digitehnoloogiate instituutNarva mnt 29, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9421

E-postdti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Peeter Normak direktor A-445 peeter.normak@tlu.ee +372 640 9423
Aivi Laurik finantsspetsialist A-425 aivi.laurik@tlu.ee +372 640 9257
Hans Põldoja õppejuht A-430 hans.poldoja@tlu.ee +372 640 9431
Liina Kirsipuu juhiabi A-425 liina.kirsipuu@tlu.ee +372 640 9435
Lea Sild õppenõustaja ja -spetsialist A-414 lea.sild@tlu.ee +372 640 9420
Merily Müürsepp õppenõustaja ja -spetsialist A-431 merily.muursepp@tlu.ee +372 640 9421
Kristi Oikimus õppenõustaja ja -spetsialist A-431 kristi.oikimus@tlu.ee +372 640 9384
Kadri Mäger teaduskoordinaator A-317 kadri.mager@tlu.ee +372 640 9355
Pirje Jürgens administratiivjuht A-431 pirje.jurgens@tlu.ee +372 640 9428
Maria Saar õppenõustaja ja -spetsialist A-431 maria.saar@tlu.ee +372 640 9421
Kristen Kivimaa veebihaldur A-432 kristen.kivimaa@tlu.ee +372 640 9421
Tanel Toova süsteemiadministraator A-432 tanel.toova@tlu.ee +372 640 9432
Ragnar Pääslane IT-tehnik A-432 ragnar.paaslane@tlu.ee +372 640 9421
Madeleine Poogen IT-tehnik A-432 madeleine.poogen@tlu.ee +372 640 9421
Olga Meronen IT konsultant A-431 olga.meronen@tlu.ee +372 640 9421
Akadeemiline suund: digitaalsed õpiökosüsteemid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Hans Põldoja haridustehnoloogia dotsent A-430 hans.poldoja@tlu.ee +372 640 9431
Martin Sillaots tõsimängude dotsent A-421 martin.sillaots@tlu.ee
Akadeemiline suund: infoteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sirje Virkus infoteaduse professor S-308 sirje.virkus@tlu.ee +372 619 9582
Aile Möldre kirjastustegevuse dotsent S-304 aile.moldre@tlu.ee +372 640 9460
Aira Lepik raamatukogunduse lektor S-307 aira.lepik@tlu.ee +372 640 9460
Elviine Uverskaja infoteaduse lektor S-309 elviine.uverskaja@tlu.ee +372 640 9485
Silvi Metsar infojuhtimise lektor S-309 silvi.metsar@tlu.ee +372 640 9482
Kädi Riismaa dokumendihalduse lektor S-305 kadi.riismaa@tlu.ee +372 640 9480
Raivo Ruusalepp dokumendihalduse lektor S-310 raivo.ruusalepp@tlu.ee +372 619 9580
Akadeemiline suund: inimese ja arvuti interaktsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
David Jose Ribeiro Lamas interaktsioonidisaini professor A-423 david.lamas@tlu.ee +372 640 9433
Ilja Šmorgun interaktsioonidisaini lektor A-434 ilja.smorgun@tlu.ee +372 640 9433
Sonia Claudia da Costa Sousa interaktsioonidisaini dotsent A-434 sonia.sousa@tlu.ee +372 640 9433
Aleksander Väljamäe arvutitunnetuse dotsent A-423 aleksander.valjamae@gmail.com +372 640 9433
Akadeemiline suund: rakendusinformaatika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Jaagup Kippar tarkvaratehnika lektor A-426 jaagup.kippar@tlu.ee +372 640 9421
Inga Petuhhov tarkvaratehnika õpetaja A-427 inga.petuhhov@tlu.ee +372 640 9437
Kalle Kivi informaatika õpetaja A-430 kalle.kivi@tlu.ee +372 640 9421
Pille Eslon keeletehnoloogia dotsent A-424 pille.eslon@tlu.ee +372 640 9421
Triinu Jesmin andmeanalüüsi lektor A-317, A-317 triinu.jesmin@tlu.ee +372 640 9421, +372 640 9355
Rando Tomingas tarkvara-arendaja rando.tomingas@tlu.ee
Jaanika Meigas informaatika õpetaja A-424 jaanika.meigas@tlu.ee +372 640 9421
Andrus Rinde multimeediumi lektor A-430 andrus.rinde@tlu.ee +372 640 9426
Kairi Osula andmeanalüüsi õpetaja A-430 kairi.osula@tlu.ee
Akadeemiline suund: matemaatika ja matemaatika didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Mart Abel matemaatika professor A-416 mart.abel@tlu.ee +372 640 9430
Tõnu Tõnso matemaatika lektor A-411 tonu.tonso@tlu.ee +372 640 9425
Tatjana Tamberg matemaatika dotsent A-411 tatjana.tamberg@tlu.ee +372 640 9425
Tiiu Kaljas matemaatika didaktika lektor A-412 tiiu.kaljas@tlu.ee +372 640 9424
Anna Šeletski matemaatika lektor A-411 anna.seletski@tlu.ee +372 640 9425
Jüri Kurvits matemaatika didaktika lektor A-412 juri.kurvits@tlu.ee +372 640 9424
Andi Kivinukk rakendusmatemaatika professor A-417 andi.kivinukk@tlu.ee +372 640 9427
Madis Lepik matemaatika didaktika dotsent A-415 madis.lepik@tlu.ee +372 640 9429
Maria Zeltser matemaatika dotsent A-416 maria.zeltser@tlu.ee +372 640 9430
Haridustehnoloogia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kairit Tammets juhataja, haridustehnoloogia vanemteadur A-358 kairit.tammets@tlu.ee +372 640 9355
Viktoria Humal teadusassistent A-317 viktoria.humal@tlu.ee +372 640 9355
Anet Põdra teadusassistent A-317 anet.podra@tlu.ee +372 640 9355
Adolfo Ruiz Calleja vanemteadur M-449 adolfo.ruiz_calleja@tlu.ee +372 640 9355
Mart Laanpere haridustehnoloogia vanemteadur A-317 mart.laanpere@tlu.ee +372 640 9355
Kai Pata haridustehnoloogia vanemteadur A-317 kai.pata@tlu.ee +372 640 9355
Maria Jesus Rodriguez Triana haridusliku andmekaeve vanemteadur maria_jesus.rodriguez_triana@tlu.ee
Sonia Claudia da Costa Sousa interaktsioonidisaini vanemteadur A-434 sonia.sousa@tlu.ee +372 640 9433
Tago Sarapuu vanemteadur S-305 tago.sarapuu@tlu.ee +372 6409 480
Vladimir Tomberg haridustehnoloogia vanemteadur A-317 vladimir.tomberg@tlu.ee +372 640 9355
Aleksander Väljamäe arvutitunnetuse vanemteadur A-423 aleksander.valjamae@gmail.com +372 640 9433
Triinu Jesmin nooremteadur A-317, A-317 triinu.jesmin@tlu.ee +372 640 9421, +372 640 9355
Gerti Pishtari nooremteadur A-317 gerti.pishtari@tlu.ee +372 6409 355
Priit Tammets analüütik A-319 priit.tammets@tlu.ee +372 640 9355
Mati Mõttus analüütik A-433 mati.mottus@tlu.ee
Linda Helene Sillat projektide arendusspetsialist A-347 linda.sillat@tlu.ee +372 6409 355
Pjotr Savitski vanemprogrammeerija A-319 pjotr.savitski@tlu.ee +372 640 9355
Sander Aido programmeerija A-319 sander.aido@tlu.ee +372 6409 355
Aleksander Monakov arendusspetsialist
Eka Jeladze projektide arendusspetsialist A-317 eka.jeladze@tlu.ee +372 640 9355
Abiodun Afolayan Ogunyemi projekti spetsialist abiodun_afolayan.ogunyemi@tlu.ee
James Sunney Quaicoe projektide arendusspetsialist james_sunney.quaicoe@tlu.ee
Gleb Redko veebidisainer A-319 gleb.redko@tlu.ee +372 6409 355
Lumi Kristin Vihterpal projektijuht lumi_kristin.vihterpal@tlu.ee
Ilkka Kosunen analüütik A-433 ikosunen@tlu.ee
Yury Didevich projektide arendusspetsialist
Marina Kurvits projektide arendusspetsialist A-412 marina.kurvits@tlu.ee +372 640 9424
Siddharth Nakul Gulati projekti spetsialist siddharth_nakul.gulati@tlu.ee
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Rein Kolde emeriitdotsent
Anne Tali emeriitprofessor
Ellen Redi emeriitdotsent
Silvi Roomets emeriitdotsent
Evi Rannap emeriitprofessor
Aleksander Monakov emeriitdotsent
Mare Lott emeriitprofessor