Õpingud

Parimad õppurid tulevad Haapsalu kolledžist

100-st teklitseremooniale kutsutud üliõpilasest 27 on Haapsalu kolledži tudengid.

Rõõmsad tudengid

Haapsalu kolledžil on väga hea meel teatada, et 2018. aasta teklitseremooniale kutsutud 100-st üliõpilasest 27 on Haapsalu kolledži tudengid. Akadeemilise võimekuse poolest kuuluvad ülikooli paremikku järgmised Haapsalu kolledži üliõpilased:

Siret Trei, Tiina Aavik, Triin Resik, Maria Pommer, Reet Sirkel, Triin Toom, Kadri Varipuu, Kaira Västrik, Prenden Noogen, Tiina Elvelt, Gerli Liiv, Marit Priinits, Kaspar Koppelmaa, Sofia Slomka, Merilin Sellik, Annemarii Hunt, Annelise Randmaa, Kaarin Kulljus, Mihkel Selberg, Indrek Viiret, Janek Tarre, Heidi Roos, Oliver Roots, Kadri Varipuu, Margit Männamaa, Anne Vainu.

Haapsalu kolledž õnnitleb teid ja tunnustab väga hea õppeedukuse eest! Püsivat meelt ja kõrgeid sihte ka edaspidiseks!