Võta meiega ühendust

BFMi PostiaadressNarva mnt 27, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9900

E-postbfm@tlu.ee

Inimesed

Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Eliisa Sokk doktoriõppe spetsialist
Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Katrin Saks direktor N-521 katrin.saks@tlu.ee +372 619 9921
Tiit Klaos juhiabi N-520 tiit.klaos@tlu.ee +372 619 9900
Birgit Vilgats õppejuht N-519 birgit.vilgats@tlu.ee +372 619 9919
Anu Merisaar finantsspetsialist N-524 anu.merisaar@tlu.ee +372 640 9259
Maria Hansar teaduskoordinaator N-418 maria.hansar@tlu.ee
Ele Arder projektijuht N-418 ele.arder@tlu.ee +372 619 9914
Elari Lend projektijuht N-419 elari.lend@tlu.ee +372 619 9915
Katrin Kuusik loomelabori tegevprodutsent, koolitusjuht N-419 katrin.kuusik@tlu.ee +372 619 9908
Siiri Häidma õppenõustaja ja -spetsialist N-523 siiri.haidma@tlu.ee +372 619 9923
Mari Kirme õppenõustaja ja -spetsialist T-310 mari.kirme@tlu.ee +372 619 9930
Kea Kiviraijuja õppenõustaja ja -spetsialist N-417 kea.kiviraijuja@tlu.ee +372 619 9563
Ülle Reimets ühisõppekavade koordinaator N-522 ulle.reimets@tlu.ee +372 619 9928
Ly Pulk õppenõustaja ja -spetsialist N-522 ly.pulk@tlu.ee +372 619 9922
Lina Žuravskaja õppenõustaja ja -spetsialist N-417 lina.zuravskaja@tlu.ee +372 619 9564
Lilian Jõesaar kontsertmeister T-308 lilian.joesaar@tlu.ee +372 619 9930
Auri Niilo kontsertmeister T-308 auri.niilo@tlu.ee +372 619 9930
Sander-Kalle Somma projektijuht creativelab@tlu.ee
Helen Kauksi õppenõustaja ja -spetsialist T-310 helen.kauksi@tlu.ee 6199933
Ramona-Riin Dremljuga projektijuht N-418 ramona.dremljuga@tlu.ee
Tiina Maiberg administratiivjuht N-524 tiina.maiberg@tlu.ee 6199905
Sille Paas täienduskoolituste assistent N-419 sille.paas@tlu.ee 6199908
Akadeemiline suund: kunstid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Edna Vahter kunstiõpetuse didaktika dotsent M-448 edna.vahter@tlu.ee
Veiko Vaatmann filmikunsti lektor N-515 veiko.vaatmann@tlu.ee
Sirje Runge vabade kunstide professor Rä49-312 sirje.runge@tlu.ee +372 639 1752
Mait Mäekivi operaatorikunsti külalisprofessor N-513 maekivi3@gmail.com
Jarmo Valkola filmiteooria ja filmiajaloo dotsent N-513 jarmo.valkola@gmail.com
Peeter Simm filmirežii külalisprofessor N-515 peeter.simm@gmail.com
Margit Keerdo-Dawson stsenaristika lektor N-513 margit.keerdo-dawson@tlu.ee
Madli Lääne-Metsalu montaaži lektor N-513 laane@tlu.ee
Mart Raun ühisõppekavade projektijuht N-515 mart.raun@tlu.ee
Tiina Ollesk tantsukunsti dotsent T-309 tiina.ollesk@tlu.ee
Renee Nõmmik tantsukompositsiooni dotsent T-309 renee.nommik@tlu.ee
Maria Goltsman tantsukunsti (ballet) lektor T-309 maria.goltsman@tlu.ee
Heili Einasto tantsuteooria lektor T-309 heili.einasto@tlu.ee
Sille Kapper tantsuajaloo teadur T-309 sille.kapper@gmail.ee
Irina Pähn tantsukunsti (ballet) lektor T-309 irapahn@gmail.com
Elo Unt tantsukunsti lektor T-309 elo@tantsuagentuur.ee
Tiina Andreas helisalvestuse ja helirežii dotsent
Anneli Ahven filmiproduktsiooni dotsent
Akadeemiline suund: meedia ja kommunikatsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Külliki Tafel-Viia teadur S-204 kylliki.tafel-viia@tlu.ee +372 6409 361
Silja Lassur analüütik S-204 silja.lassur@tlu.ee +372 6409 361
Andres Jõesaar meediapoliitika dotsent M-627 andres.joesaar@tlu.ee +372 640 9107
Maarja Ojamaa audiovisuaalpärandi uuskasutuse teadur N-322
Sander-Kalle Somma režissöör-operaator creativelab@tlu.ee
Indrek Ibrus meediainnovatsiooni professor N-325 indrek.ibrus@tlu.ee
Kaja Tampere kommunikatsiooni juhtimise professor N-414 kaja.tampere@tlu.ee 6199569
Anastassia Zabrodskaja eesti keele kui teise keele professor N-430 anastassia.zabrodskaja@tlu.ee +372 619 9578
Ulrike Rohn külalisprofessor, vanemteadur N-325 ulrike.rohn@tlu.ee
Katrin Aava kommunikatsiooni dotsent N-414 katrin.aava@tlu.ee 6199569
Arvo Iho filmirežii dotsent N-513 arvo.iho@tlu.ee
Renita Lintrop filmidokumentalistika dotsent N-513 renita.lintrop@tlu.ee
Barbi Pilvre-Storgard ajakirjanduse dotsent N-430
Katrin Tiidenberg sotsiaalmeedia ja visuaalkultuuri dotsent katrin.tiidenberg@tlu.ee
Indrek Treufeldt teleajakirjanduse dotsent N-513 indrek.treufeldt@tlu.ee
Riho Västrik dokumentaalfilmi dotsent N-513 riho.vastik@vesilind.ee
Kristel Abel avalike suhete lektor N-431 kristel.abel@tlu.ee 6199566
Tiina Hiob reklaamiteooria lektor N-431 dinah@tlu.ee +372 619 9566
Dirk Hoyer audiovisuaalkunsti lektor N-513 dirhoy@gmail.com
Esta Kaal uurimismeetodite lektor N-414 esta.kaal@tlu.ee 6199569
Alessandro Nani ristmeedia lektor N-523 alessandro.nani@tlu.ee +372 619 9913
Tarmo Rajaleid montaaži lektor N-516, N-516 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Mart Soonik avalike suhete lektor N-431 mart.soonik@tlu.ee 6199566
Hagi Šein televaldkonna lektor hagi@tlu.ee
Priit Hõbemägi uue meedia ja ajakirjanduse külalislektor N-430 priit.hobemagi@tlu.ee +372 619 9577
Raivo Palmaru meedia- ja kommunikatsiooniuuringute teadur N-513 raivo.palmaru@tlu.ee
Mikhail Fiadotau nooremteadur mikhail.fiadotau@tlu.ee
Henry Grinnell Loeser audiovisuaaltööstuse ja -poliitika teadur N-324
Eva Näripea külalisprofessor
Andres Kõnno teadur, külalislektor
Teet Teinemaa teadur
Arko Olesk teaduskommunikatsiooni lektor N-431 arko@tlu.ee
Pia Tikka juhtivteadur N-322 piatikka@tlu.ee
Madis Järvekülg nooremteadur N-324
Christian Simon Ritter teadur
Akadeemiline suund: kunstide didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Krista Aren disaini dotsent N-517 krista.aren@tlu.ee +372 640 9395
Vaike Kiik-Salupere lauluõpetuse dotsent T-308 vaike.kiik-salupere@tlu.ee + 372 619 9931
Tiiu Kirsipuu vormiõpetuse dotsent U-119 tiiu.kirsipuu@tlu.ee +372 640 9395
Orest Kormašov maalikunsti dotsent U-119 orest.kormasov@tlu.ee
Tiina Selke muusikadidaktika dotsent
Raul Talmar kooridirigeerimise dotsent T-308 raul.talmar@tlu.ee
Sofi Aršas klaasikunsti lektor U-119 sofi.arsas@tlu.ee
Renee Aua maali ja maalitehnoloogia lektor U-119 renee.aua@tlu.ee +372 640 9395
Linda Elken joonistamise metoodika lektor U-119 linda.elken@tlu.ee +372 640 9395
Eve Kiiler kunstihariduse metoodika lektor U-119 eve.kiiler@tlu.ee
Kristi Laanemäe kunstiõpetuse didaktika lektor U-119 kristi.laanemae@tlu.ee +372 640 9395
Gerhard Bruno Erich Lock muusikateaduse lektor T-308 gerhard.lock@tlu.ee +372 619 9930
Marit Mõistlik-Tamm muusika lektor T-308 marit.moistlik-tamm@tlu.ee
Pille Saar klaveriõpetuse lektor
Heie Marie Treier kunstiajaloo lektor
Avo Ulvik helidisaini ja multimeedia lektor T-308 avo.ulvik@tlu.ee +372 619 9930
Margot Kask audiovisuaalkunsti dotsent
BFM tehnika- ja tootmiskeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tarmo Rajaleid tehnikadirektor N-516, N-516 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Johan-Mattias Iho montaažikeskuse administraator N-512 johan-mattias.iho@tlu.ee +372 619 9925
Marko Järv tehnik
Tanel Kadalipp heliinsener-rezissöör tanel.kadalipp@tlu.ee
Kulno Kägu telestuudio insener-tehnik N-218 kulno.kagu@tlu.ee +372 619 9902
Toomas Sääs tootmisjuht N-419 toomas.saas@tlu.ee +372 619 9910
Thea Tael meediaarhiivi toimetaja N-407 thea.tael@tlu.ee +372 619 9924
Tõnu Talpsep tehnikahoidla tehnikaspetsialist N-218 tonu.talpsep@tlu.ee +372 619 9907
Raul Tõnurist tehnikahoidla tehnikaspetsialist raul.tonurist@tlu.ee +372 515 8693
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kaalu Kirme emeriitprofessor
Raimo Pullat emeriitprofessor
Andres Avarand emeriitdotsent
Linda Kardna emeriitdotsent
Maris Kirme emeriitdotsent
Juta Lass emeriitdotsent

Koosseisuvälised töötajad

Nimi Amet E-post
Jaak Lõhmus Filmiajaloo õppejõud jaaklohmus@hot.ee
Mehis Saaber Koreograafia õppejõud mehis.saaber@gmail.com
Tatjana Romanova Koreograafia õppejõud tatjana.romanova@gmail.com
Evelyn Tuvikene Koreograafia õppejõud tuvv@hot.ee
Ülle Toming Koreograafia õppejõud ylle.toming@gmail.com
Inna Sulg Koreograafia õppejõud inna.sulg@gmail.com
Riina Raudne Kommunikatsiooni õppejõud riina.raudne@gmail.com
Annika Tuulemäe Kommunikatsiooni õppejõud annika.tuulemae@gmail.com
Elo Selirand Publitsistliku telesaate projekti ja "Meistriklass: vaba formaat" õppejõud elo.selirand@err.ee
Vilja Nyholm-Palm Praktilise telerežii õppejõud  
Ulvi Pihel Toimetamise ja toimetuse juhtimise õppejõud  
Jüri Pihel Telemajanduse ja telefirma õppejõud juhtimine-pihel.jyri@gmail.com
Raul Rebane Meediaprotsesside ja meediakeskkonna analüüsi õppejõud raulrebane10@gmail.com
Anneli Savitski "Meistriklass: muusikavideo" õppejõud anneli@widescreenstudios.ee
Jaanus Vaiksoo Eesti kirjanduse õppejõud jaanus@ejs.ee
Ants Andreas "Heli eriala seminar I" õppejõud ants@filmaudio.ee
Katariina Unt "Töö näitlejaga I" õppejõud katariina@lauk.ee
Harmo Kallaste Kino Eyes, helirežii õppejõud  
Liis Nimik Kino Eyes, montaaži õppejõud  
Michael Keerdo-Dawson Ristmeedia õppejõud mikeakd@tlu.ee 
Piibe Piirma Ristmeedia õppejõud piibe.piirma@artun.ee
Pauline Heidmets Ristmeedia õppejõud pauline.heidmets@tlu.ee
Carl-Robert Kagge Integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia õppejõud carl@studiole60.com
Hain Hõlpus "Harmoonia ja saate kujundus digiklaveril" õppejõud  
Mare Väljataga Ansambel valjataga@gmail.com
Aleksandr Statsenko Kitarr aleksandrstatsenko@yahoo.com
Katre Kõrts Klaver katre.korts.gam@gmail.com
Hendrik Nagla Saksofon nagla@hot.ee
Andres Maamees Flööt ja plokkflööt andres.maamees@gmail.com
Eda Zahharova Soololaul zahhe113@gmail.com
Teno Kongi Puhkpilliorkestri dirigent puhkpilliorkester@tlu.ee
Jaana Kormašov Keraamika õppejõud jaanakormashov@gmail.com
Paolo Girol Helikujunduse õppejõud  
Kersti Uibo Dokumentalistika õppejõud  
Merike Aarma dirigeerimise õppejõud, BFMi segakoori dirigent  
Olena Omelchenko turundusassistent olena@tlu.ee

 

Filmikunsti õppekava abiõpetajad

Nimi Valdkond E-post
Aivo Jääger montaaž aivo.jaager@tlu.ee
Hanna Kruusi produktsioon hanna.kruusi@tlu.ee
Rebeka Rummel režii rebeka.rummel@tlu.ee 
Tõnis Pill režii tonis.pill@tlu.ee
Péter Kollanyi operaatorikunst peter.kollanyi@tlu.ee 
Aleksandra Koel helisalvestus ja helirežii aleksandra.koel@tlu.ee