avatud õpe
Tallinna Ülikooli avatud õpe võimaldab paindlikku õppimiskoormust, valida enese täiendamiseks üksikuid õppeaineid või omandada terve kõrvaleriala:

Programm Aasta ülikoolis

Programm Aasta ülikoolis on mõeldud Sulle, kui oled huvitatud enesetäiendamisest, otsid sisukat alternatiivi koolitusturul pakutavale ja soovid saada mikrokraadi, tehes sellega oma elus muutus paremuse poole.

Avaldusi 2021/22 õppeaasta kevadsemestriks saab esitada 17. jaanuarist 7. veebruarini. Kontaktõpe algab 7. veebruarist. Õppeaineid saab õpingukavasse deklareerida 14. veebruarini. 

tutvu programmiga

 

Tasemeõppe ained

See õppevorm on Sinu jaoks õige valik, kui soovid paindlikku õppimiskoormust, valida enesetäiendamiseks õppeaineid oma soovist lähtuvalt, omandada lisaeriala või läbida ümberõpe. Valida saad aineid nii bakalaureuse-,  magistri-  kui ka doktoritaseme õppekavadest ja läbida neid koos üliõpilastega. Õppekulude eest tasutakse õpitud ainepunktide hinna alusel.

Kuula, mida arvavad vilistlased

Oma õppimistkogemustest ja sellest, milliseid eeliseid loob avatud õppe formaat rääkisid Äripäeva raadios "Eetris Tallinna Ülikool" Eesti Mereakadeemia direktor Roomet Leiger ja Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumi õpetaja Urmas Lehtsalu. Roomet Leiger jõudis enda valitud tempos õppides lõpuks ülikooli diplomini ja Urmas Lehtsalust sai "sariõppija", kelle jaoks enese täiendamine on saanud eluviisiks. Urmase saates tutvustab avatud õppe spetsialist Marge Kõrvits ka populaarseimaid aineid ja seda, millist kasu saavad ettevõtjad avatud õppe vormi kasutamisest töötajate koolitamisel.

Kuula Roomet Leigeri saadet avatud õppe võludest ja valudest

Kuula Urmas Lehtsalu ja Marge Kõrvitsa saadet

Lisainfo

Kui Sul on küsimusi avatud õppe kohta, võta ühendust meie avatud õppe peaspetsialist Marge Kõrvitsaga.

E-post: marge.korvits@tlu.ee
Telefon: +372 640 9139