avatud
Hea õpihimuline

Kui Sa soovid läbida ülikooliõpingud paindliku koormusega või lihtsalt täiendada oma teadmisi, tule Tallinna Ülikooli avatud õppesse. Avatud õpe on tasuline, kuid selle oluliseks eeliseks on, et saad valida vabaduse ise otsustada ja panna õppeainetest kokku just Sulle huvipakkuva programmi. Avalduse kevadsemestril õppimiseks sai esitada 7. jaanuarist 3. veebruarini. 

 

Tasemeõppe ained täiendusõppena

See õppevorm on Sinu jaoks õige valik, kui soovid paindlikku õppimiskoormust, valida enesetäiendamiseks õppeaineid oma soovist lähtuvalt, omandada lisaeriala või läbida ümberõpe. Valida saad aineid nii bakalaureuse-,  magistri-  kui ka doktoritaseme õppekavadest ja läbida neid koos üliõpilastega. Õppekulude eest tasutakse õpitud ainepunktide hinna alusel.

Programm Aasta ülikoolis

Programm Aasta ülikoolis on mõeldud Sulle, kui oled huvitatud enesetäiendamisest ja otsid sisukat alternatiivi koolitusturul pakutavale. See on koolitusvõimalus, kui soovid paindlikku õppimiskoormust või kui Sa veel ei ole leidnud endale sobivat eriala. Sul võimalus valida õppekavade hulgast, mille maht on 17 - 24 ainepunkti ja kestvus üks õppeaasta.

Lisainfo

Kui Sul on küsimusi avatud õppe kohta, võta ühendust meie avatud õppe spetsialisti Marge Kõrvitsaga.

E-post: marge.korvits@tlu.ee
Telefon: +372 640 9139