BFM Nova maja

Kingi uusi teadmisi!

Kingile endale, lähedasele või pereliikmele BFMi kinkekaart just Sulle sobivas väärtuses!

Kinkekaardi soetamine on väga lihtne - vajuta üleval paremal nupukesele "Telli kinkekaart siit", täida vajalikud väljad, maksa e-maili teel saadud arve ja saa kätte kinkekaart pdf-kujul e-mailiga või paberil sellele ise järgi tulles! Kinkekaardi väärtuse saad sendi täpsusega ise valida!

Kinkekaardi tingimused:

  • Kinkekaart kehtib kõigi BFM-i (ja ainult BFM-i) poolt korraldatud täienduskoolituse puhul, k.a mikrokraadid, kus osaleja peab ise maksma.
  • Kinkekaardi väärtuse valib kinkekaardi soetaja ise - olgu selleks paarkümmend eurot või kuni terve koolituse maksumus. Tellimuse tegemisel saab omale meelepärase kingitava summa kirjutada ankeedivormil "Soovitud kinkekaardi väärtus" lahtrisse. Kuigi BFM-i täienduskoolituste nimekiri on pidevalt täienemas, siis hetkeseisu ja koolituste maksumusi saab uudistada BFM koolitused lehelt juhuks, kui on soov kinkida terve kursus.
  • Kinkekaart on nimeline ning ei kuulu edastamiseks kolmandatele isikutele. Kinkekaarti saab kasutada vaid isik, kelle nimele see on vormistatud. Kinkekaarti ei saa ka ümber vormistada teise inimese nimele.
  • Kui koolitus maksab rohkem kui on kinkekaardi väärtus, peab osaleja ülejäänud summa juurde maksma. Kui klient kasutab kinkekaarti koolitusel, mille maksumus on väiksem kinkekaardil toodud netoväärtusest, siis kinkekaardi jääki kliendile ega kolmandale isikule ei hüvitata. Võimalus on alles jäänud väärtust kasutada mõnel teisel BFM-i koolitusel;
  • Kinkekaart kehtib poolteist aastat (18 kuud) alates selle väljastamise päevast.
  • Kinkekaarti ei vahetata raha vastu. Kasutamata kinkekaardi eest raha ei tagastata.
  • Kinkekaardi väljastame elektrooniliselt pdf-failina või paberkujul peale seda, kui selle eest on laekumine toimunud – selleks tuleb tellimust tehes valida vastav kättesaamise viis. Kui kinkekaarti soovitakse paberil, tuleb sellele ise järgi tulla. Posti teel me kinkekaarte ei saada!

Kinkekaardi kasutamiseks ei pea tegema muud, kui BFM-i täienduskoolitusele registreerimisel lisama märkuste lahtrisse, et soovitakse (osaliseks) tasumiseks kasutada enda nimelist kinkekaarti ning lisada kinkekaardi väärtus.

Lisainfo:

Telefon(+372) 619 9903 või 619 9908