Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledž on kõrgkool, mis muudab eelkõige kuurortina tuntud väikelinna Haapsalu ülikoolilinnaks ning võimaldab kõrghariduse omandamist uudsetel ja Eestis ainulaadsetel erialadel.

Meie identiteedi aluseks on ühelt poolt akadeemilisus ja osadus emaülikoolist ja teisalt sidusus ümbritseva regiooniga. Tuginedes Tallinna Ülikooli traditsioonidele ja kvaliteedile, panustab kolledž läbi õppe-, arendus- ja uurimistöö teadlikult ka regionaalarengusse.

Paiknemine eemal suurtest tõmbekeskustest esitab meile olulisi väljakutseid – eristuda ja paista silma, olla atraktiivne ja leidlik ning pakkuda nii Eesti kui Euroopa kontekstis konkurentsivõimelist õpet. Me ei saa leppida keskpärasega. Selleks, et õigustada oma tudengite usaldust ja haridusmaastikul püsima jääda, peame me taotlema parimat kõiges, mida teeme!

Oma olemuselt on TLÜ Haapsalu kolledž elukestva õppe ideed kandev haridusasutus, mis pakub õppimisvõimalusi erinevatele sihtrühmadele.
Meie uksed on avatud nii tudengiks pürgijaile kui täienduskoolitusest huvitatuile, nii  koostööpartneritele kui ideekaaslaste otsijaile!


Tasemeõppele lisaks pakub Haapsalu kolledž mitmeid erinevaid täienduskoolitusi kõigile enesetäiendamisest huvitatud inimestele ning koordineerib kolledži juures tegutsevate uurimis- ja arendusorganisatsioonide tööd:

Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK)

Läänemaa Elukeskkonna Tuleviku-uuringute Sihtasutus (LETS)

Haapsalu kolledži üliõpilased ja õppejõud osalevad paljudes riiklikes ja rahvusvahelistes koostööprojektides ning samuti pakutakse arendusteenuseid erasektorile.

 

PostiaadressLihula mnt 12/1, 90507, Haapsalu linn, Haapsalu linn

Telefon(+372) 4720240

 

Kolledži lahtiolekuajad:
E – R 8.30 – 16.00
vastavalt õppetöö toimumisele
P suletud