Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: “Tervisehäirete tuvastamine ja sümptomite leevendamine kodustes tingimustes”

Tule retseptiõigusega õe, Kerli Kaskla, loengusse tervisehäirete sümptomite leevendamisest kodustes tingimustes.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

02.04.2019 kell 17:00 - 18:30

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

 

Tule osale TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOLI 2019 sügis hooaja loengusarjas! LOENGUD TOIMUVAD teisipäeviti 17.00-18.30, Tallinna Ülikooli Räägu 49 (Tallinn) õppehoones, ruum 406. Ühe loengu OSAVÕTUTASU on 2 eurot. Tasumine kohapeal ja sularahas.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee.


Selleks, et sündmusele registreerida töötleb Tallinna Ülikooli (vastutav töötleja: karin.rohi@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

TERVISE JA LIIKUMISE ÜLIKOOL sügis 2019

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule kuulama 2. aprillil loengut “Tervisehäirete tuvastamine ja sümptomite leevendamine kodustes tingimustes”, lektoriks retseptiõigusega õde Kerli Kaskla. Loengu eesmärk on anda ülevaade erinevatest tervisehäiretest ja nende sümptomitest. Samuti mida teha nende leevendamiseks kuniks saabub abi, või tekib võimalus perearsti või -õe vastuvõtule minekuks.

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17:00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas) 

“Tervise ja liikumise Ülikooli” sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17.00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2€ (maksmine koha peal ja sularahas). 

Lektorist: Kerli Kaskla lõpetas Tallinna Tervishoiu kõrgkooli aastal 2007. Peale kooli lõppu töötas kuni 2018. aasta sügiseni PERH-s üldkirurgia/erakorralise kirurgia osakonnas. Hetkel töötab Kivimäe Perearstikeskuses, olles retseptiõigusega õde. Pereõena on töötanud ca 10 aastat.

REGISTREERI SIIN: tlu.ee/terviseliikumise 

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: +372 53467581


Me ei lakka liikumast seetõttu, et vananeme, vaid vananeme seetõttu, et lakkame liikumast! 

Loengusarja korraldab TLÜ Loodus- ja Tervisteaduste Instituut. Loengusarja toetab: Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

LTI logoTallinn Liigub logotallinna spordi- ja noorsooamet logo