addressNarva rd 27, 10120 Tallinn

phone(+372) 640 9900

E-mailbfm@tlu.ee

People

Office
Name Profession Room E-mail Phone no.
Katrin Saks Director N-521 katrin.saks@tlu.ee +372 619 9921
Tiit Klaos Administrative Assistant N-520 tiit.klaos@tlu.ee +372 619 9900
Birgit Vilgats Head of Studies N-519 birgit.vilgats@tlu.ee +372 619 9919
Anu Merisaar Financial Manager N-524 anu.merisaar@tlu.ee +372 640 9259
Tiina Maiberg Administrative Head N-524 tiina.maiberg@tlu.ee +372 619 9905
Ele Arder Project Manager N-418 ele.arder@tlu.ee +372 619 9914
Elari Lend Project Manager N-419 elari.lend@tlu.ee +372 619 9915
Katrin Sigijane Executive Producer of MEDIT Creative Lab and Head of Training Projects, Continuing Education Specialist N-419 katrin.sigijane@tlu.ee +372 619 9908
Kaia Ljaš Training Projects Assistant N-419 kaia.ljash@tlu.ee +372 619 9908
Siiri Häidma Study Counsellor and Specialist of Audiovisual Media, Crossmedia in Film and Television, Documentary Film N-523 siiri.haidma@tlu.ee +372 619 9923
Helen Kauksi Study Counsellor and Specialist of Choreography, Communication and Contemporary Media N-522 helen.kauksi@tlu.ee +372 619 9928
Kea Kiviraijuja Study Counsellor and Specialist of Communication Management and Joint Study Programme N-417 kea.kiviraijuja@tlu.ee +372 619 9563
Ly Pulk Study Counsellor and Specialist of Film Arts N-522 ly.pulk@tlu.ee +372 619 9922
Lilian Jõesaar Concert Assistant T-308 lilian.joesaar@tlu.ee +372 619 9930
Lina Žuravskaja Study Counsellor and Specialist of Journalism, Advertising and Imagology; Public Relations, Advertising and Public Relations N-417 lina.zuravskaja@tlu.ee +372 619 9564
Auri Niilo Concert Assistant T-308 auri.niilo@tlu.ee +372 619 9930
Eliisa Sokk Specialist of Doctoral Studies T-309 eliisa.sokk@tlu.ee +372 5620 4460
Sander-Kalle Somma Project Manager creativelab@tlu.ee
Kristel Karu-Kletter Research Coordinator N-418 kristel.karu-kletter@tlu.ee +372 619 9934
Katrin Iisma Specialist of Doctoral Studies; Research Assistant
Liesel Ets Study Counsellor and Specialist N-512 liesel.ets@tlu.ee 619 9930
Study Area: Arts
Name Profession Room E-mail Phone no.
Veiko Vaatmann Lecturer of Film Arts N-515 veiko.vaatmann@tlu.ee
Mait Mäekivi Visiting Professor N-513 maekivi3@gmail.com
Peeter Simm Visiting Professor of Film Arts N-515 peeter.simm@gmail.com
Margit Keerdo-Dawson Lecturer of Screenwriting N-513 margit.keerdo-dawson@tlu.ee
Madli Lääne-Metsalu Lecturer of Editing N-513 laane@tlu.ee
Mart Raun Project Manager of Joint Curricula N-515 mart.raun@tlu.ee
Tiina Ollesk Associate Professor of Character Dance T-309 tiina.ollesk@tlu.ee
Renee Nõmmik Associate Professor of Dance Compositsion T-309 renee.nommik@tlu.ee
Heili Einasto Lecturer of Dance Theory T-309 heili.einasto@tlu.ee
Sille Kapper Associate Professor T-309 sille.kapper@tlu.ee
Irina Pähn Lecturer of Ballet T-309 irapahn@gmail.com
Elo Unt Lecturer of Dance Art T-309 elo@tantsuagentuur.ee
Tiina Andreas Associate Professor of Sound Recording and Design
Anneli Ahven Associate Professor of Film Production
Oksana Tralla Lecturer of Ballet
Elen Lotman Lecturer of Film Arts
Hain Hõlpus Visiting Lecturer
Study Area: Media and Communication
Name Profession Room E-mail Phone no.
Andres Jõesaar Associate Professor of Media Policies M-637 andres.joesaar@tlu.ee +372 640 9107
Liina Keevallik Researcher of Audiovisual Augmented Reality N-322
Indrek Ibrus Professor of Media Innovation N-325 indrek.ibrus@tlu.ee
Katrin Aava Associate Professor of Communication Studies N-414 katrin.aava@tlu.ee +372 619 9569
Barbi Pilvre-Storgard Associate Professor of Journalism Studies N-430
Katrin Tiidenberg Associate Professor of Social Media and Visual Culture katrin.tiidenberg@tlu.ee
Indrek Treufeldt Associate Professor of Television Journalism N-513 indrek.treufeldt@tlu.ee
Riho Västrik Associate Professor of Documentary Film N-518 vastrik@tlu.ee
Kristel Abel Lecturer of PR Studies N-431 kristel.abel@tlu.ee +372 619 9566
Tiina Hiob Lecturer of Advertising Theory N-431 dinah@tlu.ee +372 619 9566
Esta Kaal Lecturer of Research Methods N-414 esta.kaal@tlu.ee +372 619 9569
Alessandro Nani Lecturer of Crossmedia N-523 alessandro.nani@tlu.ee +372 619 9913
Tarmo Rajaleid Lecturer of Editing N-516, N-516 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Mart Soonik Lecturer of PR Studies N-431 mart.soonik@tlu.ee +372 619 9566
Hagi Šein Lecturer of Television Studies hagi@tlu.ee
Jelena Rosic Early-Stage Researcher
Henry Grinnell Loeser Research Fellow of Audio-Visual Industry and Policies N-324 hloeser@tlu.ee
Andres Kõnno Research Fellow, Visiting Lecturer
Dirk Hoyer Associate Professor of Audiovisual Arts N-513 dhoyer@tlu.ee
Miguel Llanso Pinilla Associate Professor
Philipp Dominik Keidl Research Fellow pdkeidl@tlu.ee
Anna Maria Ozimek Early-Stage Researcher
Pia Tikka Research Professor N-322 piatikka@tlu.ee
Marianna Kaat Associate Professor of Documentary
Christian Simon Ritter Research Fellow christian_simon.ritter@tlu.ee
Jelena Rosic Early-Stage Researcher
Arko Olesk Lecturer of Research Communication N-414 arko@tlu.ee
Madis Järvekülg Early-Stage Researcher N-324 madis.jarvekulg_01@tlu.ee
Sten Kauber Early-Stage Researcher
Berit Renser Assistant berit.renser@tlu.ee
Liina Keevallik Research Fellow of Audiovisual Augmented Reality
Philipp Dominik Keidl Research Fellow
Teet Teinemaa Research Fellow N-323 teinemaa@tlu.ee
Anastassia Zabrodskaja Visiting Professor of Intercultural Communication anastassia.zabrodskaja@tlu.ee
Anna Maria Ozimek Research Fellow aozimek@tlu.ee +372 558 53 25
Study Area: Didactics of Arts
Name Profession Room E-mail Phone no.
Edna Vahter Associate Professor of Art Teaching Didactics M-448 edna.vahter@tlu.ee
Vaike Kiik-Salupere Associate Professor of Vocal Studies T-308 vaike.kiik-salupere@tlu.ee + 372 619 9931
Tiiu Kirsipuu Associate Professor Of Form Study U-119 tiiu.kirsipuu@tlu.ee +372 640 9395
Orest Kormašov Associate Professor of Painting U-119 orest.kormasov@tlu.ee
Tiina Selke Associate Professor of Musics Didactics
Raul Talmar Associate Professor of Choral Conducting T-308 raul.talmar@tlu.ee
Eve Kiiler Lecturer of Art Education Methodology U-119 eve.kiiler@tlu.ee
Kristi Laanemäe Lecturer of Art Teaching Didactics U-119 kristi.laanemae@tlu.ee +372 640 9395
Gerhard Bruno Erich Lock Lecturer of Musicology T-308 gerhard.lock@tlu.ee +372 619 9930
Pille Saar Lecturer of Piano Studies
Heie Marie Treier Lecturer of Art History
Avo Ulvik Lecturer of Sound Design and Multimedia T-308 avo.ulvik@tlu.ee +372 619 9930
Marit Mõistlik-Tamm Lecturer of Music
Margot Kask Associate Professor of Audiovisual Arts
BFM Production Centre
Name Profession Room E-mail Phone no.
Tarmo Rajaleid Technical Director N-516, N-516 tarmo.rajaleid@tlu.ee +372 619 9916
Johan-Mattias Iho Montage Centre Administrator N-512 johan-mattias.iho@tlu.ee +372 619 9925
Marko Järv Technician
Tanel Kadalipp Audio Engineer-Director tanel.kadalipp@tlu.ee
Kulno Kägu TV Studio Engineer-Technician N-218 kulno.kagu@tlu.ee +372 619 9902
Toomas Sääs Production Manager N-419 toomas.saas@tlu.ee +372 619 9910
Thea Tael Media Archive Editor N-407 thea.tael@tlu.ee +372 619 9924
Tõnu Talpsep Technical Specialist N-218 tonu.talpsep@tlu.ee +372 619 9907
Raul Tõnurist Technical Specialist raul.tonurist@tlu.ee +372 515 8693
Emeriidid
Name Profession Room E-mail Phone no.
Kaalu Kirme Professor Emeritus kaalu.kirme@tlu.ee
Raimo Pullat Professor Emeritus raimo.pullat@tlu.ee
Andres Avarand Associate Professor Emeritus andres.avarand@tlu.ee
Linda Kardna Associate Professor Emeritus lkardna@tlu.ee
Maris Kirme Associate Professor Emeritus marisk@tlu.ee
Juta Lass Associate Professor Emeritus juta.lass@tlu.ee

Koosseisuvälised töötajad

Nimi Valdkond E-post
Astrīda Konstante Audiovisuaalse meedia õppekava tehnilise mooduli juhataja astrida.konstante@tlu.ee

Filmikunsti õppekava abiõpetajad

Nimi Valdkond E-post
Tõnis Pill režii tonis.pill@tlu.ee
Péter Kollanyi operaatorikunst peter.kollanyi@tlu.ee 
Aleksandra Koel helisalvestus ja helirežii aleksandra.koel@tlu.ee 

 

Tallinna Ülikooli Filmi- ja meediaraamatukogu

Nimi Valdkond E-post Telefon
Piret Remmelgas raamatukogu juhataja, referent piret.remmelgas@tlu.ee +372 6199 920