Võta ühendust!

PostiaadressLihula mnt 12/1, 90507, Haapsalu linn, Haapsalu linn

Telefon(+372)472 0240

Inimesed

Haapsalu kolledž
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Heli Kaldas kolledži direktor Li12-101 heli.kaldas@hk.tlu.ee +372 472 0249
Katri Loik direktori abi katri.loik@hk.tlu.ee +372 472 0240
Anneli Kasesalu õppenõustaja ja -spetsialist Li12-104 anneli.kasesalu@tlu.ee +372 472 0350
Mihkel Pulst arvutivõrgu administraator Li12-201 mihkel.pulst@tlu.ee +372 472 0247
Tiina Alasoo koolitus- ja arendusspetsialist tiina.alasoo@hk.tlu.ee +372 5332 5455
Gina Metssalu disaini lektor gina.metssalu@hk.tlu.ee
Arvo Pärenson disaini lektor arvo.parenson@hk.tlu.ee +372 5349 3564
Raivo Hein puidutöö lektor heinr@hot.ee +372 472 0354
Heli Ainjärv liiklusohutuse lektor heli.ainjarv@tlu.ee +372 5331 7424
Hele Leek-Ambur tervisedenduse õpetaja hele.leek-ambur@hk.tlu.ee
Kädi Lepp tervisekäitumise lektor kadi.lepp@hk.tlu.ee
Liina Viiret akadeemiliste üldpädevuste õpetaja Li12-104 liina.viiret@hk.tlu.ee + 372 5347 9761
Niina Leika koristaja
Margus Nigol liikluskorralduse õpetaja mnigol@tlu.ee
Tarmo Vanamõisa liiklusvaldkonna külalislektor tarmo.vanamoisa@tlu.ee +3725078428
Tagli Pitsi toitumisvaldkonna lektor
Laura Hein kommunikatsioonidisaini õpetaja
Martti Raavel infotehnoloogia külalislektor
Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Eva Makienko direktor, tervisedenduse ja mudaravi valdkonna juht Li12-108 eva.makienko@tlu.ee +372 472 0356
Varje-Riin Tuulik mudauuringute taastusravi arst
Viiu Tuulik mudauuringute taastusravi arst
Kaire Reier teavitus- ja turuarendusspetsialist
Monika Kumm muda tootearenduslabori ekspert-spetsialist
Mari-Liis Ööpik-Loks taastusravi ja rehabilitatsiooni valdkonna juht
Galina Kapanen muda tootearenduslabori ekspert-spetsialist M-538 galina.kapanen@tlu.ee +372 6199 838
Kai Künnis-Beres muda tootearenduslabori ekspert-spetsialist
Margus Metssalu projektijuht