digitehnoloogiate instituutNarva mnt 29, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9421

E-postdti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Peeter Normak instituudi direktor A-445 peeter.normak@tlu.ee +372 640 9423
Hans Põldoja õppejuht A-317, A-317 hans.poldoja@tlu.ee +372 640 9355
Kadri Mäger teaduskoordinaator A-348 kadri.mager@tlu.ee +372 640 9355
Maarika Miil administratiivjuht A-425 maarika.miil@tlu.ee 6409435
Kersti Maidra täienduskoolituse juht A-430 kersti.maidra@tlu.ee +372 6409428
Helen Kuldkepp õppenõustaja ja -spetsialist A-431 helen.kuldkepp@tlu.ee 640 9421
Merilin Tohver õppenõustaja ja -spetsialist A-431 merilin.tohver@tlu.ee +372 640 9482
Kristi Oikimus õppenõustaja ja -spetsialist A-431 kristi.oikimus@tlu.ee +372 640 9384
Merily Müürsepp digivaldkonna ettevõttekoostöö koordinaator A-431 merily.muursepp@tlu.ee +372 6409 422
Ona Pukk finantsspetsialist A-425, A-425 ona.pukk@tlu.ee +372 640 9257
Tanel Toova süsteemiadministraator A-432 tanel.toova@tlu.ee +372 640 9432
Ragnar Pääslane IT-tehnik A-432 ragnar.paaslane@tlu.ee +372 640 9421
Madeleine Poogen IT-tehnik A-432 madeleine.poogen@tlu.ee +372 640 9421
Olga Meronen IT konsultant A-431 olga.meronen@tlu.ee +372 640 9421
Merilin Võrk turundus- ja kommunikatsioonispetsialist A-430 merilin.vork@tlu.ee +372 6409 386
Harli Kodasma analüütik A-424
Mohammad Hadi Hedayati analüütik mohammad_had.hedayati@tlu.ee
Maria Saar õppenõustaja ja -spetsialist A-431 maria.saar@tlu.ee
Kaisa Norak analüütik kaisa.norak@tlu.ee
Debora Conceicao Firmino De Souza analüütik debora.conceicao_firmino_de_souza@tlu.ee
Akadeemiline suund: haridustehnoloogia
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Hans Põldoja haridustehnoloogia dotsent A-317, A-317 hans.poldoja@tlu.ee +372 640 9355
Mikhail Fiadotau tõsimängude lektor A-421 mikhail.fiadotau@tlu.ee +372 640 9421
James Sunney Quaicoe teadur A-317 james_sunney.quaicoe@tlu.ee
Akadeemiline suund: infoteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sirje Virkus infoteaduse professor S-308 sirje.virkus@tlu.ee +372 619 9582
Aile Möldre kirjastustegevuse dotsent S-304 aile.moldre@tlu.ee +372 640 9460
Aira Lepik raamatukogunduse lektor S-307 aira.lepik@tlu.ee +372 640 9460
Kädi Riismaa dokumendihalduse lektor S-310 kadi.riismaa@tlu.ee +372 640 9480
Silvi Metsar infojuhtimise teenekas lektor S-309 silvi.metsar@tlu.ee +372 640 9485
Anmar Salman nooremteadur S-305 anmar.salman@tlu.ee
Merle Laurits infoteaduse lektor merle.laurits@tlu.ee
Elviine Uverskaja infoteaduse teenekas lektor S-309 elviine.uverskaja@tlu.ee +372 640 9485
Marianne Paimre dokumendihalduse lektor S-310 marianne.paimre@tlu.ee
Akadeemiline suund: inimese ja arvuti interaktsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
David Jose Ribeiro Lamas inimese ja arvuti interaktsiooni professor A-423 david.lamas@tlu.ee +372 640 9433
Sonia Claudia da Costa Sousa interaktsioonidisaini dotsent A-433 sonia.sousa@tlu.ee +372 640 9433
Vladimir Tomberg interaktsioonidisaini dotsent A-348 vladimir.tomberg@tlu.ee +372 640 9355
Mati Mõttus arvutitunnetuse lektor A-433 mati.mottus@tlu.ee
Tillmann Ohm nooremteadur tillmann.ohm@tlu.ee
Amna Khan nooremteadur amna.khan@tlu.ee
Daniel Irabien Peniche nooremteadur daniel.irabien_peniche@tlu.ee
Gabriela De Moraes Beltrao projekti arendusspetsialist gabriela.de_moraes_beltrao@tlu.ee
Farhat-Ul-Ain nooremteadur -.farhat-ul-ain@tlu.ee
Darja Tokranova nooremteadur
Ighoyota Ben Ajenaghughrure tarkvaratehnika külalislektor ben_ighoyota.ajenaghughrure@tlu.ee
Ilja Šmorgun interaktsioonidisaini dotsent A-433 ilja.smorgun@tlu.ee
Akadeemiline suund: rakendusinformaatika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Jaagup Kippar tarkvaratehnika teenekas lektor A-426 jaagup.kippar@tlu.ee +372 640 9421
Inga Petuhhov tarkvaratehnika õpetaja A-427 inga.petuhhov@tlu.ee +372 640 9437
Kalle Kivi informaatika õpetaja A-430 kalle.kivi@tlu.ee +372 640 9421
Triinu Jesmin andmeanalüüsi lektor A-317, A-317 triinu.jesmin@tlu.ee +372 640 9421, +372 640 9355
Pille Eslon keeletehnoloogia dotsent A-424 pille.eslon@tlu.ee +372 640 9421
Kairi Osula andmeanalüüsi lektor A-431 kairi.osula@tlu.ee +372 640 9421
Abiodun Afolayan Ogunyemi teadur abiodun_afolayan.ogunyemi@tlu.ee
Nuno Correia digipöörde vanemteadur
Andrus Rinde multimeediumi lektor A-430 andrus.rinde@tlu.ee +372 640 9421
Juri Mets nooremteadur juri.mets@tlu.ee
Kais Allkivi-Metsoja nooremteadur kais.allkivi-metsoja@tlu.ee
Ksenia Mukhina kultuuriandmete analüüsi teadur ksenia.mukhina@tlu.ee
Merja Lina M. Bauters digipöörde sihtrahastusega professor S-305 merja.bauters@tlu.ee
Mikhail Tamm teadur mikhail.tamm@tlu.ee
Akadeemiline suund: matemaatika ja matemaatika didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Anna Šeletski matemaatika lektor A-411 anna.seletski@tlu.ee +372 640 9425
Jüri Kurvits matemaatika didaktika lektor A-412 juri.kurvits@tlu.ee 640 9424
Annika Volt matemaatika didaktik annika.volt@tlu.ee
Alar Leibak matemaatika dotsent A-417 alar.leibak@tlu.ee 6409427
Mart Abel matemaatika külalisprofessor A-416 mart.abel@tlu.ee 6409430
Maria Zeltser matemaatika dotsent A-416 maria.zeltser@tlu.ee +372 640 9430
Tatjana Tamberg matemaatika lektor A-411 tatjana.tamberg@tlu.ee 6409425
Jorge Eduardo Macias Diaz rakendusmatemaatika professor jorge.macias_diaz@tlu.ee
Madis Lepik matemaatika didaktika dotsent A-415 madis.lepik@tlu.ee +372 640 9429
Tõnu Tõnso rakendusmatemaatika lektor A-411 tonu.tonso@tlu.ee 6409425
Haridustehnoloogia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kairit Tammets haridustehnoloogia professor, juhataja A-358 kairit.tammets@tlu.ee +372 640 9355
Anet Tammets projektide koordinaator A-317 anet.tammets@tlu.ee +372 640 9355
Ramune Tuulik assistent A-317 ramune.tuulik@tlu.ee +372 640 9355
Mart Laanpere matemaatika ja informaatika didaktika professor A-317 mart.laanpere@tlu.ee +372 6409 355
Triinu Jesmin nooremteadur A-317, A-317 triinu.jesmin@tlu.ee +372 640 9421, +372 640 9355
Linda Helene Sillat nooremteadur A-317 linda.sillat@tlu.ee +372 6409 355
Gerti Pishtari nooremteadur A-317 gerti.pishtari@tlu.ee +372 6409 355
Shashi Kant Shankar nooremteadur A-317 shashik@tlu.ee +372 6409 355
Merike Saar nooremteadur merike.saar@tlu.ee
Manisha Khulbe nooremteadur manisha.khulbe@tlu.ee
Maia Lust nooremteadur A-317 maia.lust@tlu.ee
Kadri Mettis nooremteadur kadri.mettis@tlu.ee
Marina Kurvits õpikeskkondade arendaja marina.kurvits@tlu.ee
Paula Joanna Sillat projektide arendusspetsialist paula_joanna.sillat@tlu.ee
Priit Tammets analüütik A-319 priit.tammets@tlu.ee +372 640 9355
Pjotr Savitski vanemprogrammeerija A-319 pjotr.savitski@tlu.ee +372 640 9355
Gleb Redko veebidisainer A-319 gleb.redko@tlu.ee +372 6409 355
Pankaj Chejara veebiarendaja A-317 pankaj.chejara@tlu.ee
Aili Mets programmeerija aili.mets@tlu.ee
Peadar Charles Callaghan nooremteadur peadar.callaghan@tlu.ee
Mahsa Rezaeipour programmeerija
Edna Milena Sarmiento Marquez nooremteadur edna_milena.sarmiento_marquez@tlu.ee
Danial Hooshyar vanemteadur
Anastasiia Väljamäe projekti arendusspetsialist anastasiia.valjamae@tlu.ee
Kristin Parve nooremteadur kristin.parve@tlu.ee
Pirgit Sillaots nooremteadur pirgit.sillaots@tlu.ee
Iuliia Paramonova nooremteadur iuliia.paramonova@tlu.ee
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Mare Lott emeriitprofessor
Andi Kivinukk emeriitprofessor andi.kivinukk@tlu.ee
Anne Tali emeriitprofessor
Rein Kolde emeriitdotsent
Aleksander Monakov emeriitdotsent
Silvi Roomets emeriitdotsent
Ellen Redi emeriitdotsent