Eesti Vabariigis  saab IELTS eksamit sooritada ainult TLÜ Rahvusvaheliste eksamite keskuses

International English Language Testing System (IELTS) on rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele eksam, mille abil on võimalik  alustada oma õpinguid või tööd erinevates riikides üle maailma.

IELTS eksami tulemust aktsepteerib üle 11 000 institutsiooni. Seega kui sooritad testi, võid kindel olla, et seda tunnustavad üle kogu maailma haridusasutused, tööandjad, valitsused ja kutseorganisatsioonid.

Valida saab kahe erineva eksami mooduli vahel:

AC - Akadeemiline (Academic) moodul on mõeldud inimestele, kes soovivad omandada ingliskeelses keskkonnas kõrgharidust (bakalaureuse- , magistri- või doktoriõppes)
GT - Üldmoodul (General) on inimestele, kes soovivad minna tööle välisriiki või emigreeruda, samuti neile, kes soovivad omandada keskharidust.

IELTS eksam toimub TLÜ Rahvusvaheliste eksamite keskuses 1-2 korda kuus. Eksamiks ettevalmistumiseks on võimalik keskusest laenutada harjutusmaterjale.

Suveperioodil (24.juuni-31.august 2024) on kontor avatud teisipäevast neljapäevani kell 10.00-15.00. Esmaspäeviti ja reedeti on kontor suletud.

Täpsema info eksamite kohta leiate meie ingliskeelselt kodulehelt.