Psühholoog aitab nõustataval probleemist paremini aru saada, seda sõnastada, toetab klienti tema mõtetes, tunnetes, soovides ja hirmudes selgusele jõudmisel. Peale probleemi sõnastamist, saab psühholoog toetada realistlike ootuste seadmisel, aitab näha raskuste tekkimise ja püsimise põhjusi ning seejärel asutakse koostöös kliendiga otsima sobivaid lahendusi. Seega, tegemist ei ole valmis lahenduste pakkumise vaid koostööga, kus nõustatava enda panus oma probleemi lahendamisse on väga tähtis.

Psühholoogi vastuvõtule on vaja eelnevalt aeg kokku leppida. Vastuvõtule registreerumiseks broneeri aeg internetis. Vastava lingi leiad nõustaja kontaktandmete kõrvalt.

NB! Juhul, kui Sa ei saa broneeritud või kokkulepitud ajal nõustamisele tulla, palun tühista broneering Google kalendris või anna sellest nõustajale e-posti teel teada. 

Nõustamine on kõikidele Tallinna Ülikoolis õppijatele tasuta, olenemata õppevormist, -koormusest ja riigieelarvelisest või riigieelarvevälisest õppekohast. Nõustamisele on oodatud ka akadeemilisel puhkusel viibivad üliõpilased.

 

Nõustamine toimub veebi vahendusel (Google Meet, Skype).


Valentina Kivi portree

Psühholoog Valentina Kivi - nõustamine eesti ja vene keeles

e-post valentina.kivi@tlu.ee | tel 6409231 | broneeri aeg internetis | ruum S142

Nõustamine esmaspäeviti ja neljapäeviti. 


Psühholoog Lea

Psühholoog-praktikant Lea Lihtmaa - nõustamine Zoomi vahendusel eesti ja inglise keeles

e-post lea.lihtmaa@tlu.ee | broneeri aeg internetis

Nõustamine ka pärast tööpäeva ning nädalavahetuseti.