Instituudi akadeemilised töötajad osalevad ülikooli käitumis- ja neuroteaduste tippkeskuse töös. Lisaks kuulub instituudi struktuuri ökoloogia teaduskeskus, mis tegeleb organismide, maastike, ökosüsteemide ja geosfääride uurimisega.

Loodus- ja terviseteaduste instituut jaotub neljaks suunaks:

• Liikumis-, tervise- ja sporditeadused
  • Loodusainete ja tehnoloogia didaktika
  • Loodusteadused ja jätkusuutlik areng
  • Psühholoogia ja käitumisteadused

Miks loodus- ja terviseteaduste instituut?

• Tallinna ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituut ehk LTI on suuruselt kolmas instituut Tallinna Ülikoolis. Meil on ligi 1300 tudengit, kes õpivad nii bakalaureuse-, magistri- kui ka doktoriõppes.
  • LTI on kaasaegne õpikeskkond, kus on tasemel laborid, töökojad ja ateljeed, mis kõik toetab teaduse arengut.
  • LTI toetab õppekavade ja teadusvaldkondade koostööd. Meie tudengid lahendavad erialadevahelisi probleeme koos teiste instituutide üliõpilastega, tehes kaasa ELU ehk Erialasid Lõimiva Uuenduse projektis.
  • LTI toetab tudengite mobiilsust. Meie üliõpilastel on võimalus õppida Erasmuse vahetusprogrammi ja teiste stipendiumite toel õppesemestri või -aasta mõnes välisriigi ülikoolis.
  • LTI õppekavades on ette nähtud erialapraktika, mis arendab tööturule suunatud teadmisi ja oskusi.
  • LTI vastutada on terve ja säästva eluviisi kujundamine ülikoolis – oleme ise eeskujuks teistele.

Võta meiega ühendust

PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn