Psühholoog aitab nõustataval probleemist paremini aru saada, seda sõnastada, toetab klienti tema mõtetes, tunnetes, soovides ja hirmudes selgusele jõudmisel. Peale probleemi sõnastamist, saab psühholoog toetada realistlike ootuste seadmisel, aitab näha raskuste tekkimise ja püsimise põhjusi ning seejärel asutakse koostöös kliendiga otsima sobivaid lahendusi. Seega, tegemist ei ole valmis lahenduste pakkumise vaid koostööga, kus nõustatava enda panus oma probleemi lahendamisse on väga tähtis.

Psühholoogi vastuvõtule on vaja eelnevalt aeg kokku leppida. Kui soovid registreeruda vastuvõtule samaks päevaks, palun helista tel. 640 9231.

NB! Juhul, kui Sa ei saa broneeritud või kokkulepitud ajal nõustamisele tulla, palun tühista broneering Google kalendris või anna sellest nõustajale teada telefoni või e-posti teel. 

Nõustamine on kõikidele Tallinna Ülikoolis õppijatele tasuta, olenemata õppevormist, -koormusest ja riigieelarvelisest või riigieelarvevälisest õppekohast. Nõustamisele on oodatud ka akadeemilisel puhkusel viibivad üliõpilased.

Nõustamine toimub Silva maja ruumis S-103, Narva mnt 29.


Ivi Niinepi portree

Psühholoog Ivi Niinep - nõustamine eesti ja inglise keeles

e-post ivi.niinep@tlu.ee | tel 6409231 | broneeri aeg internetis | ruum S142

Nõustamine kolmapäeviti, neljapäeviti ja reedeti. 


Valentina Kivi portree

Psühholoog Valentina Kivi - nõustamine eesti ja vene keeles

e-post valentina.kivi@tlu.ee | tel 6409231 | broneeri aeg internetis | ruum S142

Nõustamine esmaspäeviti ja neljapäeviti.