dti

Kui Sinu eesmärk on elada targalt, tule Tallinna Ülikooli 

Vastuvõtt  magistriõppesse toimub 1. maist 1. juulini ja bakalaureuseõppesse 14. juunist 1. juulini. Tutvu juba varakult digitehnoloogiate instituudi  õppekavadega, et teha sisseastumisel teadlik ja Sinu jaoks parim valik! Uuri täpsemalt, et leida eriala, mis sobitub Sinu huvidega.

  • Digitehnoloogiate instituudis omandatud teadmised tagavad konkurentsivõime tööturul ning hästitasustatud ametid.
  • Meie instituudi tudengitel on omamoodi privileeg, kuna õppetöö toimub valdavalt väikestes, arvutiklassi mahtuvates õpperühmades ning see tagab igale üliõpilasele võimaluse saada tunni ajal õppejõult abi ja tagasisidet. Nii õppejõud kui tudengid peavad seda vajalike teadmiste ja oskuste omandamisel väga oluliseks.
  • Kaasaegne õppekeskkond: instituut asub ülikooli uues Astra teadushoones, kus on suurepärased tingimused auditoorseks tööks ja suhtlemiseks. Samas majas paikneb raamatukogu ja õpisaal, tudengikohvik ja hubane aatrium. E-õpe hõlmab õppematerjale internetis, videoloenguid, rühmameetodeid, teste ja palju muud.

Bakalaureuseõpe

Omanda eriala või õpi midagi uut. Informaatika või matemaatika, majandusmatemaatika ja andmeanalüüs.

Vaata erialasid

Magistriõpe

Õpingud spetsialiseerunud teemal. Avatud ühiskonna tehnoloogiad, digitaalsed õpimängud, haridustehnoloogia, informaatikaõpetaja, infotehnoloogia juhtimine, inimese ja arvuti interaktsioon, interaktsioonidisain ning matemaatikaõpetaja.

Vaata erialasid

Doktoriõpe

Võimalus arendada teaduskarjääri infoühiskonna tehnoloogiate õppekaval. Õpe täiskoormusel 4 aastat 

Vaata erialasid

Täiendusõpe

Paindlik õpe, uued teadmised, võimalus lõpetada pooleli õpingud.

Tutvu võimalustega

 

 

 

 

Leia oma eriala

Kas soovid leida eriala, mis teeb Sind õnnelikuks? Tahad teada, millises valdkonnas oled tugev? Saa seda teada TLÜ digitaalse karjäärinõustajaga!

Digitaalne karjäärinõustaja

Võta ühendust

Kui Sul on küsimusi sisseastumise kohta või soovid teada rohkem ülikoolis õppimisest,võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga!

Küsi infot

informaatikaõpetaja

Geithy Plakk

Informaatikaõpetaja eriala vilistlane

"Informaatikaõpetaja on tuleviku innovaatorite põhjaladuaja, kes tutvustab IT-tehnoloogia olulisemaid lahendusi ja tööriistu, nagu blockchain-tehnoloogia või mitmeastmeline autentimine. Informaatikaõpetaja on uue aja suunamudija, kelle võimuses on näidata noortele, et digimaailm on midagi veelgi ägedamat kui TikTok või Snapchat!"
informaatika

Romil Rõbtšenkov

Informaatika ja informaatikaõpetaja erialade vilistlane

"Ma ei osanud arvata, et siin õppimine mulle niivõrd palju uksi avab."
haridustehnoloogia

Kristo Siig

Haridustehnoloogia eriala magistriõppe vilistlane

"Haridustehnoloogia õpingutest sain kaasa laia vaate valdkonnale Eestis ja välismaal. Haridus käib digitehnoloogiaga üha enam käsikäes, seetõttu on hädasti vaja inimesi, kes oskaksid seda mõtestatult rakendada."
infoteadus

Tiina Ristimets

Infoteaduse eriala vilistlane

"Olen erialavalikuga väga rahul. Minu jaoks pakkus infoteadus kokkupuutekohti mitmete humanitaaraladega, mis minu üldist maailmapilti ja edasist tegevusala valikut igati toetas."
infoteadus

Helina Kalbe

Infoteaduse vilistlane

"Inimesed on harjunud kasutama informatsiooni, mida on võimalik kiiresti leida, kuid ei vaevu kontrollima selle kvaliteeti. Kolme aasta vältel on infoteaduse tudengitel võimalik õppida hindama meid ümbritsevaid andmeid ja infot ning ära tundma info üleküllusest valeinformatsiooni."
matemaatika

Ave Mitt

Matemaatika ja informaatikaõpetaja erialade vilistlane

"Matemaatika õppimine arendab loogilist mõtlemist, aitab keerulistele probleemidele lahendusi leida. Neid aga, kes suudavad keeruliste olukordadega hästi toime tulla, on igasse asutusse vaja."