kaks tudengit

Õppekorraldus eriolukorra ajal

Arvutiklasside vabakasutuse ajad

2020. aasta kevadsemestril on digitehnoloogiate instituudi arvutiklass S-303 avatud üliõpilastööde tegemiseks 30. mai, 5. juuni, 14.juuni, 21. juuni kell 10.00-18.00.

NB! Arvutiklasse ei saa iseseisvateks töödeks kasutada riiklikel pühadel.

Eeskirjad ja vormid

Tallinna Ülikoolis reguleerivad tegevusi nii üleülikoolilised kui ka instituudi poolt välja antud eeskirjad ning avalduste/taotluste vormid leiad siit.

Statistika loenguvideod DVD-el

Valmisid videosalvestuste komplektid Katrin Niglase mitmemõõtmelise statistika kursusest! Nii neid, kui ka varem valminud andmeanalüüsi kursuste sisu katvaid videosalvestuste DVD-sid saavad kõik huvilised osta Digitehnoloogiate instituudist (A-431) nii ühe plaadi kaupa, mis käsitleb huvipakkuvat teemat või kogu kursust katva komplektina.

Digitehnoloogiate instituudi Microsoft Imagine portaal

Microsoft Imagine tooteprogrammi raames on võimalik legaalselt ja tasuta alla laadida ning kasutada Microsoft'i pakutavat tarkvara.
Täpsema nimekirja pakutavast tarkvarast leiate Microsoft Imagine portaalist. Microsoft Imagine tooteprogrammiga on õigus ühineda kõigil tudengitel, kes võtavad vähemalt 1 EAP väärtuses TLÜ Informaatika instituudi aineid. Microsoft Imagine tooteprogrammiga ühinemiseks saatke e-mail aadressil: tanel.toova@tlu.ee