computer

Hea õpihimuline!

Kui Sa soovid läbida ülikooliõpingud paindliku koormusega, lõpetada pooleli jäänud õpingud või lihtsalt täiendada oma teadmisi, tule Tallinna Ülikooli avatud õppesse. Avatud õpe on küll tasuline, kuid selle oluliseks eeliseks on, et saad valida vabaduse ise otsustada ja panna õppeainetest kokku just Sulle huvipakkuva programmi. Avalduse sügissemestril õppimiseks saad esitada augustis.

Eksternõpe

Eksternõpe sobib Sulle, kui Sa soovid jätkata pooleli jäänud õpingutega ja Su eesmärgiks on omandada kõrgharidus ning saada diplom. Eksternina on Sul õigus täita õppekava, olemata ise üliõpilane. Sa saad sooritada eksameid, arvestusi või kaitsta lõputööd. Varasemalt peab Sul olema õppeaineid läbitud vähemalt 15 ainepunkti ulatuses. Eksternõppes tasutakse õppekulude eest õpitud ainepunktide, lõputöö või lõpueksami tasu alusel.

Tasemeõppe ained täiendusõppena

See õppevorm on Sinu jaoks õige valik, kui soovid paindlikku õppimiskoormust, valida enesetäiendamiseks õppeaineid oma soovist lähtuvalt, omandada lisaeriala või läbida ümberõpe. Valida saad aineid nii bakalaureuse-,  magistri-  kui ka doktoritaseme õppekavadest ja läbida neid koos üliõpilastega.

Programm Aasta Ülikoolis

Programm Aasta Ülikoolis on mõeldud Sulle, kui oled huvitatud enesetäiendamisest ja otsid sisukat alternatiivi koolitusturul pakutavale. See on koolitusvõimalus, kui soovid paindlikku õppimiskoormust või kui Sa veel ei ole leidnud endale sobivat eriala. Sul võimalus valida 15 programmi vahel, mille maht on 15 - 24 ainepunkti ja kestvus üks õppeaasta.

Võta meiega ühendust:

Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia:

Aadress: Narva mnt 29, 10120, Tallinn
Telefon: 640 9139