digitehnoloogiate instituutNarva mnt 29, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9421

E-postdti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Peeter Normak direktor A-445 peeter.normak@tlu.ee +372 640 9423
Hans Põldoja õppejuht A-317, A-317 hans.poldoja@tlu.ee +372 640 9355
Liina Kirsipuu administratiivjuht A-431 liina.kirsipuu@tlu.ee +372 640 9435
Kadri Mäger teaduskoordinaator A-348 kadri.mager@tlu.ee +372 640 9355
Maarika Miil juhiabi, projektijuht A-425 maarika.miil@tlu.ee
Pirje Jürgens koostöö- ja koolitusjuht A-430 pirje.jurgens@tlu.ee +372 640 9428
Merili Mihkelsaar turundus- ja kommunikatsioonispetsialist A-430 merili.mihkelsaar@tlu.ee +372 6409 422
Kaisa Kuris finantsspetsialist A-425, A-425 kaisa.kuris@tlu.ee +372 640 9257
Andi Kivinukk TLÜ matemaatika ja statistika doktorikooli koordinaator andi.kivinukk@tlu.ee
Merilin Tohver õppenõustaja ja -spetsialist A-431 merilin.tohver@tlu.ee +372 640 9482
Lea Sild õppenõustaja ja -spetsialist A-414 lea.sild@tlu.ee +372 640 9420
Kristi Oikimus õppenõustaja ja -spetsialist A-431 kristi.oikimus@tlu.ee +372 640 9384
Merily Müürsepp õppenõustaja ja -spetsialist A-431 merily.muursepp@tlu.ee +372 640 9421
Kaisa Norak analüütik kaisa.norak@tlu.ee
Marko Kollo analüütik marko.kollo@tlu.ee
Olga Meronen IT konsultant A-431 olga.meronen@tlu.ee +372 640 9421
Ragnar Pääslane IT-tehnik A-432 ragnar.paaslane@tlu.ee +372 640 9421
Tanel Toova süsteemiadministraator A-432 tanel.toova@tlu.ee +372 640 9432
Madeleine Poogen IT-tehnik A-432 madeleine.poogen@tlu.ee +372 640 9421
Akadeemiline suund: haridustehnoloogia
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Hans Põldoja haridustehnoloogia dotsent A-317, A-317 hans.poldoja@tlu.ee +372 640 9355
Kai Pata haridustehnoloogia dotsent A-317 kai.pata@tlu.ee +372 640 9355
Martin Sillaots tõsimängude dotsent A-421 martin.sillaots@tlu.ee
Mikhail Fiadotau tõsimängude lektor A-421 mikhail.fiadotau@tlu.ee +372 640 9421
James Sunney Quaicoe teadur A-317 james_sunney.quaicoe@tlu.ee
Akadeemiline suund: infoteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sirje Virkus infoteaduse professor S-308 sirje.virkus@tlu.ee +372 619 9582
Aile Möldre kirjastustegevuse dotsent S-304 aile.moldre@tlu.ee +372 640 9460
Aira Lepik raamatukogunduse lektor S-307 aira.lepik@tlu.ee +372 640 9460
Elviine Uverskaja infoteaduse lektor S-309 elviine.uverskaja@tlu.ee +372 640 9485
Marianne Paimre dokumendihalduse lektor S-310 marianne.paimre@tlu.ee
Kädi Riismaa dokumendihalduse lektor S-310 kadi.riismaa@tlu.ee +372 640 9480
Silvi Metsar infojuhtimise lektor S-309 silvi.metsar@tlu.ee +372 640 9485
Anmar Salman nooremteadur S-305 anmar.salman@tlu.ee
Akadeemiline suund: inimese ja arvuti interaktsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
David Jose Ribeiro Lamas inimese ja arvuti interaktsiooni professor A-423 david.lamas@tlu.ee +372 640 9433
Sonia Claudia da Costa Sousa interaktsioonidisaini dotsent A-433 sonia.sousa@tlu.ee +372 640 9433
Vladimir Tomberg interaktsioonidisaini dotsent A-348 vladimir.tomberg@tlu.ee +372 640 9355
Mati Mõttus arvutitunnetuse lektor A-433 mati.mottus@tlu.ee
Mohammad Hadi Hedayati teadur
Ilja Šmorgun interaktsioonidisaini dotsent A-433 ilja.smorgun@tlu.ee
Hanna-Liisa Pender külalislektor hanna-liisa.pender@tlu.ee
Akadeemiline suund: rakendusinformaatika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Jaagup Kippar tarkvaratehnika lektor A-426 jaagup.kippar@tlu.ee +372 640 9421
Inga Petuhhov tarkvaratehnika õpetaja A-427 inga.petuhhov@tlu.ee +372 640 9437
Kalle Kivi informaatika õpetaja A-430 kalle.kivi@tlu.ee +372 640 9421
Pille Eslon keeletehnoloogia dotsent A-424 pille.eslon@tlu.ee +372 640 9421
Triinu Jesmin andmeanalüüsi lektor A-317, A-317 triinu.jesmin@tlu.ee +372 640 9421, +372 640 9355
Jaanika Meigas informaatika õpetaja A-424 jaanika.meigas@tlu.ee +372 640 9421
Arto Juhani Valentin Lanamäki digipöörde vanemteadur arto.lanamaki@tlu.ee
Kairi Osula andmeanalüüsi lektor A-431 kairi.osula@tlu.ee +372 640 9421
Merja Bauters digipöörde sihtrahastusega professor S-305 merja.bauters@tlu.ee
Andrus Rinde multimeediumi lektor A-430 andrus.rinde@tlu.ee +372 640 9421
Abiodun Afolayan Ogunyemi teadur abiodun_afolayan.ogunyemi@tlu.ee
Kais Allkivi-Metsoja nooremteadur kais.allkivi-metsoja@tlu.ee
Akadeemiline suund: matemaatika ja matemaatika didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Anna Šeletski matemaatika lektor A-411 anna.seletski@tlu.ee +372 640 9425
Maria Zeltser matemaatika dotsent A-416 maria.zeltser@tlu.ee +372 640 9430
Alar Leibak matemaatika dotsent A-417 alar.leibak@tlu.ee 6409427
Madis Lepik matemaatika didaktika dotsent A-415 madis.lepik@tlu.ee +372 640 9429
Tatjana Tamberg matemaatika lektor A-411 tatjana.tamberg@tlu.ee 6409425
Mart Abel matemaatika professor A-416 mart.abel@tlu.ee 6409430
Tõnu Tõnso rakendusmatemaatika lektor A-411 tonu.tonso@tlu.ee 6409425
Jüri Kurvits matemaatika didaktika lektor A-412 jkurvits@tlu.ee 6409424
Haridustehnoloogia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kairit Tammets juhataja, haridustehnoloogia vanemteadur A-358 kairit.tammets@tlu.ee +372 640 9355
Viktoria Humal teadusassistent A-317 viktoria.humal@tlu.ee +372 640 9355
Anet Põdra teadusassistent A-317 anet.podra@tlu.ee +372 640 9355
Kai Pata digitaalsete õpiökosüsteemide vanemteadur A-317 kai.pata@tlu.ee +372 640 9355
Maria Jesus Rodriguez Triana haridusliku andmekaeve vanemteadur maria_jesus.rodriguez_triana@tlu.ee
Tago Sarapuu vanemteadur S-305 tago.sarapuu@tlu.ee +372 6409 480
Aleksander Väljamäe arvutitunnetuse vanemteadur A-423 aleksander.valjamae@gmail.com +372 640 9433
Triinu Jesmin nooremteadur A-317, A-317 triinu.jesmin@tlu.ee +372 640 9421, +372 640 9355
Gerti Pishtari nooremteadur A-317 gerti.pishtari@tlu.ee +372 6409 355
Priit Tammets analüütik A-319 priit.tammets@tlu.ee +372 640 9355
Linda Helene Sillat nooremteadur A-317 linda.sillat@tlu.ee +372 6409 355
Pjotr Savitski vanemprogrammeerija A-319 pjotr.savitski@tlu.ee +372 640 9355
Eka Jeladze nooremteadur A-317 eka.jeladze@tlu.ee +372 6409 355
Pankaj Chejara veebiarendaja A-317 pankaj.chejara@tlu.ee
Maia Lust nooremteadur A-317 maia.lust@tlu.ee
Gleb Redko veebidisainer A-319 gleb.redko@tlu.ee +372 6409 355
Shashi Kant Shankar nooremteadur A-317 shashik@tlu.ee +372 6409 355
Liyanachchi Mahesha Harshani De Silva nooremteadur A-317 liyanachchi_mahesha_harshani.de_silva@tlu.ee
Mart Laanpere haridustehnoloogia vanemteadur A-317 mart.laanpere@tlu.ee +372 6409 355
Marina Kurvits õpikeskkondade arendaja marina.kurvits@tlu.ee
Pirgit Sillaots teadusassistent A-348 pirgit.sillaots@tlu.ee
Paula Joanna Sillat projektide arendusspetsialist paula_joanna.sillat@tlu.ee
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Andi Kivinukk emeriitprofessor andi.kivinukk@tlu.ee
Rein Kolde emeriitdotsent
Aleksander Monakov emeriitdotsent
Silvi Roomets emeriitdotsent
Ellen Redi emeriitdotsent
Anne Tali emeriitprofessor
Mare Lott emeriitprofessor