Võta meiega ühendust!

LTI PostiaadressAstra maja, Narva mnt 29, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9401

E-postlti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ruth Shimmo direktor A-509 ruth.shimmo@tlu.ee +372 640 9400
Kadri Herde juhiabi Rä49-209 kadri.herde@tlu.ee +372 639 1757
Sirje Vaask õppejuht A-510 sirje.vaask@tlu.ee +372 640 9417
Tiina Aavik administratiivjuht A-510 tiina.aavik@tlu.ee +372 640 9401
Kristel Nemvalts finantsspetsialist A-541, A-541 kristel.nemvalts.01@tlu.ee +372 640 9255
Helen Haab teaduskoordinaator A-520 helen.haab@tlu.ee +372 640 9413
Signe Pikk turundus- ja kommunikatsioonispetsialist A-522 signe.pikk@tlu.ee +372 6409 465
Marianne Paapstel õppenõustaja ja -spetsialist A-521 marianne.paapstel@tlu.ee +372 640 9410
Katrin Soidra-Zujev täiendusõppe koolitusjuht Rä49-213 katrin.soidra-zujev@tlu.ee 6391 751
Greete Horn õppenõustaja ja -spetsialist S-210 greete.horn@tlu.ee +372 640 9473
Lotte-Triin Telgmaa õppenõustaja ja -spetsialist Rä49-209 lotte-triin.telgmaa@tlu.ee +372 5197 0473
Kädli Riitsaar õppenõustaja ja -spetsialist S-212 kadli.riitsaar@tlu.ee +372 6409 470
Polina Hanenko õppenõustaja ja -spetsialist Rä49-212 polina.hanenko@tlu.ee
Sille Silluta õppenõustaja ja -spetsialist S-212 sille.silluta@tlu.ee +372 6409 472
Karin Esop õppenõustaja ja -spetsialist Rä49-212 karin.esop@tlu.ee +372 6391 750
Anne Timm õppenõustaja ja -spetsialist A-521 anne.timm@tlu.ee +372 640 9419
Akadeemiline suund: loodusainete ja tehnoloogia didaktika
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ene Lind käsitöö hariduse dotsent Rä49-210 ene.lind@tlu.ee +372 639 1744
Tõnu Laas rakendusfüüsika professor M-501 tonu.laas@tlu.ee +372 640 9404
Tiina Vänt õppemeister, toiduvalmistamise tehnoloogia õpetaja Rä49-103 tiina.vant@tlu.ee
Sirje Siska maateaduse ja geograafia didaktika lektor A-512 sirje.siska@tlu.ee +372 640 9377
Katrin Soika keemia didaktika lektor A-516 katrin.soika@tlu.ee
Aron Lips töö- ja tehnoloogiaõpetuse külalislektor Rä49-305 aron.lips@tlu.ee +372 639 1768
Imbi Henno bioloogia ja loodusõpetuse didaktika lektor T-407 imbi.henno@tlu.ee +372 640 9418
Kristi Paas kodundusõppe teooria ja didaktika lektor Rä49-302 kristi.paas@tlu.ee +372 639 1748
Ann Ojaste käsitöötehnoloogia lektor Rä49-413 ann.ojaste@tlu.ee +372 639 1743
Andry Kikkull töö- ja tehnoloogiaõpetuse didaktika lektor Rä49-305 andry.kikkull@tlu.ee +372 639 1768
Tiit Kobrusepp töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Rä49-305 tiit.kobrusepp@tlu.ee +372 639 1768
Tiia Artla käsitöötehnoloogia ja rahvakunsti lektor Rä49-413 tiia.artla@tlu.ee +372 639 1743
Juta Piirlaid kunstilise kujundamise ja disaini lektor Rä49-413 juta.piirlaid@tlu.ee +372 639 1743
Akadeemiline suund: loodusteadused ja jätkusuutlik areng
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Madis Metsis bioloogia professor A-514 madis.metsis@tlu.ee +372 640 9438
Tiiu Koff külalisprofessor M-525, M-525 tiiu.koff@tlu.ee +372 619 9825
Mihkel Kangur jätkusuutliku arengu dotsent M-526 mihkel.kangur@tlu.ee +372 6199 826
Helen Sooväli-Sepping keskkonnakorralduse professor A-540 helen.soovali@tlu.ee +372 640 9466
Katrin Laas astronoomia ja optika dotsent A-519 katrin.laas@tlu.ee +372 640 9408
Rando Tuvikene keemia vanemteadur, keemia dotsent A-513 rantuv@tlu.ee +372 619 9843
Reimo Rivis loodusgeograafia dotsent M-537, M-537 reimo.rivis@tlu.ee +372 619 9837
Tiina Elvisto taimeökoloogia dotsent T-407 tiina.elvisto@tlu.ee +372 640 9418
Kalle Truus anorgaanilise ja üldkeemia dotsent A-542 kalle.truus@tlu.ee +372 640 9414
Astrid Rekker füüsika dotsent A-516 astrid.rekker@tlu.ee +372 640 9407
Ingrid Kalev geneetika ja evolutsiooniteooria dotsent A-520 ingrid.kalev@tlu.ee +372 6409 413
Erkki Soika füüsika dotsent A-519 erkki.soika@tlu.ee +372 640 9408
Bianka Plüschke-Altof keskkonnasotsioloogia teadur bianka.pluschke-altof@tlu.ee
Piret Vacht keskkonnakorralduse lektor A-522 piret.vacht@tlu.ee
Marju Robal nooremteadur A-513 marju.robal@tlu.ee +372 619 9848
Helen Poska nooremteadur A-564 hposka@tlu.ee +372 619 9845
Sander Paekivi nooremteadur A-516 sander.paekivi@tlu.ee
Krinsli Pius teaduslaborite koordinaator A-511 krinsli.pius@tlu.ee +372 5620 4453
Marianna Školnaja nooremteadur A-522 marianna.skolnaja@tlu.ee
Elle Rajandu ökoloogia-brüoloogia lektor T-407 elle.rajandu@tlu.ee +372 640 9418
Margus Vetsa keskkonnakorralduse lektor A-522 margus.vetsa@tlu.ee
Tõnu Ploompuu botaanika ja mükoloogia lektor T-513 toenu@tlu.ee +372 640 9416
Oliver Tomingas klimatoloogia ja meteoroloogia lektor A-512 oliver.tomingas@tlu.ee +372 503 0623
Kaija Käärt loodusgeograafia lektor A-512 kaija@tlu.ee +372 640 9377
Kairi Koort süsteemibioloogia külalislektor A-514 kairi.koort@tlu.ee +372 640 9439
Heidi Lees analüütiliste meetodite peaspetsialist A-512 heidi.lees@tlu.ee +372 6199 851
Mihkel Saluri analüütilise keemia lektor A-564 mihkel.saluri@tlu.ee
Jaanis Priimets mehaanika ja elektromagnetismi lektor M-502 jaanis.priimets@tlu.ee +372 640 9411
Ebe Lausa vanemlaborant A-511 ebe.lausa@tlu.ee +372 640 9415
Kert Martma üld- ja anorgaanilise keemia lektor A-513 kert.martma@tlu.ee +372 619 9846
Akadeemiline suund: psühholoogia ja käitumisteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Aleksander Pulver isiksusepsühholoogia lektor S-211 aleksander.pulver@tlu.ee +372 640 9394
Kadi Liik organisatsiooni- ja arengupsühholoogia lektor S-211 kadi.liik@tlu.ee +372 640 9474
Mati Heidmets sotsiaalpsühholoogia professor M-467 mati.heidmets@tlu.ee +372 619 9789
Eve Kikas koolipsühholoogia professor A-539 eve.kikas@tlu.ee +372 640 9469
Airi Värnik vaimse tervise professor airi.varnik@tlu.ee
Aaro Toomela kultuuri- ja neuropsühholoogia professor A-219 aaro.toomela@tlu.ee +372 640 9468
Kenn Konstabel isiksuse- ja tervisepsühholoogia professor A-218 kenn.konstabel@tlu.ee
Eha Rüütel kunstiteraapiate professor Rä49-313 eha.ruutel@tlu.ee 56 475 876
Jaanus Harro neurofarmakoloogia külalisprofessor jaanus.harro@ut.ee
Liina Vahter kliinilise- ja neuropsühholoogia dotsent A-219 liina.vahter@tlu.ee
Katrin Kullasepp üldpsühholoogia dotsent S-221 katrin.kullasepp@tlu.ee
Eda Heinla loovusõpetuse dotsent Rä49-313 eda.heinla@tlu.ee
Sirje Runge vabade kunstide dotsent Rä49-312 sirje.runge@tlu.ee +372 639 1752
Kristjan Kask üldpsühholoogia dotsent A-538 kristjan.kask@tlu.ee
Valeri Murnikov nooremteadur valeri.murnikov@tlu.ee
Avo-Rein Tereping eksperimentaalpsühholoogia labori projektijuht A-218 avo-rein.tereping@tlu.ee
Liisi Salum nooremteadur liisi.salum@tlu.ee
Terje Kaldur tantsu- ja liikumisteraapia lektor Rä49-312 terje.kaldur@tlu.ee +372 639 1752
Kristiina Treial külalislektor kristiina.treial@tlu.ee
Antek Kasemaa organisatsiooni- ja juhtimisteooria lektor A-203 antek.kasemaa@tlu.ee
Kristiina Uriko tervise- ja perepsühholoogia lektor S-221 kristiina.uriko@tlu.ee
Elina Malleus nooremteadur A-204 elina.malleus@tlu.ee
Snežana Stoljarova külalislektor snezana.stoljarova@tlu.ee
Soraya Jesus Salomao teadusprojekti assistent soraya.salomao@tlu.ee
Piret Jamnes karjäärinõustamise lektor S-221 Piret.jamnes@tlu.ee
Arno Baltin läbirääkimiste psühholoogia lektor A-110 arno.baltin@tlu.ee
Marika Ratnik visuaalkunstiteraapia lektor Rä49-312 marika.ratnik@tlu.ee +372 639 1752
Mariann Märtsin teadur mariann.martsin@tlu.ee
Kaja Mädamürk nooremteadur A-550 kaja.madamurk@tlu.ee
Akadeemiline suund: liikumis-, tervise- ja sporditeadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kristjan Port spordibioloogia professor Rä49-403 kristjan.port@tlu.ee +372 6391 758
Karin Baskin füsioloogia dotsent Rä49-209 karin.baskin@tlu.ee +372 6391 757
Boriss Bazanov spordipedagoogika lektor, spordipedagoogika teadur Rä49-207 boriss.bazanov@tlu.ee +372 6391 747
Joe Noormets spordisotsioloogia lektor Rä49-509 joe.noormets@tlu.ee +372 6391 759
Viktor Saaron võimlemise didaktika lektor T-516 viktor.saaron@tlu.ee +372 6409 391
Kirsti Pedak erikehakultuuri lektor Rä49-211 kirsti.pedak@tlu.ee +372 6391 742
Maie Alas tervisekasvatuse lektor T-106 maie.alas@tlu.ee +372 6409 389
Kersti Sirel korvpalli didaktika lektor U-218 kersti.sirel@tlu.ee +372 6409 392
Vladimir Kunitsõn ujumise didaktika lektor Rä49-207 vladimir.kunitson@tlu.ee +372 6391 747
Kaarel Zilmer rekreatsioonikorralduse lektor Rä49-506 kaarel.zilmer@tlu.ee +372 6391 762
Meeli Roosalu anatoomia lektor Rä49-510 meeli.roosalu@tlu.ee +372 55 527 525
Eneli Põld liikumisõpetuse didaktika lektor Rä49-510 eneli.pold@tlu.ee +372 6391 759
Saima Kuu terviseteaduste lektor Rä49-211 saima.kuu@tlu.ee +372 6391 742
Raini Stamm võrkpalli didaktika lektor U-218 raini.stamm@tlu.ee +372 6409 392
Indrek Rannama spordibioloogia teadur Rä49-203 indrek.rannama@tlu.ee +372 639 1747
Mart Reimann rekreatsioonikorralduse dotsent Rä49-507 mart.reimann@tlu.ee +372 6391 762
Mikola Misjuk kergejõustiku lektor Rä49-207 mikola.misjuk@tlu.ee +372 6391 747
Reeda Tuula-Fjodorov rekreatsioonikorralduse lektor Rä49-508 reeda.tuula@tlu.ee +372 6391 756
Karel Kulbin rekreatsioonikorralduse lektor Rä49-506 karel.kulbin@tlu +372 5252785
Karmen Reinpõld labori tehniline spetsialist karmen.reinpold@tlu.ee +372 6391 747
Ahto Okas insener-elektroonik Rä49-107 okasahto@gmail.com +372 6391 747
Ökoloogia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Jaanus Terasmaa juhataja, vanemteadur M-533 jaanus.terasmaa@tlu.ee +372 619 9800, +372 619 9833
Mihkel Kangur vanemteadur M-526 mihkel.kangur@tlu.ee +372 6199 826
Tiiu Koff vanemteadur M-525, M-525 tiiu.koff@tlu.ee +372 619 9825
Reimo Rivis vanemteadur M-537, M-537 reimo.rivis@tlu.ee +372 619 9837
Are Kont vanemteadur are.kont@tlu.ee +372 740 6301
Shinya Sugita vanemteadur M-521 shinya.sugita@tlu.ee +372 619 9821
Hannes Tõnisson vanemteadur M-537 hannes.tonisson@tlu.ee +372 619 9837
Elve Lode vanemteadur M-519 elve.lode@tlu.ee +372 619 9819
Kaarel Orviku vanemteadur M-538 kaarel.orviku@tlu.ee +372 619 9838
Anto Raukas vanemteadur M-533 anto.raukas@tlu.ee +372 619 9833
Victor Alari vanemteadur victor.alari@tlu.ee
Liisa Puusepp teadur M-527 liisa.puusepp@tlu.ee +372 619 9827
Valdo Liblik vanemspetsialist valdo.liblik@tlu.ee +372 332 4480
Tiit Vaasma teadur M-540 tiit.vaasma@tlu.ee +372 619 9828
Egert Vandel teadur M-540 egert.vandel@tlu.ee +372 619 9828
Martin Küttim nooremteadur, LIFE_Peat-restore projekti spetsialist M-511 martin.kuttim@tlu.ee +372 6199 829
Marko Vainu teadur M-540 marko.vainu@tlu.ee +372 619 9828
Ludmilla Krusta teadussekretär M-529 milla.krusta@tlu.ee +372 619 9829
Kaiu Maalma keskkonnakaitse spetsialist kaiu.maalma@tlu.ee +372 332 4481
Maive Sõstar LIFE_Peat-restore projekti finantsassistent maive.sostar@tlu.ee
Laimdota Truus LIFE_Peat-restore projekti ekspert M-535 laimdota.truus@tlu.ee +372 619 9835
Mati Ilomets LIFE_Peat-restore projekti juht M-518 mati.ilomets@tlu.ee +372 619 9818
Galina Kapanen LIFE_Peat-restore projekti spetsialist M-538 galina.kapanen@tlu.ee +372 6199 838
Raimo Pajula LIFE_Peat-restore projekti ekspert M-535 raimo.pajula@tlu.ee +372 619 9835
Oliver Koit nooremteadur M-539 oliver.koit@tlu.ee
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Romi Mankin emeriitprofessor A-517 romi.mankin@tlu.ee
Henn Kukk emeriitprofessor A-517 henn.kukk@tlu.ee
Ülo Ugaste emeriitprofessor ulo.ugaste@tlu.ee
Rein Haljand emeriitprofessor rein.haljand@tlu.ee
Voldemar Kolga emeriitprofessor voldemar.kolga@tlu.ee
Tiiu Olm emeriitprofessor tiiu.olm@gmail.com
Juhan Unger emeriitprofessor juhan.unger@tlu.ee
Mare Pork emeriitprofessor mare.pork@tlu.ee
Tõnis Põder emeriitprofessor tonis.poder@tlu.ee
Kaie Pappel emeriitdotsent Rä49-210 kaie.pappel@tlu.ee +372 6391 744
Raul Mardi emeriitdotsent raul.mardi@tlu.ee
Inga Freiberg emeriitdotsent inga.freiberg@tlu.ee
Liia Palmse emeriitdotsent liia.palmse@tlu.ee
Juhan Kartau emeriitdotsent juhan.kartau@tlu.ee
Malle Tõnts emeriitdotsent malle.tonts@tlu.ee
Ain Ainsaar emeriitdotsent ain.ainsaar@tlu.ee
Aivo Saar emeriitdotsent aivo.saar@tlu.ee
Tiiu Pau emeriitdotsent tiiu.pau@tlu.ee

Partnerid

Nimi Amet Telefon Ruum E-post
Kairi Sepp LIFE_Peat-restore projekti spetsialist     kairi.sepp@tlu.ee
Kadri Vilumaa teadur     kadri.vilumaa@tlu.ee