Võta meiega ühendust!

LTI PostiaadressAstra maja, Narva mnt 29, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9401

E-postlti@tlu.ee

 

Vaata LTI tegemisi Facebookist ja Instagrammist:

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ruth Shimmo instituudi direktor A-509 ruth.shimmo@tlu.ee
Kadri Herde juhiabi T-308 kadri.herde@tlu.ee +372 6409402
Tiina Aavik administratiivjuht A-510 tiina.aavik@tlu.ee +372 640 9401
Sirje Vaask õppejuht A-510 sirje.vaask@tlu.ee +372 640 9417
Kristel Nemvalts finantsspetsialist A-541 kristel.nemvalts.01@tlu.ee +372 640 9255
Helen Haab teadusprojekti assistent A-520 helen.haab@tlu.ee +372 640 9413
Marianne Paapstel õppenõustaja ja -spetsialist A-521 marianne.paapstel@tlu.ee +372 640 9410
Katrin Soidra-Zujev täiendusõppe koolitusjuht T-308 katrin.soidra-zujev@tlu.ee +372 6409 443
Kadi Kriit turundus- ja kommunikatsioonispetsialist A-520 kadi.kriit_01@tlu.ee
Greete Horn õppenõustaja ja -spetsialist S-210 greete.horn@tlu.ee +372 640 9473, +372 5620 4478
Kädli Riitsaar õppenõustaja ja -spetsialist S-212 kadli.riitsaar@tlu.ee +372 6409 470, +372 5620 4476
Sille Silluta õppenõustaja ja -spetsialist S-212 sille.silluta@tlu.ee +372 6409 472, +372 5620 4477
Karin Esop õppenõustaja ja -spetsialist T-309 karin.esop@tlu.ee +372 6409 440
Anne Timm õppenõustaja ja -spetsialist A-521 anne.timm@tlu.ee +372 640 9419
Akadeemiline suund: psühholoogia ja käitumisteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Aleksander Pulver isiksusepsühholoogia dotsent S-211 aleksander.pulver@tlu.ee +372 640 9394
Kadi Liik organisatsiooni- ja arengupsühholoogia teenekas lektor S-211 kadi.liik@tlu.ee +372 640 9474
Aaro Toomela kultuuri- ja neuropsühholoogia professor A-219 aaro.toomela@tlu.ee +372 640 9468
Eve Kikas koolipsühholoogia teenekas professor A-539 eve.kikas@tlu.ee +372 640 9469
Sirje Runge vabade kunstide dotsent N-513 sirje.runge@tlu.ee
Eha Rüütel kunstiteraapiate teenekas professor T-320 eha.ruutel@tlu.ee
Kristjan Kask õiguspsühholoogia dotsent A-538 kristjan.kask@tlu.ee
Katrin Kullasepp üldpsühholoogia dotsent S-221 katrin.kullasepp@tlu.ee
Antek Kasemaa organisatsiooni- ja juhtimisteooria lektor A-203 antek.kasemaa@tlu.ee
Avo-Rein Tereping eksperimentaalpsühholoogia labori projektijuht A-218 avo-rein.tereping@tlu.ee
Karyna Larshina nooremteadur
Marilyn Jurman nooremteadur
Marika Ratnik visuaalkunstiteraapia lektor T-320 marika.ratnik@tlu.ee
Piret Jamnes karjäärinõustamise külalislektor piret.jamnes@tlu.ee
Soraya Jesus Salomao teadusprojekti assistent
Remy Suurna nooremteadur
Arno Baltin läbirääkimiste psühholoogia teenekas lektor S-204 arno.baltin@tlu.ee
Astra Schults kooli- ja nõustamispsühholoogia dotsent astra.schults@tlu.ee
Maarja Randväli nooremteadur
Triinu Kilp-Kabel nooremteadur
Kristiina Uriko tervise- ja perepsühholoogia dotsent S-221 kristiina.uriko@tlu.ee
Snežana Stoljarova spordipsühholoogia külalislektor
Eliis Härma nooremteadur
Kristel Kiens spordipsühholoogia külalislektor kristel.kiens@tlu.ee
Kaja Mädamürk käitumisteaduste andmeanalüüsi vanemteadur A-551 kaja.madamurk@tlu.ee
Akadeemiline suund: liikumis-, tervise- ja sporditeadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kristjan Port tervisekäitumise ja spordibioloogia professor T-306 kristjan.port@tlu.ee
Kirsti Pedak liikumisteaduste lektor T-315 kirsti.pedak@tlu.ee
Eneli Põld-Mändlo liikumisõpetuse didaktika lektor T-316 eneli.pold@tlu.ee
Saima Kuu terviseteaduste lektor T-315 saima.kuu@tlu.ee +372 6409 393
Karmen Reinpõld labori tehniline spetsialist T-519 karmen.reinpold@tlu.ee
Triin Rääsk füsioloogia lektor T-310 triin.raask@tlu.ee
Kaarel Zilmer rekreatsioonikorralduse teenekas lektor T-310 kaarel.zilmer@tlu.ee
Joe Noormets spordisotsioloogia teenekas lektor T-312 joe.noormets@tlu.ee
Karel Kulbin rekreatsioonikorralduse nooremlektor T-312 karel.kulbin@tlu +372 5252785
Viktor Saaron võimlemise didaktika õpetaja T-316 viktor.saaron@tlu.ee +372 6409 391
Galina Opikova nooremteadur
Mikola Misjuk nooremteadur T-310 mikola.misjuk@tlu.ee
Kersti Sirel korvpalli didaktika teenekas lektor V-002 kersti.sirel@tlu.ee
Vladimir Kunitsõn ujumise didaktika nooremlektor T-310 vladimir.kunitson@tlu.ee
Raini Stamm võrkpalli didaktika lektor V-002 raini.stamm@tlu.ee
Boriss Bazanov spordipedagoogika lektor T-310 boriss.bazanov@tlu.ee
Reeda Tuula-Fjodorov nooremteadur, rekreatsioonikorralduse õpetaja T-312 reeda.tuula@tlu.ee
Indrek Rannama spordibioloogia dotsent Rä49-203, T-519 indrek.rannama@tlu.ee
Akadeemiline suund: loodusteadused ja jätkusuutliku arengu haridus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Arno Põllumäe zooloogia lektor T-407 arno.pollumae@tlu.ee
Priit Reiska loodusteaduste didaktika teenekas professor A-517 priit.reiska@tlu.ee
Katrin Laas astronoomia ja optika dotsent A-519 katrin.laas@tlu.ee +372 640 9408
Tõnu Laas füüsika professor M-502 tonu.laas@tlu.ee +372 640 9404
Neeme Lumi füüsika hariduse lektor A-514 neeme.lumi@tlu.ee +372 640 9439
Rando Tuvikene biopolümeeride keemia professor A-513 rando.tuvikene@tlu.ee +372 619 9843
Erkki Soika füüsika ja füüsika didaktika lektor A-519 erkki.soika@tlu.ee +372 640 9408
Astrid Rekker füüsika dotsent A-516 astrid.rekker@tlu.ee +372 640 9407
Tiina Elvisto taimeökoloogia dotsent T-407 tiina.elvisto@tlu.ee +372 640 9418
Reimo Rivis loodusgeograafia dotsent M-537, M-537 reimo.rivis@tlu.ee +372 619 9837
Tiina Vänt õppemeister, toiduvalmistamise tehnoloogia õpetaja M-539 tiina.vant@tlu.ee +372 6199 839
Helen Sooväli-Sepping vanemteadur helen.soovali@tlu.ee +372 640 9466
Tõnu Ploompuu botaanika ja mükoloogia õpetaja T-513 toenu@tlu.ee +372 640 9416
Tiia Artla käsitöötehnoloogia ja rahvakunsti teenekas lektor T-316 tiia.artla@tlu.ee
Andry Kikkull töö- ja tehnoloogiaõpetuse didaktika lektor T-316 andry.kikkull@tlu.ee
Maria Martšenko tooteinnovatsiooni peaspetsialist A-512 maria.martsenko@tlu.ee
Tiit Land keemia professor tiit.land@tlu.ee
Mariia Chebotareva teadur
Jose Benny Arthur Arputharaj nooremteadur
Mailis Ostra loodushariduse arendusspetsialist
Katrin Soika keemia didaktika lektor A-516 katrin.soika@tlu.ee
Kairi Koort süsteemibioloogia lektor A-514 kairi.koort@tlu.ee +372 640 9439
Piret Vacht keskkonnakorralduse dotsent A-522 piret.vacht@tlu.ee
Mari-Liis Leinus keemilise analüüsi katselabori juhataja A-512 mari-liis.leinus@tlu.ee +372 6199 851
Jaanus Harro neurofarmakoloogia külalisprofessor jaanus.harro@ut.ee
Stela Stefanova Kalinova Koch neurobioloogia lektor
Terje Kaldur tantsu- ja liikumisteraapia külalislektor T-320 terje.kaldur@tlu.ee
Karl Martin Ingerma nooremteadur
Ann Ojaste käsitöötehnoloogia õpetaja T-309 ann.ojaste@tlu.ee
Tiit Kobrusepp töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja T-316 tiit.kobrusepp@tlu.ee
Elle Rajandu ökoloogia-brüoloogia lektor T-407 elle.rajandu@tlu.ee +372 640 9418
Jaana Taar kodundusõppe dotsent M-539 jaana.taar@tlu.ee +372 6199 839
Bianka Plüschke-Altof keskkonnasotsioloogia vanemteadur bianka.pluschke-altof@tlu.ee
Sander Paekivi teoreetilise füüsika lektor A-516 sander.paekivi@tlu.ee
Tiina Naissoo geograafia didaktika külalislektor A-512 tiina.naissoo@tlu.ee
Baldyrgan Alibekova nooremteadur baldyrgan.alibekova@tlu.ee
Marju Robal nooremteadur A-513 marju.robal@tlu.ee +372 619 9848
Imbi Henno bioloogia ja loodusõpetuse didaktika lektor T-407 imbi.henno@tlu.ee +372 640 9418
Krinsli Pius teaduslaborite koordinaator A-511 krinsli.pius@tlu.ee +372 5620 4453
Kristi Paas kodundusõppe teooria ja didaktika lektor M-539 kristi.paas@tlu.ee +372 6199 839
Toomas Toomsoo neuroloogia külalisprofessor A-514 toomas.toomsoo@tlu.ee
Aron Lips töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja T-316 aron.lips@tlu.ee
Margus Vetsa keskkonnakorralduse külalislektor A-522 margus.vetsa@tlu.ee
Kerry Maree Howells külalisprofessor
Siim Tõkke külalisteadur
Ebe Lausa vanemlaborant A-511 ebe.lausa@tlu.ee +372 640 9415
Kert Martma üld- ja anorgaanilise keemia lektor A-513 kert.martma@tlu.ee +372 619 9846
Ökoloogia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Jaanus Terasmaa ökohüdroloogia professor M-533 jaanus.terasmaa@tlu.ee +372 619 9800, +372 619 9833
Mihkel Kangur vanemteadur M-526 mihkel.kangur@tlu.ee +372 6199 826
Reimo Rivis vanemteadur M-537, M-537 reimo.rivis@tlu.ee +372 619 9837
Elve Lode vanemteadur M-519 elve.lode@tlu.ee +372 619 9819
Are Kont vanemteadur are.kont@tlu.ee
Hannes Tõnisson vanemteadur M-537 hannes.tonisson@tlu.ee +372 619 9837
Tiit Vaasma teadur M-540 tiit.vaasma@tlu.ee +372 619 9828
Egert Vandel teadur M-540 egert.vandel@tlu.ee +372 619 9828
Martin Küttim teadur M-511 martin.kuttim@tlu.ee +372 6199 829
Ludmilla Krusta teadussekretär M-529 milla.krusta@tlu.ee +372 619 9829
Laimdota Truus LIFE-IP ForEst&FarmLand projekti ekspert M-535 laimdota.truus@tlu.ee +372 619 9835
Pamela Abreldaal teadusprojekti assistent M-517 pamela.abreldaal@tlu.ee
Marko Vainu teadur M-540 marko.vainu@tlu.ee
Kadri Vilumaa teadur M-538 kadri.vilumaa@tlu.ee
Galina Kapanen LIFE-IP ForEst&FarmLand projekti ekspert M-538 galina.kapanen@tlu.ee +372 6199 838
Mati Ilomets LIFE-IP ForEst&FarmLand projekti TLÜ poolne juht M-518 mati.ilomets@tlu.ee +372 619 9818
Maris Morel teadusprojekti assistent M-517 maris.morel@tlu.ee
Kairi Sepp LIFE-IP ForEst&FarmLand projekti ekspert M-535 kairi.sepp@tlu.ee
Ülo Suursaar vanemteadur ulo.suursaar@tlu.ee
Raimo Pajula LIFE-IP ForEst&FarmLand projekti ekspert M-535 raimo.pajula@tlu.ee +372 619 9835
Liisa Küttim nooremteadur M-539 liisa.umbleja@tlu.ee
Katre Luik nooremteadur M-537 katre.luik@tlu.ee
Maive Sõstar LIFE-IP ForEst&FarmLand projekti finantsassistent maive.sostar@tlu.ee
Oliver Koit teadur M-524 oliver.koit@tlu.ee
Nguyen Hoang Anh Chu nooremteadur M-527 hoanganh@tlu.ee
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tiiu Koff emeriitteadur M-525, M-525 tiiu.koff@tlu.ee +372 619 9825
Henn Kukk emeriitprofessor A-517 henn.kukk@tlu.ee
Tiiu Olm emeriitprofessor tiiu.olm@gmail.com
Tõnis Põder emeriitprofessor tonis.poder@tlu.ee
Mare Pork emeriitprofessor mare@joa.ee
Romi Mankin emeriitprofessor A-517 romi.mankin@tlu.ee
Ülo Ugaste emeriitprofessor ulo.ugaste@tlu.ee
Airi Värnik emeriitprofessor airi.varnik@tlu.ee
Rein Haljand emeriitprofessor rein.haljand@tlu.ee
Malle Tõnts emeriitdotsent malle.tonts@tlu.ee
Meeli Roosalu emeriitdotsent meeli.roosalu@tlu.ee
Kalle Truus emeriitdotsent
Inga Freiberg emeriitdotsent inga.freiberg@tlu.ee
Tiiu Pau emeriitdotsent tiiu.pau@tlu.ee
Mati Heidmets emeriitprofessor
Juhan Kartau emeriitdotsent juhan.kartau@tlu.ee
Raul Mardi emeriitdotsent raul.mardi@tlu.ee
Eda Heinla emeriitdotsent
Aivo Saar emeriitdotsent aivo.saar@tlu.ee
Kaie Pappel emeriitdotsent kaie.pappel@tlu.ee
Ain Ainsaar emeriitdotsent ain.ainsaar@tlu.ee
Karin Baskin emeriitdotsent karin.baskin@tlu.ee
Ene Lind emeriitdotsent T-316 ene.lind@tlu.ee

Doktorandid

Nimi Amet Õppekava E-post
Loore Aaslav-Kaasik Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu loorem@tlu.ee

Baldyrgan Alibekova

Doktorant-nooremteadur Komplekssed süsteemid loodusteadustes baldyrgan.alibekova@tlu.ee
Jose Benny Arthur Arputharaj Doktorant-nooremteadur Komplekssed süsteemid loodusteadustes benjose@tlu.ee
Heli Aomets Doktorant-nooremteadur Psühholoogia heli.aomets@tlu.ee

Nguyen Hoang Anh Chu

Doktorant-nooremteadur Komplekssed süsteemid loodusteadustes hoangahn@tlu.ee
Clarisa Naa Shormeh Darko Doktorant Komplekssed süsteemid loodusteadustes cnsdarko@tlu.ee
Amal Dharmapriya Premarathna Deliwala Ambegoda Gedara Doktorant Analüütiline biokeemia amal.premarathna@tlu.ee
Margit Emberg Doktorant Psühholoogia margit.emberg@tlu.ee
Jorma Helenurm Doktorant Psühholoogia jorma.helenurm@tlu.ee
Liis Hennok Doktorant Psühholoogia liis.hennok@tlu.ee
Sanjida Humayun Doktorant Komplekssed süsteemid loodusteadustes sanjida.humayun@tlu.ee
Eliis Härma Doktorant Psühholoogia eliis.harma@tlu.ee
Karl Martin Ingerma Doktorant-nooremteadur Komplekssed süsteemid loodusteadustes karl_martin.ingerma@tlu.ee
Marilyn Jurman Doktorant-nooremteadur Psühholoogia marilyn.jurman@tlu.ee
Kadi Karmen Kaldma Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu kadi_karmen.kaldma@tlu.ee
Triinu Kilp-Kabel Doktorant Psühholoogia triinu.kilp-kabel@tlu.ee
Kairi Koort Doktorant Analüütiline biokeemia kairi.koort@tlu.ee
Merit Kudeviita Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu merit.kudeviita@tlu.ee
Karel Kulbin Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu karel.kulbin@tlu.ee
Liisa Küttim Doktorant Ökoloogia liisa.umbleja@tlu.ee
Karyna Larshina Doktorant-nooremteadur Psühholoogia karyna.larshina@tlu.ee
Kristi Liiver Doktorant Psühholoogia kristi.liiver@tlu.ee
Katre Luik Doktorant-nooremteadur Komplekssed süsteemid loodusteadustes katre.luik@tlu.ee
Mikola Misjuk Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu mikola.misjuk@tlu.ee
Danilo Mladenović Doktorant Analüütiline biokeemia danilo.mladenovic@tlu.ee
Valeri Murnikov Doktorant Psühholoogia valeri.murnikov@tlu.ee
Anni Müüripeal Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu anni.muuripeal@tlu.ee
Maarja-Liisa Oitsalu Doktorant Psühholoogia maarja-liisa.oitsalu@tlu.ee
Joosep Olop Doktorant Psühholoogia joosep.olop@tlu.ee
Galina Opikova Doktorant-nooremteadur Tervisekäitumine ja heaolu galina.opikova@tlu.ee
Kirsti Pedak Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu kirsti.pedak@tlu.ee
Karola Peebo Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu karola.peebo@tlu.ee
Susan Pihelgas Teadmussiirde-doktorant Komplekssed süsteemid loodusteadustes susan.pihelgas@tlu.ee
Maarja Randväli Doktorant-nooremteadur Tervisekäitumine ja heaolu maarja.randvali@tlu.ee
Karmen Reinpõld Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu karmen.reinpold@tlu.ee
Katre Sakala Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu katre.sakala@tlu.ee
Kadri Saluri Doktorant Analüütiline biokeemia kadri.saluri@tlu.ee
Hardi Sigus Doktorant Psühholoogia hardi.sigus@tlu.ee
Rasmus Sinivee Doktorant Tervisekäitumine ja heaolu rasmus.sinivee@tlu.ee
Remy Suurna Doktorant-nooremteadur Psühholoogia remy.suurna@tlu.ee
Mari-Liis Tohvelmann Doktorant Psühholoogia mari-liis.tohvelmann@tlu.ee
Reeda Tuula-Fjodorov Doktorant-nooremteadur Tervisekäitumine ja heaolu reeda.tuula@tlu.ee
Anneli Veisson Doktorant Psühholoogia anneli.veisson@tlu.ee
Marianna Školnaja Doktorant Analüütiline biokeemia marianna.školnaja@tlu.ee