digitehnoloogiate instituutNarva mnt 29, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9421

E-postdti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Peeter Normak instituudi direktor A-445 peeter.normak@tlu.ee +372 640 9423
Hans Põldoja õppejuht A-317, A-317 hans.poldoja@tlu.ee +372 640 9355
Liina Kirsipuu administratiivjuht A-424 liina.kirsipuu@tlu.ee
Kadri Mäger teaduskoordinaator A-348 kadri.mager@tlu.ee +372 640 9355
Kersti Maidra täienduskoolituse juht A-430 kersti.maidra@tlu.ee +372 6409428
Merilin Tohver juhiabi A-431 merilin.tohver@tlu.ee +372 640 9482
Helen Kuldkepp õppenõustaja ja -spetsialist A-431 helen.kuldkepp@tlu.ee 640 9421
Kristi Oikimus õppenõustaja ja -spetsialist A-431 kristi.oikimus@tlu.ee +372 640 9384
Ona Pukk finantsspetsialist A-425 ona.pukk@tlu.ee +372 640 9257
Tanel Toova süsteemiadministraator A-432 tanel.toova@tlu.ee +372 640 9432
Ragnar Pääslane IT-tehnik A-432 ragnar.paaslane@tlu.ee +372 640 9421
Madeleine Poogen IT-tehnik A-432 madeleine.poogen@tlu.ee +372 640 9421
Maria Saar doktoriõppe ja rahvusvahelistumise spetsialist A-431 maria.saar@tlu.ee +372 640 9354
Liina Guiter digivaldkonna ettevõttekoostöö koordinaator A-430 liina.guiter@tlu.ee
Ingrid Sander õppenõustaja ja -spetsialist A-431 ingrid.sander@tlu.ee +372 640 9420
Pirje Meri arendusspetsialist A-430 pirje.meri@tlu.ee
Tatevik Meliksetyan turundus- ja kommunikatsioonispetsialist A-425 tatevik.meliksetyan@tlu.ee + 372 6409 386
Harli Kodasma analüütik S-310 harli.kodasma@tlu.ee
Akadeemiline suund: haridustehnoloogia
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Martin Sillaots tõsimängude dotsent A-317 martin.sillaots@tlu.ee
Hans Põldoja haridustehnoloogia dotsent A-317, A-317 hans.poldoja@tlu.ee +372 640 9355
James Sunney Quaicoe teadur S-304 james_sunney.quaicoe@tlu.ee
Mikhail Fiadotau tõsimängude lektor A-421 mikhail.fiadotau@tlu.ee +372 640 9421
Akadeemiline suund: infoteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sirje Virkus infoteaduse professor S-308 sirje.virkus@tlu.ee +372 619 9582
Aile Möldre kirjastustegevuse dotsent S-307 aile.moldre@tlu.ee +372 640 9460
Aira Lepik raamatukogunduse lektor S-307 aira.lepik@tlu.ee +372 640 9460
Kädi Riismaa teabehalduse lektor S-308 kadi.riismaa@tlu.ee +372 640 9480
Silvi Metsar infojuhtimise teenekas lektor S-309 silvi.metsar@tlu.ee +372 640 9485
Anmar Salman nooremteadur S-305 anmar.salman@tlu.ee
Merle Laurits infoteaduse lektor S-309 merle.laurits@tlu.ee
Elviine Uverskaja infoteaduse teenekas lektor S-309 elviine.uverskaja@tlu.ee +372 640 9485
Marianne Paimre dokumendihalduse lektor S-307 marianne.paimre@tlu.ee
Sigrid Mandre analüütik S-307 sigrid.mandre@tlu.ee
Akadeemiline suund: inimese ja arvuti interaktsioon
Akadeemiline suund: rakendusinformaatika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Jaagup Kippar tarkvaratehnika teenekas lektor A-426 jaagup.kippar@tlu.ee +372 640 9421
Inga Petuhhov tarkvaratehnika õpetaja A-427 inga.petuhhov@tlu.ee +372 640 9437
Kalle Kivi informaatika õpetaja A-430 kalle.kivi@tlu.ee +372 640 9421
Triinu Jesmin andmeanalüüsi lektor A-317, A-317 triinu.jesmin@tlu.ee +372 640 9421, +372 640 9355
Pille Eslon keeletehnoloogia dotsent A-424 pille.eslon@tlu.ee +372 640 9421
Andrus Rinde multimeediumi lektor A-430 andrus.rinde@tlu.ee +372 640 9421
Ksenia Mukhina kultuuriandmete analüüsi teadur ksenia.mukhina@tlu.ee
Kais Allkivi-Metsoja nooremteadur S-310 kais.allkivi-metsoja@tlu.ee
Mikhail Tamm kultuuriandmete analüüsi teadur mikhail.tamm@tlu.ee
Merja Lina M. Bauters digipöörde sihtrahastusega professor S-305 merja.bauters@tlu.ee
Nuno Correia digipöörde vanemteadur S-304 nuno.correia@tlu.ee
Kairi Osula andmeanalüüsi teenekas lektor A-431 kairi.osula@tlu.ee +372 640 9421
Juri Mets nooremteadur S-305 juri.mets@tlu.ee
Abiodun Afolayan Ogunyemi digipöörde teadur S-305 abiodun_afolayan.ogunyemi@tlu.ee
Akadeemiline suund: matemaatika ja matemaatika didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Anna Šeletski matemaatika lektor A-411 anna.seletski@tlu.ee +372 640 9425
Alar Leibak matemaatika dotsent A-417 alar.leibak@tlu.ee 6409427
Mart Abel matemaatika dotsent A-416 mart.abel@tlu.ee 6409430
Maria Zeltser matemaatika dotsent A-416 maria.zeltser@tlu.ee +372 640 9430
Tatjana Tamberg matemaatika lektor A-411 tatjana.tamberg@tlu.ee 6409425
Jorge Eduardo Macias Diaz rakendusmatemaatika professor jorge.macias_diaz@tlu.ee
Madis Lepik matemaatika didaktika dotsent A-415 madis.lepik@tlu.ee +372 640 9429
Tõnu Tõnso rakendusmatemaatika lektor A-411 tonu.tonso@tlu.ee 6409425
Jüri Kurvits matemaatika didaktika lektor A-412 juri.kurvits@tlu.ee 640 9424
Annika Volt matemaatika didaktik annika.volt@tlu.ee
Haridustehnoloogia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Martin Sillaots juhataja A-317 martin.sillaots@tlu.ee
Kairit Tammets haridustehnoloogia professor A-358 kairit.tammets@tlu.ee +372 640 9355
Ramune Tuulik projektide koordinaator A-317 ramune.tuulik@tlu.ee +372 640 9355
Mart Laanpere matemaatika ja informaatika didaktika professor A-317 mart.laanpere@tlu.ee +372 6409 355
Triinu Jesmin nooremteadur A-317, A-317 triinu.jesmin@tlu.ee +372 640 9421, +372 640 9355
Linda Helene Sillat nooremteadur A-317 linda.sillat@tlu.ee +372 6409 355
Merike Saar nooremteadur A-317 merike.saar@tlu.ee
Manisha Khulbe nooremteadur manisha.khulbe@tlu.ee
Maia Lust nooremteadur A-317 maia.lust@tlu.ee
Kadri Mettis nooremteadur kadri.mettis@tlu.ee
Marina Kurvits õpikeskkondade arendaja marina.kurvits@tlu.ee
Paula Joanna Sillat projektide arendusspetsialist A-317 paula_joanna.sillat@tlu.ee
Priit Tammets analüütik A-319 priit.tammets@tlu.ee +372 640 9355
Pjotr Savitski vanemprogrammeerija A-319 pjotr.savitski@tlu.ee +372 640 9355
Gleb Redko veebidisainer A-319 gleb.redko@tlu.ee +372 6409 355
Pankaj Chejara veebiarendaja A-317 pankaj.chejara@tlu.ee
Kristin Parve nooremteadur kristin.parve@tlu.ee
Keiju Marmor projektide koordinaator A-317 keiju.marmor@tlu.ee +372 640 9355
Annika Volt nooremteadur annika.volt@tlu.ee
Iuliia Paramonova nooremteadur iuliia.paramonova@tlu.ee
Eveliis Samberk Projektide assistent A-317, A-358 eveliis.samberk@tlu.ee +372 640 9355
Pirgit Sillaots nooremteadur pirgit.sillaots@tlu.ee
Danial Hooshyar haridusliku andmekaeve vanemteadur A-348 danial.hooshyar@tlu.ee
Jaanika Hirv-Biene nooremteadur jaanika.hirv_biene@tlu.ee
Peadar Charles Callaghan nooremteadur peadar.callaghan@tlu.ee
Edna Milena Sarmiento Marquez teadusassistent edna_milena.sarmiento_marquez@tlu.ee
Jörgen Ivar Sikk nooremteadur jorgen_ivar.sikk@tlu.ee
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Anne Tali emeriitprofessor
Mare Lott emeriitprofessor
Andi Kivinukk emeriitprofessor andi.kivinukk@tlu.ee
Rein Kolde emeriitdotsent
Aleksander Monakov emeriitdotsent
Silvi Roomets emeriitdotsent
Ellen Redi emeriitdotsent