organisatsiooni arendamine

Organisatsioon on kui elav organism, mis vajab pidevalt hoolt (Arie De Geus, "Elav ettevõte").

Pakume organisatsioonidele tellimuskoolitusi, individuaalkonsultatsioone (juhtidele), supervisioone, kovisioone, arenduspäevi ja uue formaadina ka inspiratsioonipäeva. Oleme valmis kohandama koolitusprogramme vastavalt tellija vajadustele.

Siit leiate valiku, mis pidevalt täieneb:

Arenduspäev juhtidele: kuidas edastada keerulisi sõnumeid?

Majanduslangus ja muud tegurid sunnivad vahel juhte langetama keerulisi otsuseid. Kuidas edastada töötajatele keerulisi sõnumeid?

Pakume organisatsiooni eri tasandi juhtidele arenduspäeva, mille käigus õpime, kuidas juht saab võtta keeruliste sõnumite edastajana vastutuse töötaja arengu toetajana. Samuti töötame strateegiaga, kuidas juht saaks ennast toetada emotsionaalselt keerulises ja kurnavas tööolukorras keeruliste sõnumite, sealhulgas koondamisteadete edastajana. 

Arenduspäeva on võimalik kohandada vastavalt tellija spetsiifilistele vajadustele. Pakume juhtidele ka individuaalset supervisiooni.

Lisainfo ja arenduspäeva tellimine: Kuidas edastada keerulisi sõnumeid?

Kõne ja hääle treening

Hääleprobleemid kimbutavad paljusid inimesi, kelle oluliseks töövahendiks on hääl. Kas me tunneme oma hääleaparaati? Kas me teame, kuidas oma häält optimaalselt kasutada ja hoida? Koolituse eesmärk on õppida tundma häält kui instrumenti, saada ülevaade kõneaparaadi töö iseärasustest, omandada praktilisi harjutusi ja näpunäiteid, kuidas esinemispingest vabaneda ning oma häält paremini hoida ja kaitsta. Koolitaja on Tallinna Ülikooli kauaaegne kõnetehnika õppejõud, Eesti Rahvusringhäälingu dokfilmide ning telesaadete tekstide esitaja Toomas Lõhmuste.

Lisainfo ja koolituse tellimine (tellimuskoolitus): Kõne ja hääle treening

Lisainfo ja registreerimine (avalik koolitus): Kõne ja hääle treening 17.04.2024

Inspiratsioonipäev: Kuidas loovalt juhtida ja juhtivalt luua?

Pakume organisatsioonide juhtidele ja meeskondadele inspiratsioonipäeva, kus fookuses on eelkõige iseenda juhtimine ja motiveerimine. Oma töökogemusest, enesejuhtimisest, iseenda motiveerimisest, aja planeerimisest, koostööst, empaatiast ja paljust muust jagab oma praktilisi kogemusi Tallinna Ülikooli pikaaegne loovkirjutamise õppejõud, kirjanik, tõlkija ja loovjuht Jan Kaus.

Lisainfo ja inpiratsioonipäeva tellimine:  Kuidas loovalt juhtida ja juhtivalt luua?

Sisekoolitaja organisatsioonis

Organisatsioonides rakendatakse sisekoolitajateks järjest rohkem oma töötajaid. Tavaliselt on nad küll pädevad oma kolleegidele tööalaseid spetsiifilisi teadmisi edasi andma, aga kas nad on saanud sisekoolitaja rolliks vajaliku ettevalmistava koolituse? Pakume nii alustavatele kui ka juba kogemusega sisekoolitajatele praktilist koolitust, et oma sisekoolitaja kompetentse metoodiliselt lihvida. Koolitaja on TLÜ andragoogika magister, täiskasvanute koolitaja (kutsetase 8), EPALE Eesti keskuse juht Georgi Skorobogatov.

Lisainfo ja tellimine:  Sisekoolitaja organisatsioonis

Ruumikäitumine organisatsioonis: kontoriruum

Milline on töökeskkonna mõju töötajate produktiivsusele, pühendumisele ja rahulolule? Millised on kontori planeeeringute erinevate lahenduste plussid ja miinused? Kuidas töökeskkonna abil töötajate produktiivsust tõsta? Pakume uut koolitust organisatsioonidele tellimuskoolitusena. Vajadusel pakume koolitusele lisaks konsultatsiooni. Koolitust on võimalik kohandada vastavalt tellija vajadustele. Koolitaja on Kadi Liik, MSc, Tallinna Ülikooli psühholoogia ja käitumisteaduste suuna organisatsioonipsühholoogia lektor.

Lisainfo ja tellimine:  Ruumikäitumine organisatsioonis: kontoriruum

Täiskasvanud õppijat toetava e-kursuse disain

E-õppes osalevate täiskasvanud õppijate vajaduste ja piirangute mõistmine. Õppijakeskse lähenemise olulisus e-kursuse kujundamisel. Iseseisva õppimise ja õppija autonoomia toetamine. Õppedisaini põhimõtted: õppesisu kavandamine sihtgrupi vajadustest lähtuvalt. Parimad praktikad e-õppe disainimiseks. UDL põhimõtted e-kursuse sisu disainimisel. Interaktiivsete tegevuste disainimine aktiivse õppimise toetamiseks. Sobilikud hindamismeetodid e-õppes.

Lisainfo ja tellimine: Täiskasvanud õppijat toetava e-kursuse disain

Lisainfo ja koolituste tellimine:

Elina Tahvel
juhtimisvaldkonna koolitusjuht
koolitus- ja konverentsikeskus
Tel +372 509 0216
elina.tahvel@tlu.ee

Aitäh senistele klientidele ja partneritele:

Vabariigi Presidendi Kantselei, Õiguskantsleri Kantselei, Välisministeerium, Euroopa Komisjoni esindus Eestis, Euroopa Parlament, Eesti Advokatuur, Justiitsministeerium, Siseministeerium, Riigikantselei, Riigikantselei Tippjuhtide Kompetentsikeskus, Coca-Cola Central & Southern Europe, Sotsiaalministeerium, AS Swedbank, SEB Grupp, Luminor, Telia Eesti AS, Elisa Eesti AS, Microsoft Estonia AS, Maksu- ja Tolliamet, EASi ja Kredexi ühendasutus, AS Tallinna Sadam, Selver AS, AS Eesti Post/Omniva, Rahvusvaheline Ravimitootjate Liit, Paulig Eesti OÜ, Elron, Politsei-ja Piirivalveamet, Talinna Tehnikaülikool, Valio Eesti AS, Tallinna Strateegiakeskus, AS Tallinna Vesi, Rimi Eesti Food AS, Eesti Energia AS, Tervise Arengu Instituut, Eesti Töötukassa, KPMG Baltics OÜ, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Ida-Tallinna keskhaigla, Tartu Ülikooli kliinikum, Notarite koda, Transpordiamet, Kaubamaja AS, Eesti Elektroonikatööstuse Liit, Tallink, Silja Line jpt.

PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 509 0216