addressNarva rd 27, 10120 Tallinn

phone(+372) 619 9900

E-mailbfm@tlu.ee

People

Office
Name Profession Room E-mail Phone no.
Katrin Saks Director N-521 katrin.saks@tlu.ee +372 619 9921
Tiit Klaos Administrative Assistant N-520 tiit.klaos@tlu.ee +372 619 9900
Anu Merisaar Financial Manager N-515 anu.merisaar@tlu.ee +372 640 9259
Birgit Vilgats Head of Studies N-519 birgit.vilgats@tlu.ee +372 619 9919
Kaie Viigipuu-Kreintaal Administrative Head N-516 kaie.viigipuu@tlu.ee +372 619 9905
Ele Arder Project Manager N-418 ele.arder@tlu.ee +372 619 9914
Elari Lend Project Manager N-419 elari.lend@tlu.ee +372 619 9915
Katrin Sigijane Executive Producer of MEDIT Creative Lab and Head of Training Projects, Programme Coordinator N-419 katrin.sigijane@tlu.ee +372 619 9908
Kaia Ljaš Training Projects Assistant N-419 kaia.ljash@tlu.ee +372 619 9908
Siiri Häidma Study Counsellor and Specialist of Audiovisual Media, Crossmedia in Film and Television, Documentary Film V-403 siiri.haidma@tlu.ee +372 619 9923
Kea Kiviraijuja Study Counsellor and Specialist of Communication Management and Joint Study Programme V-403 kea.kiviraijuja@tlu.ee +372 619 9563
Ly Pulk Study Counsellor and Specialist of Film Arts V-403 ly.pulk@tlu.ee +372 619 9922
Lina Žuravskaja Study Counsellor and Specialist of Journalism, Advertising and Imagology; Public Relations, Advertising and Public Relations V-403 lina.zuravskaja@tlu.ee +372 619 9564
Mariliis Niinemägi Project Coordinator A-235 mariliis.niinemagi@tlu.ee +372 6199935
Lilian Jõesaar Concert Assistant N-527 lilian.joesaar@tlu.ee
Liesel Ets Study Counsellor and Specialist of Integrated Art, Music and Multimedia; Music Teacher, Art Teacher V-403 liesel.ets@tlu.ee +372 619 9930
Auri Niilo Concert Assistant N-527 auri.niilo@tlu.ee
Bärbel Salumäe Study Counsellor and Specialist V-403 barbel.salumae@tlu.ee +372 619 9928
Sander-Kalle Somma Project Manager creativelab@tlu.ee
Katrin Iisma Specialist of Doctoral Studies; Research Assistant V-403 katrin.iisma@tlu.ee +372 619 9926
Keithy Kuuspu Project Manager keithy.kuuspu@tlu.ee
Kristel Karu-Kletter Research Coordinator N-418 kristel.karu-kletter@tlu.ee +372 619 9934
Tiina Kondio Practical Training Coordinator tiina.kondio@tlu.ee
Maria Mang Continuing Education Project Manager N-419 maria.mang@tlu.ee +372 619 9910
Laura Roomets Creative Solutions Project Manager laura.roomets@tlu.ee
Abdallah Hussein Sham Research Assistant abdallah_hussein.sham@tlu.ee
Study Area: Arts
Name Profession Room E-mail Phone no.
Sirje Runge Associate Professor of Liberal Arts Rä49-312 sirje.runge@tlu.ee +372 639 1752
Mait Mäekivi Visiting Professor N-513 maekivi3@gmail.com
Peeter Simm Visiting Professor of Film Arts N-515 peeter.simm@gmail.com
Margit Keerdo-Dawson Lecturer of Screenwriting N-513 margit.keerdo-dawson@tlu.ee
Madli Lääne-Metsalu Lecturer of Editing N-513 laane@tlu.ee
Mart Raun Project Manager of Joint Curricula N-522 mart.raun@tlu.ee
Tiina Ollesk Associate Professor of Contemporary Dance Art N-527 tiina.ollesk@tlu.ee
Renee Nõmmik Associate Professor of Dance Compositsion N-527 renee.nommik@tlu.ee
Heili Einasto Lecturer of Dance Theory N-527 heili.einasto@tlu.ee
Sille Kapper Associate Professor N-527 sille.kapper@tlu.ee
Irina Pähn Lecturer of Ballet N-527 irapahn@gmail.com
Elo Unt Lecturer of Dance Art N-527 elo@tantsuagentuur.ee
Anneli Ahven Associate Professor of Film Production anneli.ahven@tlu.ee
Elen Lotman Lecturer of Film Arts elen.lotman@tlu.ee
Veiko Vaatmann Visiting Lecturer of Film Arts N-522 veiko.vaatmann@tlu.ee
Oksana Tralla Lecturer of Ballet N-417 oksana.tralla@tlu.ee
Tiina Andreas Associate Professor of Sound Recording and Design tiina.andreas@tlu.ee
Hain Hõlpus Visiting Lecturer N-527 hain.holpus@tlu.ee
Study Area: Media and Communication
Name Profession Room E-mail Phone no.
Andres Jõesaar Associate Professor of Media Policies M-637 andres.joesaar@tlu.ee +372 640 9107
Indrek Ibrus Professor of Media Innovation N-325 indrek.ibrus@tlu.ee
Katrin Aava Associate Professor of Communication Studies N-414 katrin.aava@tlu.ee +372 619 9569
Barbi Pilvre-Storgard Associate Professor of Journalism Studies N-430 barbi.pilvre@tlu.ee
Katrin Tiidenberg Associate Professor of Social Media and Visual Culture katrin.tiidenberg@tlu.ee
Indrek Treufeldt Associate Professor of Television Journalism N-513 indrek.treufeldt@tlu.ee
Riho Västrik Associate Professor of Documentary Film N-518 vastrik@tlu.ee
Kristel Abel Lecturer of PR Studies N-431 kristel.abel@tlu.ee +372 619 9566
Tiina Hiob Lecturer of Advertising Theory N-431 dinah@tlu.ee +372 619 9566
Esta Kaal Lecturer of Research Methods N-414 esta.kaal@tlu.ee +372 619 9569
Alessandro Nani Associate Professor of Crossmedia N-523 alessandro.nani@tlu.ee +372 619 9913
Tarmo Rajaleid Lecturer of Editing N-517 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Mart Soonik Lecturer of PR Studies N-431 mart.soonik@tlu.ee +372 619 9566
Hagi Šein Lecturer of Television Studies N-518 hagi@tlu.ee
Arko Olesk Lecturer of Research Communication N-414 arko@tlu.ee
Andres Kõnno Visiting Lecturer, Research Fellow N-414 andres.konno@tlu.ee
Ulrike Rohn Professor of Media Management and Economics N-325 ulrike.rohn@tlu.ee
Sten Kauber Early-Stage Researcher sten.kauber@tlu.ee
Astrida Konstante Lecturer of Cinematography of the Audio-Visual Media astrida.konstante@tlu.ee
Ermo Säks Junior Research Fellow ermo.saks@tlu.ee
Pia Tikka Research Professor N-322 piatikka@tlu.ee
Dirk Hoyer Associate Professor of Audiovisual Arts N-513 dhoyer@tlu.ee
Anastassia Zabrodskaja Professor of Intercultural Communication N-430 anastassia.zabrodskaja@tlu.ee
Berit Renser Assistant berit.renser@tlu.ee
Michael Andrew Keerdo-Dawson Junior Research Fellow N-523 mikeakd@tlu.ee
Hanna Jemmer Junior Research Fellow hanna.jemmer@tlu.ee
Madis Järvekülg Early-Stage Researcher N-324 madis.jarvekulg_01@tlu.ee
Priit Hõbemägi Lecturer of Journalism Studies N-430 priith@tlu.ee
Miguel Llanso Pinilla Associate Professor miguel.llanso_pinilla@tlu.ee
Anna Maria Ozimek Research Fellow N-324 aozimek@tlu.ee +372 558 53 25
Maria Hansar Junior Research Fellow maria.hansar@tlu.ee
Teet Teinemaa Visiting Lecturer N-323 teinemaa@tlu.ee
Marianna Kaat Associate Professor of Documentary marianna.kaat@tlu.ee
Christian Simon Ritter Research Fellow christian_simon.ritter@tlu.ee
Liina Keevallik Research Fellow of Audiovisual Augmented Reality N-322 liina.keevallik@tlu.ee
Urmas Liiv Visiting Lecturer N-417
Study Area: Didactics of Arts
Name Profession Room E-mail Phone no.
Edna Vahter Associate Professor of Art Teaching Didactics N-524 edna.vahter@tlu.ee
Vaike Kiik-Salupere Associate Professor of Vocal Studies N-527 vaike.kiik-salupere@tlu.ee + 372 619 9931
Orest Kormašov Associate Professor of Painting N-527 orest.kormasov@tlu.ee
Tiina Selke Associate Professor of Musics Didactics N-527 tiina.selke@tlu.ee
Raul Talmar Associate Professor of Choral Conducting N-527 raul.talmar@tlu.ee
Eve Kiiler Lecturer of Art Education Methodology N-527 eve.kiiler@tlu.ee
Gerhard Bruno Erich Lock Lecturer of Musicology and Multimedia N-527 gerhard.lock@tlu.ee
Pille Saar Lecturer of Piano Studies N-527
Heie Marie Treier Lecturer of Art History heie@tlu.ee
Avo Ulvik Lecturer of Sound Design, Music and Multimedia N-527 avo.ulvik@tlu.ee
Margot Kask Associate Professor of Audiovisual Arts margot.kask@tlu.ee
Krista Aren Associate Professor of Design N-524 krista.aren@tlu.ee +3726199917
Jane Remm Lecturer of Art Didactics jane.remm@tlu.ee
BFM Production Centre
Name Profession Room E-mail Phone no.
Tarmo Rajaleid Technical Director N-517 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Johan-Mattias Iho Montage Centre Administrator N-512 johan-mattias.iho@tlu.ee +372 619 9925
Marko Järv Technician marko.jarv@tlu.ee
Tanel Kadalipp Audio Engineer-Director tanel.kadalipp@tlu.ee
Kulno Kägu TV Studio Engineer-Technician N-218 kulno.kagu@tlu.ee +372 619 9902
Toomas Sääs Production Manager V-403 toomas.saas@tlu.ee
Thea Tael Media Archive Editor N-407 thea.tael@tlu.ee +372 619 9924
Tõnu Talpsep Technical Specialist N-218 tonu.talpsep@tlu.ee +372 619 9907
Raul Tõnurist Technical Specialist raul.tonurist@tlu.ee +372 515 8693
Emeriidid
Name Profession Room E-mail Phone no.
Kaalu Kirme Professor Emeritus kaalu.kirme@tlu.ee
Raimo Pullat Professor Emeritus raimo.pullat@tlu.ee
Andres Avarand Associate Professor Emeritus andres.avarand@tlu.ee
Linda Kardna Associate Professor Emeritus lkardna@tlu.ee
Maris Kirme Associate Professor Emeritus marisk@tlu.ee
Juta Lass Associate Professor Emeritus juta.lass@tlu.ee

Filmikunsti õppekava abiõpetajad

Nimi Valdkond E-post
Tõnis Pill režii tonis.pill@tlu.ee
Péter Kollanyi operaatorikunst peter.kollanyi@tlu.ee 
Aleksandra Koel helisalvestus ja helirežii aleksandra.koel@tlu.ee 

 

Tallinna Ülikooli Filmi- ja meediaraamatukogu

Nimi Valdkond E-post Telefon
Piret Remmelgas raamatukogu juhataja, referent piret.remmelgas@tlu.ee +372 6199 920