Võta meiega ühendust!

Telefon(+372) 640 9379

Inimesed

Avatud akadeemia
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Katrin Männik juhataja S-205 katrin.mannik@tlu.ee +372 640 9379
Külliki Tafel-Viia arendusprojektide valdkonna juht S-204 kylliki.tafel-viia@tlu.ee +372 6409 361
Ingrid Hindrikson ettevõtlussuhete ekspert A-552 ingrid.hindrikson_01@tlu.ee
Silja Lassur arendusprojektide konsultant S-204 silja.lassur@tlu.ee +372 6409 361
Lilian Rückenberg täiendusõppe projektijuht A-552 lilian.ruckenberg@tlu.ee +372 619 9516
Marge Kõrvits avatud õppe spetsialist S-206 marge.korvits@tlu.ee +372 640 9139
Olesja Rotar projektijuht S-205 olesja.rotar@tlu.ee
Margot Adamson kommunikatsiooni ja turunduse ekspert A-107 margot.adamson@tlu.ee
Mart Repnau Open Lab nõustaja A-107 martrep@tlu.ee
Rahvusvaheliste eksamite keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sirle Kivihall keskuse juht S-327 sirle.kivihall@tlu.ee +372 640 9302
Gerdel-Gris Sibrik assistent S-327 gerdel-gris.sibrik@tlu.ee +372 6409 360
Kaarin Truus eksamite koordinaator S-327 kaarin.truus@tlu.ee +372 640 9300
Nimi Fookusvaldkond Telefon E-post
Elina Tahvel kultuurilised kompetentsid +372 640 9289, 509 0216 elina.tahvel@tlu.ee
Marika Kutškova ühiskond ja avatud valitsemine +372 6409 456 marika.kutskova@tlu.ee
Katrin Kuusik digi- ja meediakultuur (meedia, film, kunst) +372 619 9908 katrin.kuusik@tlu.ee
Liina Kirsipuu digi- ja meediakultuur (informaatika, infoteadus) +372 640 9421 liina.kirsipuu@tlu.ee
Katrin Soidra-Zujev terve ja jätkusuutlik eluviis +372 639 1751 katrin.soida-zujev@tlu.ee
Enely Rannas haridusuuendus +372 619 9857 reili.pae@tlu.ee
Riina Stahl haridusuuendus (noorsootöö, andragoogika, eripedagoogika) +372 619 9774 riina.stahl@tlu.ee
Heli Kaldas terve ja jätkusuutlik eluviis (Haapsalu kolledž) +372 472 0249 heli.kaldas@tlu.ee
Merle Vallner haridusuuendus (Rakvere kolledž) +372 324 3005 merle.vallner@tlu.ee