Kui Sinu plaan A on luua, tule BFMi. 

Tutvu juba varakult Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi õppekavadega, mis annavad Sulle võimaluse omandada laiahaardelise hariduse rahvusvahelises keskkonnas, et teha sisseastumisel teadlik ja Sinu jaoks parim valik! Kasuta meie erialade otsingut, et leida eriala, mis sobitub Sinu huvidega. 

  • Meie kooli õppekavad annavad erialase ettevalmistuse töötamiseks mitmesugustes ametites, mis on seotud filmitootmise, televisiooni, uue meedia, kommunikatsiooni, koreograafia, kunsti ja muusikaga. Bakalaureuseõppes omandatud baasteadmisi ja oskusi saab süvendada magistrantuuris.
  • Meie õppekavad on koostatud nii, et paari aastaga omandatakse valitud erialal nii teoreetilised taustteadmised kui ka mitmekülgsed praktilised oskused. Kõikides õppekavades on tähtsal kohal praktikad ning erinevad koostööprojektid, mis võimaldavad aimu saada vastava tööstuse toimimisest ning juba kooliajal Eestis ja välismaal kasulikke kontakte luua.
  • BFM on varustatud kaasaegse video- ja helitehnikaga, meil on oma telestuudio, helistuudiod, montaažikeskus ja filmipaviljon. Oma õpinguid võib soovi korral mitmekesistada erinevate kursustega Tallinna Ülikooli teistest instituutidest.

70

erasmus partnerluslepingut loovad

VÄLISÕPINGUTEKS LAIA VALIKU

 

69%

tallinna ülikooli vilistlastest töötab juhi 

või tippspetsialistina 

Bakalaureuseõpe

Omanda eriala või õpi midagi uut. Õpe täiskoormusel 3 aastat.

Vaata erialasid

Magistriõpe

Õpingud spetsialiseerunud teemal. Õpe täiskoormusel 2 aastat. 

Vaara erialasid

Doktoriõpe

Võimalus arendada teaduskarjääri. Õpe täiskoormusel 4 aastat 

Vaata eriala 

Täiendusõpe - BFM Koolitused

Paindlik õpe, uued teadmised, võimalus lõpetada pooleli õpingud.

Vaata koolitusi

Leia oma eriala

Kas soovid leida eriala, mis teeb Sind õnnelikuks? Tahad teada, millises valdkonnas oled tugev? Saa seda teada TLÜ digitaalse karjäärinõustajaga!      

Digitaalne karjäärinõustaja

Võta ühendust

Kui Sul on küsimusi sisseastumise kohta või soovid teada rohkem ülikoolis õppimisest,võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga!

Küsi infot

Tanel Toom

Tanel Toom

Filmikunsti eriala vilistlane, režissöör ja stsenarist

"Tallinna Ülikoolis õppisin filmi vaatama ja kui sa oskad filmi filmitegija pilguga vaadata, on see juba pool võitu."
Pille-Riin Karro

Pille-Riin Karro aka Ellip

Integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia eriala vilistlane, muusik

"IKUMUMU õppekava on ideaalne loov- ja muusikamaailma mitmekülgsust armastavale huvilisele. Erialal on võimalik kombata laialdaselt muusika, kunsti (ka digitaalse) erinevaid külgi, et leida endale õigeim suund tulevikuks. IKUMUMU peamine võlu mu enda tuleviku perspektiivis on need teadmised, mis nii erinevate teemade osas on võimalik omandada – muusikavideo tegemisest graafilise disaini, animeerimise ja muusikateooria kohta. Loovteedel kohtame ja tutvume paljude inimestega, kellega koostöö laabub palju paremini, kui tekib omavaheline mõistmine."