Sisseastuja

Kui Sinu plaan A on elada targalt, tule Tallinna Ülikooli.

Vastuvõtt bakalaureuse- ja magistriõppesse toimub 20. juunist 1. juulinidoktoriõppesse 11. maist 1. juulini, tutvu juba varakult digitehnoloogiate instituudi  õppekavadega, et teha sisseastumisel teadlik ja Sinu jaoks parim valik! Uuri täpsemalt, et leida eriala, mis sobitub Sinu huvidega.

• Digitehnoloogiate instituudis omandatud teadmised tagavad konkurentsivõime tööturul ning hästitasustatud ametid.
  • Meie instituudi tudengitel on omamoodi privileeg, kuna õppetöö toimub valdavalt väikestes, arvutiklassi mahtuvates õpperühmades ning see tagab igale üliõpilasele võimaluse saada tunni ajal õppejõult abi ja tagasisidet. Nii õppejõud kui tudengid peavad seda vajalike teadmiste ja oskuste omandamisel väga oluliseks.
  • Kaasaegne õppekeskkond: instituut asub ülikooli uues Astra teadushoones, kus on suurepärased tingimused auditoorseks tööks ja suhtlemiseks. Samas majas paikneb raamatukogu ja õpisaal, tudengikohvik ja hubane aatrium. E-õpe hõlmab õppematerjale internetis, videoloenguid, rühmameetodeid, teste ja palju muud.

Bakalaureuseõpe

Omanda eriala või õpi midagi uut. Informaatika, infoteadus või matemaatika, majandusmatemaatika ja andmeanalüüs.

Vaata erialasid

Magistriõpe

Õpingud spetsialiseerunud teemal. Avatud ühiskonna tehnoloogiad, digitaalsed õpimängud, haridustehnoloogia, informaatikaõpetaja, infoteadus, infotehnoloogia juhtimine, inimese ja arvuti interaktsioon, interaktsioonidisain ning matemaatikaõpetaja.

Vaara erialasid

Doktoriõpe

Võimalus arendada teaduskarjääri infoühiskonna tehnoloogiate õppekaval. Õpe täiskoormusel 4 aastat

Vaata erialasid

Täiendusõpe

Paindlik õpe, uued teadmised, võimalus lõpetada pooleli õpingud.

Tutvu võimalustega

Leia oma eriala

Kas soovid leida eriala, mis teeb Sind õnnelikuks? Tahad teada, millises valdkonnas oled tugev? Saa seda teada TLÜ digitaalse karjäärinõustajaga!

Digitaalne karjääinõustaja

Võta ühendust

Kui Sul on küsimusi sisseastumise kohta või soovid teada rohkem ülikoolis õppimisest,võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga!

Küsi infot

meesterahvas

Romil Rõbtšenkov

Informaatika ja informaatikaõpetaja erialade vilistlane

"Ma ei osanud arvata, et siin õppimine mulle niivõrd palju uksi avab."