Võta meiega ühendust

BFMi PostiaadressNarva mnt 27, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 619 9900

E-postbfm@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Birgit Vilgats instituudi direktor N-521 birgit.vilgats@tlu.ee
Kaie Viigipuu-Kreintaal administratiivjuht N-516 kaie.viigipuu@tlu.ee +372 619 9905
Liesel Ets õppejuht N-519 liesel.ets@tlu.ee +372 619 9919
Meelis Sirendi teaduskorralduse juht N-417 meelis.sirendi@tlu.ee +372 619 9913
Susanna Homuha juhiabi-teadusassistent N-520 susanna.homuha@tlu.ee +372 619 9900
Gerli Põder finantsspetsialist N-515 gerli.poder@tlu.ee +372 6 409 259
Emili Põldsaar turundusspetsialist N-418 emili.poldsaar@tlu.ee +372 61 99 927
Crisely Apri õppenõustaja ja -spetsialist; Erasmus+ programmi koordinaator V-403 crisely.apri@tlu.ee +372 61 99 923
Kerli Aguraiuja doktoriõppe spetsialist-projektide assistent V-403 kerli.aguraiuja@tlu.ee +372 61 99 926
Lina Žuravskaja õppenõustaja ja -spetsialist V-403 lina.zuravskaja@tlu.ee +372 619 9564
Maria-Silvia Kaarep õppenõustaja ja -spetsialist V-403 maria-silvia.kaarep@tlu.ee +372 61 99 928
Julia Voinova õppenõustaja ja -spetsialist V-403 julia.voinova@tlu.ee +372 619 9930
Tiiu Maar koolitusspetsialist N-419 tiiu.maar@tlu.ee +372 619 9903
Mailis Štrik koolitusspetsialist N-419 mailis.strik@tlu.ee +372 619 9908
Katrin Sigijane täienduskoolituse projektijuht N-431, N-431 katrin.sigijane@tlu.ee
Mahendra Mahey arendustegevuste peaspetsialist mahendra.mahey@tlu.ee
Elena Stern projekti koordinaator elena.stern@tlu.ee +372 640 9149
Kaur Kokk filmiprojektide juhendaja kaur.kokk@tlu.ee
Jekaterina Mordassova projekti koordinaator N-414 jekaterina.mordassova@tlu.ee +372 619 9568
Sandra Kaljumäe projekti koordinaator A-110 sandra.kaljumae@tlu.ee + 372 619 9935
Heili Lindepuu projektijuht heili.lindepuu@tlu.ee
Patience Gombe teadusassistent patience.gombe@tlu.ee
Raul Talmar koorijuht N-527, N-527 raul.talmar@tlu.ee
Auri Niilo kontsertmeister N-527 auri.niilo@tlu.ee
Sven-Sander Paas tootmisassistent, tudengifilmide festivalilevi koordinaator V-403 sven-sander.paas@tlu.ee
Margit Adorf kommunikatsioonijuht
Akadeemiline suund: meedia ja kommunikatsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Indrek Ibrus meediainnovatsiooni professor N-325 indrek.ibrus@tlu.ee
Maximilian Günther Schich kultuuriandmete analüüsi sihtrahastusega professor A-110 maximilian.schich@tlu.ee
Anastassia Zabrodskaja kultuuridevahelise kommunikatsiooni professor N-430 anastassia.zabrodskaja@tlu.ee
Katrin Tiidenberg osaluskultuuri professor N-323 katrin.tiidenberg@tlu.ee
Ulrike Rohn meediamajanduse ja -juhtimise professor N-324 ulrike.rohn@tlu.ee
Hagi Šein telekultuuri külalisprofessor N-518 hagi@tlu.ee
Nico Carpentier külalisprofessor ncarpent@tlu.ee
Andres Jõesaar meediapoliitika dotsent N-523 andres.joesaar@tlu.ee
Kerli Kirch Schneider visuaalse osaluskommunikatsiooni dotsent kirch@tlu.ee
Alessandro Nani ristmeedia dotsent N-430 alessandro.nani@tlu.ee +372 61 99 934
Indrek Treufeldt teleajakirjanduse dotsent N-513 indrek.treufeldt@tlu.ee
Tiina Hiob reklaamiteooria teenekas lektor N-431 dinah@tlu.ee +372 619 9566
Arko Olesk teaduskommunikatsiooni lektor N-414 arko.olesk@tlu.ee
Kristel Abel avalike suhete lektor N-431 kristel.abel@tlu.ee +372 619 9566
Priit Hõbemägi ajakirjanduse külalislektor priit.hobemagi@tlu.ee
Olle Mirme nüüdismeedia külalislektor N-518 olle.mirme@tlu.ee
Mart Soonik avalike suhete lektor N-431 mart.soonik@tlu.ee +372 619 9566
Alar Pink turunduse lektor N-430 alar.pink@tlu.ee
Külli-Riin Tigasson ajakirjanduse külalislektor N-430 kulli-riin.tigasson@tlu.ee
Esta Kaal uurimismeetodite lektor N-414 esta.kaal@tlu.ee +372 619 9569
Vejune Zemaityte filmiandmete analüütika teadur vejune.zemaityte@tlu.ee
Antonina Korepanova nooremteadur antonina.korepanova@tlu.ee
Ermo Säks külalisteadur N-321 ermo.saks@tlu.ee
Madis Järvekülg teadur N-321 madis.jarvekulg_01@tlu.ee
Pia Tikka vanemteadur N-322 piatikka@tlu.ee
Mauri Ylermi Kaipainen teadur
Kristiina Raud nooremteadur N-430 kristiina.raud@tlu.ee
Sten Kauber külalisteadur sten.kauber@tlu.ee
Jaana Davidjants külalisteadur jaana.davidjants@tlu.ee
Ana Victoria Falcon Araujo teadur
Mar Canet Sola nooremteadur mar.canet@tlu.ee
Robert Graham McNamara nooremteadur robertmc@tlu.ee
Alexander Norta teadur alexander.norta@tlu.ee
Andres Kõnno teadur N-430 andres.konno@tlu.ee
Katrin Simone Heimann teadur
Akadeemiline suund: film
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tarmo Rajaleid montaaži lektor N-517, N-517 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Riho Västrik dokumentaalfilmi professor N-518 vastrik@tlu.ee
Dirk Hoyer audiovisuaalkunsti dotsent N-513 dirk.hoyer@tlu.ee
Astrida Konstante operaatorimeisterlikkuse dotsent N-513 astrida.konstante@tlu.ee
Peeter Simm filmirežii dotsent peeter.simm@tlu.ee
Miguel Llanso Pinilla dotsent N-513 llanso@tlu.ee
Tiina Andreas helisalvestuse ja helirežii dotsent tiina.andreas@tlu.ee
Marianna Kaat dokumentalistika dotsent marianna.kaat@tlu.ee
Anneli Ahven filmiproduktsiooni dotsent anneli.ahven@tlu.ee
Sirje Runge vabade kunstide dotsent N-513 sirje.runge@tlu.ee
Elen Lotman filmikunsti dotsent N-322 elen.lotman@tlu.ee
Mait Mäekivi operaatorikunsti dotsent mait.maekivi@tlu.ee
Madli Lääne-Metsalu montaaži lektor N-513 laane@tlu.ee
Veiko Vaatmann filmikunsti külalislektor N-522 veiko.vaatmann@tlu.ee
Andris Feldmanis stsenaristika külalislektor andris.feldmanis@tlu.ee
Mart Raun audiovisuaalkunsti külalislektor N-522 mart.raun@tlu.ee +372 619 9906
Teet Teinemaa külalislektor M-413 teinemaa@tlu.ee
Tanel Toom nooremteadur tanel.toom@tlu.ee
Michael Andrew Keerdo-Dawson nooremteadur N-523 mikeakd@tlu.ee
Mehmet Burak Yilmaz nooremteadur burak.yilmaz@tlu.ee
Liis Nimik nooremteadur N-321 liis.nimik@tlu.ee
Diego Alejandro Barajas Riano nooremteadur diego.barajas@tlu.ee
Carlos Eduardo Lesmes Lopez nooremteadur carlos.lesmes@tlu.ee
Larissa Barbosa Curi nooremteadur N-321 larissa.barbosa_curi@tlu.ee
Akadeemiline suund: kunstid ja didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Edna Vahter kunstiõpetuse didaktika dotsent N-524 edna.vahter@tlu.ee
Katrin Sigijane külalislektor N-431, N-431 katrin.sigijane@tlu.ee
Heili Einasto tantsuteooria lektor N-513 heili.einasto@tlu.ee
Sille Kapper-Tiisler rahvakultuuri dotsent sille.kapper@tlu.ee
Irina Pähn tantsukunsti (ballett) lektor irapahn@gmail.com
Vaike Kiik-Salupere lauluõpetuse dotsent N-527 vaike.kiik-salupere@tlu.ee
Eve Kiiler kunstihariduse metoodika lektor N-527 eve.kiiler@tlu.ee
Gerhard Bruno Erich Lock muusikateaduse ja multimeedia lektor N-527 gerhard.lock@tlu.ee
Heie Marie Treier kunstiajaloo lektor N-527 heie.treier@tlu.ee
Hain Hõlpus klaveriõpetuse ja improvisatsiooni külalislektor N-527 hain.holpus@tlu.ee
Heddi Reinsalu muusikadidaktika nooremlektor M-437 heddi.reinsalu@tlu.ee
Jane Remm kunstide didaktika lektor N-527 jane.remm@tlu.ee
Marit Mõistlik-Tamm muusika lektor N-527 marit.moistlik-tamm@tlu.ee
Helen Arov kunstide didaktika nooremlektor N-524 helen.arov@tlu.ee
Krista Aren disaini dotsent N-524 krista.aren@tlu.ee
Krista Simson visuaalkunsti dotsent N-527 krista.simson@tlu.ee
Külli Roosna nüüdistantsu ja loovtehnoloogia dotsent kulli.roosna@tlu.ee
Oksana Tralla tantsukunsti (ballett) dotsent N-417 oksana.tralla@tlu.ee
Taavi Tuisk multimeedia külalislektor N-527 tuiskbfm@tlu.ee
Eugen Tamberg külalislektor eugen.tamberg@tlu.ee
BFM tehnika- ja tootmiskeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tarmo Rajaleid tehnikadirektor N-517, N-517 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Toomas Sääs tootmisjuht V-403 toomas.saas@tlu.ee
Tanel Kadalipp heliinsener-rezissöör tanel.kadalipp@tlu.ee
Elari Lend projektijuht N-512 elari.lend@tlu.ee +372 61 99 915
Natalja Larina montaažikeskuse administraator N-512 natalja.larina@tlu.ee +3726199 925
Tõnu Talpsep tehnikahoidla tehnikaspetsialist N-218 tonu.talpsep@tlu.ee +372 619 9907
Eduard-Emanuel Leahu tehnik eduard.leahu@tlu.ee
Raul Tõnurist tehnikahoidla tehnikaspetsialist raul.tonurist@tlu.ee +372 515 8693
David Truusa tehnik davidt@tlu.ee
Marko Järv tehnik marko.jarv@tlu.ee
Thea Tael meediaarhiivi toimetaja N-527 thea.tael@tlu.ee
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Raul Talmar emeriitlektor N-527, N-527 raul.talmar@tlu.ee
Raimo Pullat emeriitprofessor raimo.pullat@tlu.ee
Linda Kardna emeriitdotsent linda.kardna@tlu.ee
Maris Kirme emeriitdotsent maris.kirme@tlu.ee
Andres Avarand emeriitdotsent andres.avarand@tlu.ee
Juta Lass emeriitdotsent juta.lass@tlu.ee
Tiina Selke emeriitlektor

Filmikunsti õppekava abiõpetaja

Nimi Amet
Tõnis Pill Režii eriala abiõpetaja

Tunnitasulised õppejõud

Nimi
Harmo Kallaste
Jaan Kalmus
Peeter Linnap
Marianne Ostrat
Monika Tomingas
Kersti Uibo
Jarmo Valkola
Ekke Västrik
Lauri Laasik
Urmas Lattikas
Priit Pääsuke
Eda Zahharova
Sangam Panta