Võta meiega ühendust!

LTI PostiaadressAstra maja, Narva mnt 29, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9401

E-postlti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ruth Shimmo direktor A-509 ruth.shimmo@tlu.ee +372 640 9400
Kadri Herde juhiabi Rä49-209 kadri.herde@tlu.ee +372 639 1757
Tiina Aavik administratiivjuht A-510 tiina.aavik@tlu.ee +372 640 9401
Sirje Vaask õppejuht A-510 sirje.vaask@tlu.ee +372 640 9417
Kristel Nemvalts finantsspetsialist A-541, A-541 kristel.nemvalts.01@tlu.ee +372 640 9255
Signe Pikk turundus- ja kommunikatsioonispetsialist A-522 signe.pikk@tlu.ee +372 6409 465
Helen Haab teaduskoordinaator A-520 helen.haab@tlu.ee +372 640 9413
Marianne Paapstel õppenõustaja ja -spetsialist A-521 marianne.paapstel@tlu.ee +372 640 9410
Katrin Soidra-Zujev täiendusõppe koolitusjuht Rä49-213 katrin.soidra-zujev@tlu.ee 6391 751
Lotte-Triin Telgmaa õppenõustaja ja -spetsialist Rä49-209 lotte-triin.telgmaa@tlu.ee +372 5197 0473
Kädli Riitsaar õppenõustaja ja -spetsialist S-212 kadli.riitsaar@tlu.ee +372 6409 470
Sille Silluta õppenõustaja ja -spetsialist S-212 sille.silluta@tlu.ee +372 6409 472
Joosep Olop projektiassistent
Greete Horn õppenõustaja ja -spetsialist S-210 greete.horn@tlu.ee +372 640 9473
Karin Esop õppenõustaja ja -spetsialist Rä49-212 karin.esop@tlu.ee +372 6391 750
Anne Timm õppenõustaja ja -spetsialist A-521 anne.timm@tlu.ee +372 640 9419
Akadeemiline suund: loodusainete ja tehnoloogia didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ene Lind käsitöö hariduse dotsent Rä49-210 ene.lind@tlu.ee +372 639 1744
Tõnu Laas rakendusfüüsika professor M-501 tonu.laas@tlu.ee +372 640 9404
Neeme Lumi füüsika hariduse lektor A-514 neeme.lumi@tlu.ee
Tiina Vänt toiduvalmistamise tehnoloogia õpetaja, õppemeister Rä49-103 tiina.vant@tlu.ee
Sirje Siska maateaduse ja geograafia didaktika lektor A-512 sirje.siska@tlu.ee +372 640 9377
Kristi Koppel kodundusõppe teooria ja didaktika lektor Rä49-302 kristi.koppel_01@tlu.ee +372 639 1748
Ann Ojaste käsitöötehnoloogia lektor Rä49-413 ann.ojaste@tlu.ee +372 639 1743
Tiia Artla käsitöötehnoloogia ja rahvakunsti lektor Rä49-413 tiia.artla@tlu.ee +372 639 1743
Aron Lips töö- ja tehnoloogiaõpetuse külalislektor Rä49-305 aron.lips@tlu.ee +372 639 1768
Katrin Soika keemia didaktika lektor A-516 katrin.soika@tlu.ee
Imbi Henno bioloogia ja loodusõpetuse didaktika lektor T-407 imbi.henno@tlu.ee +372 640 9418
Tiit Kobrusepp töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Rä49-305 tiit.kobrusepp@tlu.ee +372 639 1768
Jaana Taar kodundusõppe lektor
Andry Kikkull töö- ja tehnoloogiaõpetuse didaktika lektor Rä49-305 andry.kikkull@tlu.ee +372 639 1768
Akadeemiline suund: loodusteadused ja jätkusuutlik areng
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Mihkel Kangur jätkusuutliku arengu dotsent M-526 mihkel.kangur@tlu.ee +372 6199 826
Helen Sooväli-Sepping keskkonnakorralduse professor A-540 helen.soovali@tlu.ee +372 640 9466
Tiiu Koff külalisprofessor M-525, M-525 tiiu.koff@tlu.ee +372 619 9825
Andreas Halman bioinformaatika lektor andreas.halman@tlu.ee
Arno Põllumäe zooloogia lektor T-407 arno.pollumae@tlu.ee
Helene Tigro biokeemia külalislektor, nooremteadur A-511 helene.tigro@tlu.ee
Katrin Laas astronoomia ja optika dotsent A-519 katrin.laas@tlu.ee +372 640 9408
Jüri Kamenik klimatoloogia ja meteoroloogia lektor A-512 juri.kamenik@tlu.ee
Tiina Elvisto taimeökoloogia dotsent T-407 tiina.elvisto@tlu.ee +372 640 9418
Kalle Truus anorgaanilise ja üldkeemia dotsent A-542 kalle.truus@tlu.ee +372 640 9414
Ingrid Kalev geneetika ja evolutsiooniteooria dotsent A-520 ingrid.kalev@tlu.ee +372 6409 413
Reimo Rivis loodusgeograafia dotsent M-537, M-537 reimo.rivis@tlu.ee +372 619 9837
Erkki Soika füüsika dotsent A-519 erkki.soika@tlu.ee +372 640 9408
Rando Tuvikene keemia dotsent, keemia vanemteadur A-513 rantuv@tlu.ee +372 619 9843
Astrid Rekker füüsika dotsent A-516 astrid.rekker@tlu.ee +372 640 9407
Kaija Käärt loodusgeograafia lektor A-512 kaija@tlu.ee +372 640 9377
Kairi Koort süsteemibioloogia lektor A-514 kairi.koort@tlu.ee +372 640 9439
Bianka Plüschke-Altof keskkonnasotsioloogia teadur A-564 bianka.pluschke-altof@tlu.ee
Mari-Liis Leinus analüütiliste meetodite peaspetsialist A-512 mari-liis.leinus@tlu.ee
Marju Robal nooremteadur A-513 marju.robal@tlu.ee +372 619 9848
Tõnu Ploompuu botaanika ja mükoloogia lektor T-513 toenu@tlu.ee +372 640 9416
Krinsli Pius teaduslaborite koordinaator A-511 krinsli.pius@tlu.ee +372 5620 4453
Mihkel Saluri analüütilise keemia lektor A-564 mihkel.saluri@tlu.ee
Stela Stefanova Kalinova Koch teadur stela.koch@tlu.ee
Sander Paekivi projektijuht, nooremteadur A-516 sander.paekivi@tlu.ee
Piret Vacht keskkonnakorralduse lektor A-522 piret.vacht@tlu.ee
Elle Rajandu ökoloogia-brüoloogia lektor T-407 elle.rajandu@tlu.ee +372 640 9418
Ebe Lausa vanemlaborant A-511 ebe.lausa@tlu.ee +372 640 9415
Kert Martma üld- ja anorgaanilise keemia lektor A-513 kert.martma@tlu.ee +372 619 9846
Jaanis Priimets mehaanika ja elektromagnetismi lektor M-502 jaanis.priimets@tlu.ee +372 640 9411
Akadeemiline suund: psühholoogia ja käitumisteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Aleksander Pulver isiksusepsühholoogia lektor S-211 aleksander.pulver@tlu.ee +372 640 9394
Kadi Liik organisatsiooni- ja arengupsühholoogia lektor S-211 kadi.liik@tlu.ee +372 640 9474
Airi Värnik vaimse tervise professor airi.varnik@tlu.ee
Mati Heidmets sotsiaalpsühholoogia professor M-467 mati.heidmets@tlu.ee +372 619 9789
Eve Kikas koolipsühholoogia professor A-539 eve.kikas@tlu.ee +372 640 9469
Aaro Toomela kultuuri- ja neuropsühholoogia professor A-219 aaro.toomela@tlu.ee +372 640 9468
Jaanus Harro neurofarmakoloogia külalisprofessor jaanus.harro@ut.ee
Kenn Konstabel isiksuse- ja tervisepsühholoogia professor A-218 kenn.konstabel@tlu.ee
Eha Rüütel kunstiteraapiate professor Rä49-313 eha.ruutel@tlu.ee 56 475 876
Kristjan Kask õiguspsühholoogia dotsent A-538 kristjan.kask@tlu.ee
Eda Heinla loovusõpetuse dotsent Rä49-313 eda.heinla@tlu.ee
Sirje Runge vabade kunstide dotsent Rä49-312 sirje.runge@tlu.ee +372 639 1752
Katrin Kullasepp üldpsühholoogia dotsent S-221 katrin.kullasepp@tlu.ee
Soraya Jesus Salomao teadusprojekti assistent soraya.salomao@tlu.ee
Terje Kaldur tantsu- ja liikumisteraapia lektor Rä49-312 terje.kaldur@tlu.ee +372 639 1752
Kristiina Treial külalislektor kristiina.treial@tlu.ee
Antek Kasemaa organisatsiooni- ja juhtimisteooria lektor A-203 antek.kasemaa@tlu.ee
Mariann Märtsin teadur mariann.martsin@tlu.ee
Arno Baltin läbirääkimiste psühholoogia lektor A-110 arno.baltin@tlu.ee
Snežana Stoljarova külalislektor snezana.stoljarova@tlu.ee
Marika Ratnik visuaalkunstiteraapia lektor Rä49-312 marika.ratnik@tlu.ee +372 639 1752
Avo-Rein Tereping eksperimentaalpsühholoogia labori projektijuht A-218 avo-rein.tereping@tlu.ee
Valeri Murnikov nooremteadur valeri.murnikov@tlu.ee
Kristiina Uriko tervise- ja perepsühholoogia lektor S-221 kristiina.uriko@tlu.ee
Elina Malleus nooremteadur A-204 elina.malleus@tlu.ee
Liisi Salum nooremteadur liisi.salum@tlu.ee
Piret Jamnes karjäärinõustamise külalislektor
Kaja Mädamürk käitumisteaduste andmeanalüüsi lektor A-550 kaja.madamurk@tlu.ee
Akadeemiline suund: liikumis-, tervise- ja sporditeadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kristjan Port spordibioloogia professor Rä49-403 kristjan.port@tlu.ee +372 6391 758
Kersti Sirel korvpalli didaktika lektor U-218 kersti.sirel@tlu.ee +372 6409 392
Saima Kuu terviseteaduste lektor Rä49-211 saima.kuu@tlu.ee +372 6391 742
Karel Kulbin rekreatsioonikorralduse lektor Rä49-506 karel.kulbin@tlu +372 5252785
Karmen Reinpõld labori tehniline spetsialist karmen.reinpold@tlu.ee +372 6391 747
Eneli Põld liikumisõpetuse didaktika lektor Rä49-510 eneli.pold@tlu.ee +372 6391 759
Reeda Tuula-Fjodorov rekreatsioonikorralduse lektor Rä49-508 reeda.tuula@tlu.ee +372 6391 756
Viktor Saaron võimlemise didaktika lektor T-516 viktor.saaron@tlu.ee +372 6409 391
Indrek Rannama spordibioloogia teadur Rä49-203 indrek.rannama@tlu.ee +372 639 1747
Mart Reimann rekreatsioonikorralduse dotsent Rä49-507 mart.reimann@tlu.ee +372 6391 762
Kirsti Pedak liikumisteaduste lektor Rä49-211 kirsti.pedak@tlu.ee +372 6391 742
Vladimir Kunitsõn ujumise didaktika lektor Rä49-207 vladimir.kunitson@tlu.ee +372 6391 747
Kaarel Zilmer rekreatsioonikorralduse lektor Rä49-506 kaarel.zilmer@tlu.ee +372 6391 762
Mikola Misjuk kergejõustiku lektor Rä49-207 mikola.misjuk@tlu.ee +372 6391 747
Boriss Bazanov spordipedagoogika lektor, spordipedagoogika teadur Rä49-207 boriss.bazanov@tlu.ee +372 6391 747
Joe Noormets spordisotsioloogia lektor Rä49-509 joe.noormets@tlu.ee +372 6391 759
Raini Stamm võrkpalli didaktika lektor U-218 raini.stamm@tlu.ee +372 6409 392
Ökoloogia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Jaanus Terasmaa vanemteadur, juhataja M-533 jaanus.terasmaa@tlu.ee +372 619 9800, +372 619 9833
Tiiu Koff vanemteadur M-525, M-525 tiiu.koff@tlu.ee +372 619 9825
Mihkel Kangur vanemteadur M-526 mihkel.kangur@tlu.ee +372 6199 826
Reimo Rivis vanemteadur M-537, M-537 reimo.rivis@tlu.ee +372 619 9837
Are Kont vanemteadur are.kont@tlu.ee +372 740 6301
Elve Lode vanemteadur M-519 elve.lode@tlu.ee +372 619 9819
Kaarel Orviku vanemteadur M-538 kaarel.orviku@tlu.ee +372 619 9838
Anto Raukas vanemteadur M-533 anto.raukas@tlu.ee +372 619 9833
Hannes Tõnisson vanemteadur M-537 hannes.tonisson@tlu.ee +372 619 9837
Victor Alari vanemteadur victor.alari@tlu.ee
Shinya Sugita vanemteadur M-521 shinya.sugita@tlu.ee +372 619 9821
Liisa Puusepp teadur M-527 liisa.puusepp@tlu.ee +372 619 9827
Tiit Vaasma teadur M-540 tiit.vaasma@tlu.ee +372 619 9828
Egert Vandel teadur M-540 egert.vandel@tlu.ee +372 619 9828
Marko Vainu teadur M-540 marko.vainu@tlu.ee +372 619 9828
Martin Küttim nooremteadur, LIFE_Peat-restore projekti spetsialist M-511 martin.kuttim@tlu.ee +372 6199 829
Ludmilla Krusta teadussekretär M-529 milla.krusta@tlu.ee +372 619 9829
Kaiu Maalma keskkonnakaitse spetsialist kaiu.maalma@tlu.ee +372 332 4481
Mati Ilomets LIFE_Peat-restore projekti juht M-518 mati.ilomets@tlu.ee +372 619 9818
Oliver Koit nooremteadur M-539 oliver.koit@tlu.ee
Raimo Pajula LIFE_Peat-restore projekti ekspert M-535 raimo.pajula@tlu.ee +372 619 9835
Galina Kapanen LIFE_Peat-restore projekti spetsialist M-538 galina.kapanen@tlu.ee +372 6199 838
Maive Sõstar LIFE_Peat-restore projekti finantsassistent maive.sostar@tlu.ee
Laimdota Truus LIFE_Peat-restore projekti ekspert M-535 laimdota.truus@tlu.ee +372 619 9835
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Romi Mankin emeriitprofessor A-517 romi.mankin@tlu.ee
Henn Kukk emeriitprofessor A-517 henn.kukk@tlu.ee
Ülo Ugaste emeriitprofessor ulo.ugaste@tlu.ee
Rein Haljand emeriitprofessor rein.haljand@tlu.ee
Tiiu Olm emeriitprofessor tiiu.olm@gmail.com
Tõnis Põder emeriitprofessor tonis.poder@tlu.ee
Juhan Unger emeriitprofessor juhan.unger@tlu.ee
Mare Pork emeriitprofessor mare.pork@tlu.ee
Voldemar Kolga emeriitprofessor voldemar.kolga@tlu.ee
Kaie Pappel emeriitdotsent Rä49-210 kaie.pappel@tlu.ee +372 6391 744
Raul Mardi emeriitdotsent raul.mardi@tlu.ee
Inga Freiberg emeriitdotsent inga.freiberg@tlu.ee
Liia Palmse emeriitdotsent liia.palmse@tlu.ee
Ain Ainsaar emeriitdotsent ain.ainsaar@tlu.ee
Juhan Kartau emeriitdotsent juhan.kartau@tlu.ee
Malle Tõnts emeriitdotsent malle.tonts@tlu.ee
Aivo Saar emeriitdotsent aivo.saar@tlu.ee
Tiiu Pau emeriitdotsent tiiu.pau@tlu.ee

Partnerid

Nimi Amet Telefon Ruum E-post
Kairi Sepp LIFE_Peat-restore projekti spetsialist     kairi.sepp@tlu.ee
Kadri Vilumaa teadur     kadri.vilumaa@tlu.ee