täiskasvanud õppijad
Tallinna Ülikooli avatud õpe võimaldab paindlikku õppimiskoormust ja valida enese täiendamiseks üksikuid õppeaineid  või omandada kõrvaleriala.

Tasemeõppeained täiendusõppena

See õppevorm on Sinu jaoks õige valik, kui soovid paindlikku õppimiskoormust, valida enesetäiendamiseks õppeaineid oma soovist lähtuvalt. Valida saad aineid kas bakalaureuse-,  magistri-  või doktoritaseme õppekavadest ja läbida neid koos üliõpilastega. Õppekulude eest tasutakse õpitud ainepunktide hinna alusel.

Kuula, mida arvavad vilistlased

Oma õppimistkogemustest ja sellest, milliseid eeliseid loob avatud õppe formaat rääkisid Äripäeva raadios "Eetris Tallinna Ülikool" Eesti Mereakadeemia direktor Roomet Leiger ja Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumi õpetaja Urmas Lehtsalu. Roomet Leiger jõudis enda valitud tempos õppides lõpuks ülikooli diplomini ja Urmas Lehtsalust sai "sariõppija", kelle jaoks enese täiendamine on saanud eluviisiks. Urmase saates tutvustab avatud õppe spetsialist Marge Kõrvits ka populaarseimaid aineid ja seda, millist kasu saavad ettevõtjad avatud õppe vormi kasutamisest töötajate koolitamisel.

Kuula Roomet Leigeri saadet avatud õppe võludest ja valudest

Kuula Urmas Lehtsalu ja Marge Kõrvitsa saadet

Küsi lisa

Kui Sul on küsimusi avatud õppe kohta, võta ühendust avatud õppe peaspetsialist Marge Kõrvitsaga.

E-post: marge.korvits@tlu.ee
Telefon: +372 64 09 139

Mikrokraadiõpe

on mõeldud Sulle, kui oled huvitatud enesetäiendamisest, otsid sisukat alternatiivi koolitusturul pakutavale ja soovid omandada mikrokraadi karjääripöördeks.

 

VAATA MIKROKRAADIPROGRAMME