Esmakordselt toimunud koosõppimise päev sai positiivse vastuvõtu

Ligi 80 õppejõudu ja tugitöötajat kogunesid koosõppima.

koosõppimise päev

Personaliarenduskeskuse eestvedamisel toimus 2. aprillil Tallinna Ülikooli esimene koosõppimise päev. Päeva teema oli “Tehisintellekti kasutamise kogemused” ning sündmusel osales ligi 80 õppejõudu ja tugitöötajat.

Haridustehnoloogia professor Kairit Tammets juhtis oma ettekandes tähelepanu, et tehisintellekti kasutuselevõtt pakub võimaluse uuesti läbi mõelda õpetamismeetodid, hindamiskriteeriumid ja hindamise fookused - kas keskendutakse lõpptulemustele või õppimisprotsessile endale. Selle mõttega haakusid paljude teiste osalejate arvamused nii maailmakohvikus kui päeva lõpetanud paneeldiskussioonis.

Täname kõiki, kes andsid oma panuse päeva õnnestumisse! Korraldusmeeskond loodab, et koosõppimise päevast saab ülikooli igakevadine hea traditsioon.

Vaata kokkuvõtteid ja materjale: www.tlu.ee/koosoppejõud.

Vaata pildigaleriid: https://flic.kr/s/aHBqjBk83Z.