Võta meiega ühendust

BFMi PostiaadressNarva mnt 27, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 619 9900

E-postbfm@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Birgit Vilgats instituudi direktor N-521 birgit.vilgats@tlu.ee
Emily Bollverk bürooassistent N-520 emily.bollverk@tlu.ee +372 619 9900
Kaie Viigipuu-Kreintaal administratiivjuht N-516 kaie.viigipuu@tlu.ee +372 619 9905
Liesel Ets õppejuht N-519 liesel.ets@tlu.ee +372 619 9919
Kaisa Kuris-Vimberg finantsspetsialist N-515 kaisa.kuris@tlu.ee +372 64 09 259
Katrin Sigijane koolitusjuht N-419 katrin.sigijane@tlu.ee +372 619 9908
Merili Mihkelsaar kommunikatsioonispetsialist N-418 merili.mihkelsaar@tlu.ee +372 61 99 914
Jan-Erik Tihemets turundusspetsialist N-418 jan-erik.tihemets@tlu.ee +372 6199 927
Meelis Sirendi teaduskoordinaator N-430 meelis.sirendi@tlu.ee +372 61 99 934
Ly Pulk filmikunsti õppenõustaja ja -spetsialist V-403 ly.pulk@tlu.ee +372 619 9922
Lina Žuravskaja õppenõustaja ja -spetsialist V-403 lina.zuravskaja@tlu.ee +372 619 9564
Julia Voinova õppenõustaja ja -spetsialist V-403 julia.voinova@tlu.ee +372 619 9930
Triinu Orumaa koolitusspetsialist N-419 triinu.orumaa@tlu.ee +372 61 99 903
Maria-Silvia Kaarep õppenõustaja ja -spetsialist V-403 maria-silvia.kaarep@tlu.ee +372 61 99 928
Kaia-Liisa Jõesalu doktoriõppe spetsialist ja projektide koordinaator V-403 kaia-liisa.joesalu@tlu.ee +372 6199 926
Crisely Apri õppenõustaja ja -spetsialist V-403 crisely.apri@tlu.ee +372 61 99 923
Erik Mikkus täienduskoolituse assistent N-419 erik.mikkus@tlu.ee +372 61 99 908
Mariliis Niinemägi projekti koordinaator A-110 mariliis.niinemagi@tlu.ee +372 6199935
Laura Roomets loovlahenduste projektijuht laura.roomets@tlu.ee
Birgit Rosenberg Erasmus+ programmi koordinaator N-513 birgit.rosenberg@tlu.ee
Ats Kurvet arvutigraafika spetsialist-konsultant ats.kurvet@tlu.ee
Lilian Jõesaar kontsertmeister N-527 lilian.joesaar@tlu.ee
Auri Niilo kontsertmeister N-527 auri.niilo@tlu.ee
Elena Stern projekti koordinaator M-642 elena.stern@tlu.ee +372 640 9149
Indrek Kornel projektijuht indrek.kornel@tlu.ee
Akadeemiline suund: meedia ja kommunikatsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Indrek Ibrus meediainnovatsiooni professor N-325 indrek.ibrus@tlu.ee
Katrin Tiidenberg osaluskultuuri professor N-323 katrin.tiidenberg@tlu.ee
Maximilian Günther Schich kultuuriandmete analüüsi sihtrahastusega professor A-111 maximilian.schich@tlu.ee
Ulrike Rohn meediamajanduse ja -juhtimise professor N-324 ulrike.rohn@tlu.ee
Katrin Aava kommunikatsiooni dotsent N-414 katrin.aava@tlu.ee +372 619 9569
Hagi Šein telekultuuri külalisprofessor N-518 hagi@tlu.ee
Andres Jõesaar meediapoliitika dotsent N-523 andres.joesaar@tlu.ee
Barbi Pilvre-Storgard ajakirjanduse dotsent N-430 barbi.pilvre@tlu.ee
Anastassia Zabrodskaja kultuuridevahelise kommunikatsiooni professor N-430 anastassia.zabrodskaja@tlu.ee
Pia Tikka juhtivteadur N-322 piatikka@tlu.ee
Priit Hõbemägi ajakirjanduse külalislektor priit.hobemagi@tlu.ee
Külli-Riin Tigasson ajakirjanduse külalislektor kulli-riin.tigasson@tlu.ee
Teet Teinemaa külalislektor M-413 teinemaa@tlu.ee
Urmas E. Liiv külalislektor urmas.liiv@tlu.ee
Tasweer Ahmad kultuuriandmete analüüsi teadur tasweer.ahmad@tlu.ee
Vejune Zemaityte kultuuriandmete analüüsi teadur vejune.zemaityte@tlu.ee
Abdallah Hussein Sham nooremteadur abdallah_hussein.sham@tlu.ee
Antonina Korepanova nooremteadur antonina.korepanova@tlu.ee
Berit Renser nooremteadur N-321 berit.renser@tlu.ee
Indrek Treufeldt teleajakirjanduse dotsent N-513 indrek.treufeldt@tlu.ee
Kristel Abel avalike suhete lektor N-431 kristel.abel@tlu.ee +372 619 9566
Tiina Hiob reklaamiteooria lektor N-431 dinah@tlu.ee +372 619 9566
Esta Kaal uurimismeetodite lektor N-414 esta.kaal@tlu.ee +372 619 9569
Alessandro Nani ristmeedia dotsent N-523 alessandro.nani@tlu.ee +372 619 9913
Mart Soonik avalike suhete lektor N-431 mart.soonik@tlu.ee +372 619 9566
Hanna Jemmer nooremteadur hanna.jemmer@tlu.ee
Sten Kauber nooremteadur sten.kauber@tlu.ee
Kerli Kirch Schneider teadur N-323 kirch@tlu.ee
Tanel Toom nooremteadur tanel.toom@tlu.ee
Alexander Norta teadur
Michael Andrew Keerdo-Dawson nooremteadur N-523 mikeakd@tlu.ee
Mehmet Burak Yilmaz nooremteadur burak.yilmaz@tlu.ee
Robert Graham McNamara nooremteadur robertmc@tlu.ee
Madis Tüür nooremteadur madis.tuur@tlu.ee
Andres Kõnno teadur, külalislektor N-414 andres.konno@tlu.ee
Alar Pink turunduse lektor N-430 alar.pink@tlu.ee
Madis Järvekülg teadur madis.jarvekulg_01@tlu.ee
Marie-Laure Cazin teadur N-322 marie-laure.cazin@tlu.ee
Ermo Säks nooremteadur N-321 ermo.saks@tlu.ee
Mar Canet Sola nooremteadur mar.canet@tlu.ee
Carlos Eduardo Lesmes Lopez nooremteadur carlos.lesmes@tlu.ee
Marie-Laure Cazin teadur
Akadeemiline suund: film
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sirje Runge vabade kunstide dotsent Rä49-312 sirje.runge@tlu.ee +372 639 1752
Madli Lääne-Metsalu montaaži lektor N-513 laane@tlu.ee
Riho Västrik dokumentaalfilmi professor N-518 vastrik@tlu.ee
Tarmo Rajaleid montaaži lektor N-517 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Marianna Kaat dokumentalistika dotsent marianna.kaat@tlu.ee
Astrida Konstante operaatorimeisterlikkuse lektor astrida.konstante@tlu.ee
Andris Feldmanis stsenaristika külalislektor andris.feldmanis@tlu.ee
Tiina Andreas helisalvestuse ja helirežii dotsent tiina.andreas@tlu.ee
Veiko Vaatmann filmikunsti külalislektor N-522 veiko.vaatmann@tlu.ee
Anneli Ahven filmiproduktsiooni dotsent anneli.ahven@tlu.ee
Miguel Llanso Pinilla dotsent miguel.llanso_pinilla@tlu.ee
Mait Mäekivi operaatorikunsti dotsent mait.maekivi@tlu.ee
Dirk Hoyer audiovisuaalkunsti dotsent N-513 dhoyer@tlu.ee
Elen Lotman filmikunsti dotsent elen.lotman@tlu.ee
Peeter Simm filmirežii dotsent peeter.simm@tlu.ee
Akadeemiline suund: kunstid ja didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Edna Vahter kunstiõpetuse didaktika dotsent N-524 edna.vahter@tlu.ee
Katrin Sigijane külalislektor N-419 katrin.sigijane@tlu.ee +372 619 9908
Mart Raun audiovisuaalkunsti külalislektor N-522 mart.raun@tlu.ee +372 619 9906
Tiina Ollesk tantsukunsti dotsent tiina.ollesk@tlu.ee
Renee Nõmmik tantsukompositsiooni dotsent renee.nommik@tlu.ee
Heili Einasto tantsuteooria lektor heili.einasto@tlu.ee
Sille Kapper-Tiisler rahvakultuuri dotsent sille.kapper@tlu.ee
Irina Pähn tantsukunsti (ballet) lektor irapahn@gmail.com
Vaike Kiik-Salupere lauluõpetuse dotsent N-527 vaike.kiik-salupere@tlu.ee
Tiina Selke muusikadidaktika dotsent tiina.selke@tlu.ee
Raul Talmar kooridirigeerimise dotsent N-527 raul.talmar@tlu.ee
Eve Kiiler kunstihariduse metoodika lektor N-527 eve.kiiler@tlu.ee
Gerhard Bruno Erich Lock muusikateaduse ja multimeedia lektor N-527 gerhard.lock@tlu.ee
Pille Saar klaveriõpetuse lektor N-527 pille.saar@tlu.ee
Heie Marie Treier kunstiajaloo lektor N-527 heie.treier@tlu.ee
Avo Ulvik helidisaini, muusika ja multimeedia lektor N-527 avo.ulvik@tlu.ee
Hain Hõlpus külalislektor N-527 hain.holpus@tlu.ee
Heddi Reinsalu muusikadidaktika nooremlektor M-448 heddi.reinsalu@tlu.ee
Margot Kask visuaalkunsti dotsent N-527 margot.kask@tlu.ee
Marit Mõistlik-Tamm muusika lektor N-527 marit.moistlik-tamm@tlu.ee
Helen Arov kunstide didaktika nooremlektor helen.arov@tlu.ee
Krista Aren disaini dotsent N-524 krista.aren@tlu.ee
Krista Simson visuaalkunsti dotsent N-527 krista.simson@tlu.ee
Külli Roosna nüüdistantsu ja loovtehnoloogia dotsent kylli.roosna@tlu.ee
Oksana Tralla tantsukunsti (ballet) lektor N-417 oksana.tralla@tlu.ee
Taavi Tuisk multimeedia külalislektor N-527 tuiskbfm@tlu.ee
Eugen Tamberg külalislektor
BFM tehnika- ja tootmiskeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Elari Lend projektijuht N-512 elari.lend@tlu.ee +372 61 99 915
Tarmo Rajaleid tehnikadirektor N-517 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Marko Järv tehnik marko.jarv@tlu.ee
Tanel Kadalipp heliinsener-rezissöör tanel.kadalipp@tlu.ee
Kulno Kägu telestuudio insener-tehnik N-218 kulno.kagu@tlu.ee +372 619 9902
Toomas Sääs tootmisjuht V-403 toomas.saas@tlu.ee
Thea Tael meediaarhiivi toimetaja N-527 thea.tael@tlu.ee +372 619 9924
Tõnu Talpsep tehnikahoidla tehnikaspetsialist N-218 tonu.talpsep@tlu.ee +372 619 9907
Raul Tõnurist tehnikahoidla tehnikaspetsialist raul.tonurist@tlu.ee +372 515 8693
Eduard-Emanuel Leahu valgustehnika hoidla tehnik eduard.leahu@tlu.ee
Tarmo Lehari tehnik T-411 tarmo.lehari@tlu.ee
Natalja Larina montaažikeskuse administraator N-512 natalja.larina@tlu.ee 6199 925
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Raimo Pullat emeriitprofessor raimo.pullat@tlu.ee
Maris Kirme emeriitdotsent maris.kirme@tlu.ee
Andres Avarand emeriitdotsent andres.avarand@tlu.ee
Juta Lass emeriitdotsent juta.lass@tlu.ee
Linda Kardna emeriitdotsent linda.kardna@tlu.ee

Filmikunsti õppekava abiõpetaja

Nimi Amet
Tõnis Pill Režii eriala abiõpetaja

Tunnitasulised õppejõud

Nimi Amet
Harmo Kallaste  
Jaan Kalmus  
Kaur Kokk  
Peeter Linnap  
Liis Nimik  
Marianne Ostrat  
Monika Tomingas  
Kersti Uibo  
Jarmo Valkola  
Ekke Västrik