Miks õppida tasemeõppeaineid täiendusõppena? Kui töö või pereelu ei luba pühendada end täielikult õpingutele ja täienduskoolituses pakutu tundub olevat liiga pealiskaudne, siis see on üks võimalus enesetäiendamiseks.

Avatud õpe on just see, mida vaja. Saan oma õpingukavasse noppida neid aineid, mis mind tõepoolest huvitavad.

Nele-Liis Vaiksoo 

Avatud akadeemia kaudu tasemeõppeainete õppimine sobib Sulle, kui soovid paindlikku õppimiskoormust:

Tasemeõppeaineid täiendusõppena saad valida bakalaureuse-, magistri-  või doktoritaseme õppekavadest ja need tuleb üles leida ka tunniplaanist. Õpitakse koos üliõpilastega. Läbitud ainete tulemusi on võimalik üliõpilasena õppekava täitmisel arvestada, kui need sobivad õppekava eesmärgiga.

Avaldusi kevadsemestriks saab esitada 1. veebruarini ehk semestri alguseni. Pärast avalduse (ÕIS2 avalehel ilma sisse logimata vasakust menüüst eelviimane rida) saatmist sõlmitakse õppijaleping õppeinfosüsteemis ÕIS ja selle kohta tuleb teade semestri eelnädala jooksul. Seejärel saab saadetud juhise järgi ÕISi sisenedes ise oma õpingukavasse avaldusel märgitud ained deklareerida. Avaldusi menetletakse alates 25. jaanuarist.

Arve deklareeritud ainete kohta koostatakse kaks nädalat pärast semestri algust. Maksmistähtaeg on nädal arve väljastamisest.

Kui korduma kippuvate küsimuste vastustest ei piisa ja soovid lisaks nõu ja abi, siis helista või saada e-kiri. Kui soovid kohale tulla Narva mnt 29 Astra hoonesse ruumi A228 tööpäeviti kell 10–17, siis nõustamisaeg tuleb telefoni või e-kirja teel enne kokku leppida.

Küsi lisa:

Telefon(+372) 640 9139