Klassiruum

Eesti pedagoogika arhiivmuuseum (EPAM) tegeleb haridus- ja koolilooliste ning pedagoogilise mõtte arengut käsitlevate materjalide kogumise ja säilitamisega, eesti haridus- ja kooliajaloo uurimise ning tutvustamisega muuseumitundide, loengute, näituste, veebipõhiste materjalide, kõnekoosolekute ja konverentside kaudu.
Eestis ainulaadse kooli- ja pedagoogika ajalooga tegeleva institutsioonina on EPAMi eesmärgiks ka teadus- ja uurimistöö viljelemine.

EPAM on avatud kõigile eesti pedagoogilise mõtte ja haridusloo arengust huvitatuile.

Virtuaalnäitused

Vaata ka EPAMi andmebaasi

Uurijatele avatud E–R kell 10–16

PostiaadressRävala pst 10, 15042 Tallinn

Telefon(+372) 665 9455

E-postepam@tlu.ee

 

Inimesed

Eesti Pedagoogika Arhiivmuuseum
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Veronika Varik direktor Rv10-241 veronika.varik@tlu.ee +372 665 9409
Marga Lvova peavarahoidja Rv10-244 marga.lvova@tlu.ee +372 665 9455
Piret Laht arhivaar-koguhoidja Rv10-245 piret.laht@tlu.ee +372 665 9442
Tiina Tootsi arhivaar-koguhoidja Rv10-245 tiina.tootsi@tlu.ee +372 665 9442
Villem Normak arhivaar-koguhoidja Rv10-245 villem.normak@tlu.ee +372 665 9442
Anne Ant tehniline assistent Rv10-245 +372 665 9442
Ene Luka haridusloo spetsialist Rv10-144 ene.luka@tlu.ee +372 665 3461