Psühholoog aitab nõustataval probleemist paremini aru saada, seda sõnastada, toetab klienti tema mõtetes, tunnetes, soovides ja hirmudes selgusele jõudmisel. Peale probleemi sõnastamist, saab psühholoog toetada realistlike ootuste seadmisel, aitab näha raskuste tekkimise ja püsimise põhjusi ning seejärel asutakse koostöös kliendiga otsima sobivaid lahendusi. Seega, tegemist ei ole valmis lahenduste pakkumise vaid koostööga, kus nõustatava enda panus oma probleemi lahendamisse on väga tähtis.
Psühholoogi vastuvõtule on vaja eelnevalt aeg kokku leppida. Vastuvõtule registreerumiseks broneeri aeg internetis. Vastava lingi leiad nõustaja kontaktandmete kõrvalt.
NB! Juhul, kui Sa ei saa broneeritud või kokkulepitud ajal nõustamisele tulla, palun tühista broneering Google kalendris või anna sellest nõustajale e-posti teel teada. 
Nõustamine on kõikidele Tallinna Ülikoolis õppijatele tasuta, olenemata õppevormist, -koormusest ja riigieelarvelisest või riigieelarvevälisest õppekohast. Nõustamisele on oodatud ka akadeemilisel puhkusel viibivad üliõpilased.

Nõustamine toimub nii kohapeal kui veebi vahendusel (Google Meet, Skype).

Asume Silva õppehoone I korrusel ruumis S-142 ning meie nõustamisruum on samal korrusel ruumis S-103.

Juhul kui oled kasutanud meie nõustamisteenused palun leia paar minutit selleks et anda oma anonüümne tagasiside saadud teenusest.

https://forms.gle/SzNx5QntttMwFobj8

 

Lepi kohtumine kokku:

NB! Maksimaalne nõustamiste arv ühele õpilasele on  viis kohtumist semestri kohta!
psühholoog Janno psühholoog  

Janno Pajupuu

Valentina Kivi

 
psühholoog psühholoog  
EST/ENG EST/RUS  
broneeri aeg (vähemalt 24 h ette) broneeri aeg