keskuse asukoha aadressUus Sadama 5, 10120 Tallinn 

Telefon(+372) 6199 800

E-posteco@tlu.ee 

Inimesed

Ökoloogia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Jaanus Terasmaa juhataja, vanemteadur M-533 jaanus.terasmaa@tlu.ee +372 619 9800, +372 619 9833
Mihkel Kangur vanemteadur M-526 mihkel.kangur@tlu.ee +372 6199 826
Tiiu Koff vanemteadur M-525, M-525 tiiu.koff@tlu.ee +372 619 9825
Reimo Rivis vanemteadur M-537, M-537 reimo.rivis@tlu.ee +372 619 9837
Kaarel Orviku vanemteadur M-538 kaarel.orviku@tlu.ee +372 619 9838
Margus Pensa vanemteadur margus.pensa@tlu.ee +372 332 4485
Hannes Tõnisson vanemteadur M-537 hannes.tonisson@tlu.ee +372 619 9837
Elve Lode vanemteadur M-519 elve.lode@tlu.ee +372 619 9819
Anto Raukas vanemteadur M-533 anto.raukas@tlu.ee +372 619 9833
Victor Alari vanemteadur victor.alari@tlu.ee
Are Kont vanemteadur are.kont@tlu.ee +372 740 6301
Shinya Sugita vanemteadur M-521 shinya.sugita@tlu.ee +372 619 9821
Liisa Puusepp teadur M-527 liisa.puusepp@tlu.ee +372 619 9827
Valdo Liblik vanemspetsialist valdo.liblik@tlu.ee +372 332 4480
Tiit Vaasma teadur M-540 tiit.vaasma@tlu.ee +372 619 9828
Egert Vandel teadur M-540 egert.vandel@tlu.ee +372 619 9828
Martin Küttim nooremteadur, LIFE_Peat-restore projekti spetsialist M-511 martin.kuttim@tlu.ee +372 6199 829
Marko Vainu teadur M-540 marko.vainu@tlu.ee +372 619 9828
Ludmilla Krusta teadussekretär M-529 milla.krusta@tlu.ee +372 619 9829
Kaiu Maalma keskkonnakaitse spetsialist kaiu.maalma@tlu.ee +372 332 4481
Maive Sõstar LIFE_Peat-restore projekti finantsassistent maive.sostar@tlu.ee
Laimdota Truus LIFE_Peat-restore projekti ekspert M-535 laimdota.truus@tlu.ee +372 619 9835
Oliver Koit nooremteadur M-539 oliver.koit@tlu.ee
Galina Kapanen LIFE_Peat-restore projekti spetsialist M-538 galina.kapanen@tlu.ee +372 6199 838
Mati Ilomets LIFE_Peat-restore projekti juht M-518 mati.ilomets@tlu.ee +372 619 9818
Raimo Pajula LIFE_Peat-restore projekti ekspert M-535 raimo.pajula@tlu.ee +372 619 9835

Partnerid

Nimi Amet Telefon Ruum E-post
Kairi Sepp LIFE_Peat-restore projekti spetsialist     kairi.sepp@tlu.ee
Kadri Vilumaa teadur     kadri.vilumaa@tlu.ee

TLÜ ökoloogia keskuse osakonnad

TARTU OSAKOND (Are Kont)

C.R.Jakobsoni 34, 51005 Tartu

Telefon: +372 740 6301

KIRDE-EESTI OSAKOND (Valdo Liblik ja Kaiu Maalma

Pargi 15, 41537 Jõhvi  

Telefon: +372 332 4480, +372  332 4481  

Panga andmed

Tallinna Ülikool, ökoloogia keskus

Postiaadress: Narva mnt 25, 10120 Tallinn
Reg nr: 74000122
SEB arvelduskonto: EE071010002006943007 (IBAN)
VAT: EE100251335 SWIFT: EEUHEE2x