avatud õpe

Hea õppimishuviline

Meil on hea meel, et soovid oma aega kasutada mõistlikumalt ja tahad õppida midagi uut! Tallinna Ülikooli avatud õpe võimaldab paindlikku õppimiskoormust, valida enese täiendamiseks üksikuid õppeaineid või omandada terve kõrvaleriala. 
 

Avatud õppe ja Aasta ülikoolis teabetund on 12. ja 18. augustil 2020 algusega kell 16.00 Narva mnt 29 Astra majas ruumis A121.

 

Tasemeõppe ained täiendusõppena

See õppevorm on Sinu jaoks õige valik, kui soovid paindlikku õppimiskoormust, valida enesetäiendamiseks õppeaineid oma soovist lähtuvalt, omandada lisaeriala või läbida ümberõpe. Valida saad aineid nii bakalaureuse-,  magistri-  kui ka doktoritaseme õppekavadest ja läbida neid koos üliõpilastega. Õppekulude eest tasutakse õpitud ainepunktide hinna alusel.

Programm Aasta ülikoolis

Programm Aasta ülikoolis on mõeldud Sulle, kui oled huvitatud enesetäiendamisest ja otsid sisukat alternatiivi koolitusturul pakutavale. See on koolitusvõimalus, kui soovid paindlikku õppimiskoormust või kui Sa veel ei ole leidnud endale sobivat eriala. Sul võimalus valida õppekavade hulgast, mille maht on 14 - 24 ainepunkti ja kestvus üks õppeaasta.

Lisainfo

Kui Sul on küsimusi avatud õppe kohta, võta ühendust meie avatud õppe spetsialisti Marge Kõrvitsaga.

E-post: marge.korvits@tlu.ee
Telefon: +372 640 9139