programeerimise joonid

Pakume võimalust saada osa eksklusiivsest arendustööst ning seeläbi omandada programmeerimiseks vajalikud teadmised ja oskused.

Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledž arendab Erasmus+ projekti "Developing web development front-end and back-end microdegrees" raames välja kahte uut mikrokraadi - "Front-End arendus" ja "Back-End arendus". Mõlema mikrokraadi väljatöötamisel vajame testgruppe, kes oleksid valmis programmi läbima ning igakülgset tagasisidet andma nii programmi ühesehituse kui ka õppematerjalide kohta. 

Kui tunned, et programmeerija karjäär on midagi, millest oled juba pikalt unistanud, aga siiani pole ise osanud kuskilt algust teha, siis nüüd on sul võimalus TASUTA liituda testgrupiga ning läbida täienduskoolitus, mis on aluseks eduka karjääri algusele! Samuti on kursused heaks alguspunktiks neile, kes on varasemalt mõelnud rakendusinformaatikat õppima asuda. Koolituse läbinutel on võimalus hiljem õppima asudes osad teemad õpingutesse üle kanda.

Valida on kas:

  • Front-End arendus - eesmärk omandada igakülgne arusaam interaktiivsete ja kasutajasõbralike veebilehtede loomiseks vajalikest põhimõtetest, tööriistadest, parimatest praktikatest ja oskustest.
  • Back-End arendus - eesmärk omandada terviklik ülevaade serveripoolsete rakenduste arendamisest alates põhilistest programmeerimiskontseptsioonidest ja tarkvara arendusmeetoditest kuni andmebaaside ja rakendusliideste loomiseni.

Õppetöö toimub 12.02.2024-09.07.2024 (vaata ajakava kursuse lehelt).

Kursustele registreerimine on avatud kuni 08.02.2024 - mõlemal kursusel saab osaleda 10 õppijat.