organisatsiooni arendamine

Organisatsioon on kui elav organism, mis vajab pidevalt hoolt (Arie De Geus, "Elav ettevõte").

Pakume organisatsioonidele tellimuskoolitusi, individuaalkonsultatsioone, supervisioone, kovisioone, arenduspäevi ja uue formaadina ka inspiratsioonipäeva. Oleme valmis kohandama koolitusprogramme vastavalt tellija vajadustele. Tuleme kohale üle Eesti.

UUS! Kuidas võimestada tiimi

Kuidas kiiresti muutuvas  ja ebakindlas maailmas tiimiliikmeid võimestada? Millised on teaduspõhised võimestava kommunikatsiooni võtted? Kuidas võimestamise kaudu parandada tiimiliikmete kommunikatsiooni, kuuluvustunnet, tööga rahulolu ja tulemuslikkust?

Koolitusel õpime võimestamise võtteid, mis aitavad tõsta tööalast rahulolu, kommunikatsiooni ja töö tulemuslikkust. Võimestamise tulemusel väheneb tööstress ja läbipõlemisoht.

Uuri lisa ja telli: Elina Tahvel, juhtimisvaldkonna koolitusjuht; 5090216; elina.tahvel@tlu.ee

UUS! Arenduspäev juhtidele: kuidas edastada keerulisi sõnumeid?

Majanduslangus ja muud tegurid sunnivad vahel juhte langetama keerulisi otsuseid. Kuidas edastada töötajatele keerulisi sõnumeid?

Pakume organisatsiooni eri tasandi juhtidele arenduspäeva, mille käigus õpime, kuidas juht saab võtta keeruliste sõnumite edastajana vastutuse töötaja arengu toetajana. Samuti töötame strateegiaga, kuidas juht saaks ennast toetada emotsionaalselt keerulises ja kurnavas tööolukorras keeruliste sõnumite, sealhulgas koondamisteadete edastajana. 

Arenduspäeva on võimalik kohandada vastavalt tellija spetsiifilistele vajadustele. Pakume juhtidele ka individuaalset supervisiooni.

Uuri lisa ja telli: Elina Tahvel, juhtimisvaldkonna koolitusjuht; 5090216; elina.tahvel@tlu.ee

Kõne ja hääle treening

Hääleprobleemid kimbutavad paljusid inimesi, kelle oluliseks töövahendiks on hääl. Kas me tunneme oma hääleaparaati? Kas me teame, kuidas oma häält optimaalselt kasutada ja hoida? Koolituse eesmärk on õppida tundma häält kui instrumenti, saada ülevaade kõneaparaadi töö iseärasustest, omandada praktilisi harjutusi ja näpunäiteid, kuidas esinemispingest vabaneda ning oma häält paremini hoida ja kaitsta.

Uuri lisa ja telli: Elina Tahvel, juhtimisvaldkonna koolitusjuht; 5090216; elina.tahvel@tlu.ee

Inspiratsioonipäev: Kuidas loovalt juhtida ja juhtivalt luua?

Pakume organisatsioonide tiimidele inspiratsioonipäeva, kus fookuses on eelkõige iseenda juhtimine, motiveerimine ja loovus. Kuidas saame loovust oma töös rakendada? Oma töökogemusest, enesejuhtimisest, iseenda motiveerimisest, aja planeerimisest, koostööst, empaatiast ja paljust muust jagab oma praktilisi kogemusi Tallinna Ülikooli pikaaegne loovkirjutamise õppejõud, kirjanik, tõlkija ja loovjuht Jan Kaus.

Uuri lisa ja telli: Elina Tahvel, juhtimisvaldkonna koolitusjuht; 5090216; elina.tahvel@tlu.ee 

Sisekoolitaja organisatsioonis

Organisatsioonides rakendatakse sisekoolitajateks järjest rohkem oma töötajaid. Tavaliselt on nad küll pädevad oma kolleegidele tööalaseid spetsiifilisi teadmisi edasi andma, aga kas nad on saanud sisekoolitaja rolliks vajaliku ettevalmistava koolituse? Pakume nii alustavatele kui ka juba kogemusega sisekoolitajatele praktilist koolitust, et oma sisekoolitaja kompetentse metoodiliselt lihvida.

Uuri lisa ja telli: Elina Tahvel, juhtimisvaldkonna koolitusjuht; 5090216; elina.tahvel@tlu.ee 

UUS! Ruumikäitumine organisatsioonis: kontoriruum

Milline on töökeskkonna mõju töötajate produktiivsusele, pühendumisele ja rahulolule? Millised on kontori planeeeringute erinevate lahenduste plussid ja miinused? Kuidas töökeskkonna abil töötajate produktiivsust tõsta?

Teaduspõhise ruumikäitumise ja -psühholoogia alustõed on abiks kaasaegse töökeskkonna loomisel ja töötajate heaolu kujundamisel. Pakume ka ruumikäitumise ja -psühholoogia konsultatsioone, eesmägiga tagada töötajate heaolu.

Uuri lisa ja telli: Elina Tahvel, juhtimisvaldkonna koolitusjuht; 5090216; elina.tahvel@tlu.ee

Täiskasvanud õppijat toetava e-kursuse disain

Koolitusel õpime välja töötama ja disainima täiskasvanud õppijat kaasavat e-kursust, rakendades õppimist toetavaid põhimõtteid ja tehnikaid.

Lisainfo ja koolituste tellimine:

Elina Tahvel
juhtimisvaldkonna koolitusjuht
koolitus- ja konverentsikeskus
Tel +372 509 0216
elina.tahvel@tlu.ee

Aitäh meie senistele klientidele ja partneritele:

Vabariigi Presidendi Kantselei, Õiguskantsleri Kantselei, Välisministeerium, Euroopa Komisjoni esindus Eestis, Euroopa Parlament, Eesti Advokatuur, Justiitsministeerium, Siseministeerium, Riigikantselei, Riigikantselei Tippjuhtide Kompetentsikeskus, Coca-Cola Central & Southern Europe, Sotsiaalministeerium, AS Swedbank, SEB Grupp, Luminor, Telia Eesti AS, Elisa Eesti AS, Microsoft Estonia AS, Maksu- ja Tolliamet, EASi ja Kredexi ühendasutus, AS Tallinna Sadam, Selver AS, AS Eesti Post/Omniva, Rahvusvaheline Ravimitootjate Liit, Paulig Eesti OÜ, Elron, Politsei-ja Piirivalveamet, Talinna Tehnikaülikool, Valio Eesti AS, Tallinna Strateegiakeskus, AS Tallinna Vesi, Rimi Eesti Food AS, Eesti Energia AS, Tervise Arengu Instituut, Eesti Töötukassa, KPMG Baltics OÜ, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Ida-Tallinna keskhaigla, Tartu Ülikooli kliinikum, Notarite koda, Transpordiamet, Kaubamaja AS, Eesti Elektroonikatööstuse Liit, Tallink, Silja Line jpt.