda omandama huvipakkuvat eriala. Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis (BFM) saab seda teha multikultuurses rahvusvahelises keskkonnas koos õppejõudude ja kaastudengitega paljudest riikides. 

Meedia õppekavas on hea tasakaal praktiliste ja teoreetiliste ainete vahel, suur rõhk on rühmatööl. Omandatud erialase inglise keele oskus avardab rahvusvahelisi karjäärivõimalusi.

Eriala omandamist toetav õppekeskkond

BFMi üliõpilaste kasutuses on vastvalminud professionaalne stuudiokompleks ning nüüdisaegne tele- ja filmitehnika, mida kasutatakse loominguliste projektide elluviimisel.

Võta ühendust!
E-post: media....at....tlu.ee
Telefon: +372 619 9563
__thumb_-2-FB_Tallinn University.png BFMi Facebook


Olulised faktid

Õppetase: bakalaureuseõpe

Õppe kestus: 3 aastat

Õppekeel: inglise

Õppemaks: 2000 € semestris