Võta ühendust!

PostiaadressLihula mnt 12/1, 90507, Haapsalu linn, Haapsalu linn

Telefon(+372)472 0240

Inimesed

Haapsalu kolledž
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Heli Kaldas kolledži direktor Li12-101 heli.kaldas@hk.tlu.ee +372 472 0249
Katri Loik direktori abi katri.loik@hk.tlu.ee +372 472 0240
Anneli Kasesalu õppenõustaja ja -spetsialist Li12-104 anneli.kasesalu@tlu.ee +372 472 0350
Mihkel Pulst arvutivõrgu administraator Li12-201 mihkel.pulst@tlu.ee +372 472 0247
Tiina Alasoo koolitus- ja arendusspetsialist tiina.alasoo@tlu.ee +372 5332 5455
Arvo Pärenson disaini lektor arvo.parenson@hk.tlu.ee +372 5349 3564
Raivo Hein puidutöö lektor heinr@hot.ee +372 472 0354
Kädi Lepp tervisekäitumise lektor kadi.lepp@hk.tlu.ee
Tiina Tambaum sotsiaalgerontoloogia lektor M-551 tiina.tambaum@tlu.ee +372 6454 125
Liina Viiret akadeemiliste üldpädevuste õpetaja Li12-104 liina.viiret@hk.tlu.ee + 372 5347 9761
Margus Nigol liikluskorralduse õpetaja mnigol@tlu.ee
Tagli Pitsi toitumisvaldkonna lektor tagli@tlu.ee
Kadi Paaliste ettevõtluskoostöö spetsialist kadi.paaliste@tlu.ee +372 5624 8565
Martti Raavel infotehnoloogia külalislektor martti.raavel@tlu.ee
Tarmo Vanamõisa liiklusvaldkonna külalislektor tarmo.vanamoisa@tlu.ee +3725078428
Laura Hein kommunikatsioonidisaini õpetaja lhein@tlu.ee