Võta meiega ühendust

BFMi PostiaadressNarva mnt 27, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9900

E-postbfm@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Katrin Saks direktor N-521 katrin.saks@tlu.ee +372 619 9921
Tiit Klaos juhiabi N-520 tiit.klaos@tlu.ee +372 619 9900
Birgit Vilgats õppejuht N-519 birgit.vilgats@tlu.ee +372 619 9919
Anu Merisaar finantsspetsialist N-524, N-524 anu.merisaar@tlu.ee +372 640 9259
Ele Arder projektijuht N-418 ele.arder@tlu.ee +372 619 9914
Elari Lend projektijuht N-419 elari.lend@tlu.ee +372 619 9915
Katrin Sigijane täienduskoolituse spetsialist, loomelabori tegevprodutsent N-419 katrin.sigijane@tlu.ee +372 619 9908
Kaia Ljaš täienduskoolituste assistent N-419 kaia.ljash@tlu.ee +372 619 9908
Siiri Häidma audivisuaalse meedia, ristmeedia filmis ja televisioonis, dokumentaalfilmi õppenõustaja ja -spetsialist N-523 siiri.haidma@tlu.ee +372 619 9923
Helen Kauksi koreograafia, kommunikatsiooni ja nüüdismeedia õppenõustaja ja -spetsialist N-522 helen.kauksi@tlu.ee +372 619 9928
Kea Kiviraijuja kommunikatsioonijuhtimise ja ühisõppekavade õppenõustaja ja -spetsialist N-417 kea.kiviraijuja@tlu.ee +372 619 9563
Ly Pulk filmikunsti õppenõustaja ja -spetsialist N-522 ly.pulk@tlu.ee +372 619 9922
Lina Žuravskaja ajakirjanduse, reklaami ja imagoloogia; suhtekorralduse; reklaami ja suhtekorralduse õppenõustaja ja -spetsialist N-417 lina.zuravskaja@tlu.ee +372 619 9564
Lilian Jõesaar kontsertmeister T-308 lilian.joesaar@tlu.ee
Auri Niilo kontsertmeister T-308 auri.niilo@tlu.ee
Sander-Kalle Somma projektijuht creativelab@tlu.ee
Kaie Viigipuu-Kreintaal administratiivjuht kaie.viigipuu@tlu.ee +372 619 9905
Katrin Iisma doktoriõppe spetsialist; teadusassistent katrin.iisma@tlu.ee +372 619 9926
Kristel Karu-Kletter teaduskoordinaator N-418 kristel.karu-kletter@tlu.ee +372 619 9934
Laura Roomets loovlahenduste projektijuht laura.roomets@tlu.ee
Liesel Ets integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia; muusikaõpetaja; kunstiõpetaja õppenõustaja ja -spetsialist N-512 liesel.ets@tlu.ee +372 619 9930
Tiina Kondio praktika koordinaator tiina.kondio@tlu.ee
Akadeemiline suund: kunstid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sirje Runge vabade kunstide dotsent Rä49-312 sirje.runge@tlu.ee +372 639 1752
Veiko Vaatmann filmikunsti lektor N-515 veiko.vaatmann@tlu.ee
Mait Mäekivi operaatorikunsti külalisprofessor N-513 maekivi3@gmail.com
Peeter Simm filmirežii külalisprofessor N-515 peeter.simm@gmail.com
Margit Keerdo-Dawson stsenaristika lektor N-513 margit.keerdo-dawson@tlu.ee
Madli Lääne-Metsalu montaaži lektor N-513 laane@tlu.ee
Mart Raun ühisõppekavade projektijuht N-515 mart.raun@tlu.ee
Tiina Ollesk tantsukunsti dotsent T-309 tiina.ollesk@tlu.ee
Renee Nõmmik tantsukompositsiooni dotsent T-309 renee.nommik@tlu.ee
Heili Einasto tantsuteooria lektor T-309 heili.einasto@tlu.ee
Sille Kapper rahvakultuuri dotsent T-309 sille.kapper@tlu.ee
Irina Pähn tantsukunsti (ballet) lektor T-309 irapahn@gmail.com
Elo Unt tantsukunsti lektor T-309 elo@tantsuagentuur.ee
Oksana Tralla tantsukunsti (ballet) lektor oksana.tralla@tlu.ee
Tiina Andreas helisalvestuse ja helirežii dotsent tiina.andreas@tlu.ee
Hain Hõlpus külalislektor hain.holpus@tlu.ee
Anneli Ahven filmiproduktsiooni dotsent anneli.ahven@tlu.ee
Elen Lotman filmikunsti lektor elen.lotman@tlu.ee
Akadeemiline suund: meedia ja kommunikatsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Andres Jõesaar meediapoliitika dotsent M-637 andres.joesaar@tlu.ee +372 640 9107
Indrek Ibrus meediainnovatsiooni professor N-325 indrek.ibrus@tlu.ee
Katrin Aava kommunikatsiooni dotsent N-414 katrin.aava@tlu.ee +372 619 9569
Barbi Pilvre-Storgard ajakirjanduse dotsent N-430
Katrin Tiidenberg sotsiaalmeedia ja visuaalkultuuri dotsent katrin.tiidenberg@tlu.ee
Indrek Treufeldt teleajakirjanduse dotsent N-513 indrek.treufeldt@tlu.ee
Riho Västrik dokumentaalfilmi dotsent N-518 vastrik@tlu.ee
Kristel Abel avalike suhete lektor N-431 kristel.abel@tlu.ee +372 619 9566
Tiina Hiob reklaamiteooria lektor N-431 dinah@tlu.ee +372 619 9566
Esta Kaal uurimismeetodite lektor N-414 esta.kaal@tlu.ee +372 619 9569
Alessandro Nani ristmeedia dotsent N-523 alessandro.nani@tlu.ee +372 619 9913
Tarmo Rajaleid montaaži lektor N-516, N-516 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Mart Soonik avalike suhete lektor N-431 mart.soonik@tlu.ee +372 619 9566
Hagi Šein televaldkonna lektor hagi@tlu.ee
Andres Kõnno külalislektor, teadur
Priit Hõbemägi ajakirjanduse lektor N-430 priith@tlu.ee
Sten Kauber nooremteadur
Berit Renser projekti QUEST assistent berit.renser@tlu.ee
Astrida Konstante operaatorimeisterlikkuse lektor astrida.konstante@tlu.ee
Pia Tikka juhtivteadur N-322 piatikka@tlu.ee
Marianna Kaat dokumentalistika dotsent
Anastassia Zabrodskaja kultuuridevahelise kommunikatsiooni professor anastassia.zabrodskaja@tlu.ee
Anna Maria Ozimek teadur aozimek@tlu.ee +372 558 53 25
Maria Hansar nooremteadur
Madis Järvekülg nooremteadur N-324 madis.jarvekulg_01@tlu.ee
Ulrike Rohn meediamajanduse ja -juhtimise professor N-325 ulrike.rohn@tlu.ee
Miguel Llanso Pinilla dotsent miguel.llanso_pinilla@tlu.ee
Liina Keevallik audiovisuaalse liitreaalsuse teadur N-322 liina.keevallik@tlu.ee
Urmas Liiv külalislektor
Arko Olesk teaduskommunikatsiooni lektor N-414 arko@tlu.ee
Teet Teinemaa teadur N-323 teinemaa@tlu.ee
Dirk Hoyer audiovisuaalkunsti dotsent N-513 dhoyer@tlu.ee
Christian Simon Ritter teadur christian_simon.ritter@tlu.ee
Michael Andrew Keerdo-Dawson nooremteadur
Akadeemiline suund: kunstide didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Edna Vahter kunstiõpetuse didaktika dotsent M-448 edna.vahter@tlu.ee
Vaike Kiik-Salupere lauluõpetuse dotsent T-308 vaike.kiik-salupere@tlu.ee + 372 619 9931
Orest Kormašov maalikunsti dotsent U-119 orest.kormasov@tlu.ee
Tiina Selke muusikadidaktika dotsent
Raul Talmar kooridirigeerimise dotsent T-308 raul.talmar@tlu.ee
Eve Kiiler kunstihariduse metoodika lektor U-119 eve.kiiler@tlu.ee
Gerhard Bruno Erich Lock muusikateaduse ja multimeedia lektor T-308 gerhard.lock@tlu.ee
Pille Saar klaveriõpetuse lektor
Heie Marie Treier kunstiajaloo lektor
Avo Ulvik helidisaini, muusika ja multimeedia lektor T-308 avo.ulvik@tlu.ee
Margot Kask audiovisuaalkunsti dotsent
Marit Mõistlik-Tamm muusika lektor
Jane Remm kunstide didaktika lektor
Krista Aren disaini dotsent N-517 krista.aren@tlu.ee +3726199917
BFM tehnika- ja tootmiskeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tarmo Rajaleid tehnikadirektor N-516, N-516 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Johan-Mattias Iho montaažikeskuse administraator N-512 johan-mattias.iho@tlu.ee +372 619 9925
Marko Järv tehnik
Tanel Kadalipp heliinsener-rezissöör tanel.kadalipp@tlu.ee
Kulno Kägu telestuudio insener-tehnik N-218 kulno.kagu@tlu.ee +372 619 9902
Toomas Sääs tootmisjuht N-419 toomas.saas@tlu.ee +372 619 9910
Thea Tael meediaarhiivi toimetaja N-407 thea.tael@tlu.ee +372 619 9924
Tõnu Talpsep tehnikahoidla tehnikaspetsialist N-218 tonu.talpsep@tlu.ee +372 619 9907
Raul Tõnurist tehnikahoidla tehnikaspetsialist raul.tonurist@tlu.ee +372 515 8693
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kaalu Kirme emeriitprofessor kaalu.kirme@tlu.ee
Raimo Pullat emeriitprofessor raimo.pullat@tlu.ee
Andres Avarand emeriitdotsent andres.avarand@tlu.ee
Linda Kardna emeriitdotsent lkardna@tlu.ee
Maris Kirme emeriitdotsent marisk@tlu.ee
Juta Lass emeriitdotsent juta.lass@tlu.ee

Filmikunsti õppekava abiõpetajad

Nimi Valdkond E-post
Tõnis Pill režii tonis.pill@tlu.ee
Péter Kollanyi operaatorikunst peter.kollanyi@tlu.ee 
Aleksandra Koel helisalvestus ja helirežii aleksandra.koel@tlu.ee 

 

Tallinna Ülikooli Filmi- ja meediaraamatukogu

Nimi Valdkond E-post Telefon
Piret Remmelgas raamatukogu juhataja, referent piret.remmelgas@tlu.ee +372 6199 920