People

Office
Name Profession Room E-mail Phone no.
Tiia Õun Director M-424, M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 619 9725
Maria Kokser Administrative Assistant M-423 maria.kokser@tlu.ee +372 6199 700
Aire Pärnpuu Financial Manager M-422 aire.parnpuu@tlu.ee +372 640 9254
Mari-Liis Lind Head of Studies M-425 mari-liis.lind@tlu.ee 6199703
Tiina Anspal Administrative Head M-425 tiina.anspal@tlu.ee +372 619 9702
Maaja Mänd Practical Training Coordinator M-447 maaja.mand@tlu.ee +372 619 9769
Katerina Koreškova Study Counsellor M-444 katerina.koreskova@tlu.ee +372 619 9796
Aili Tamm Study Specialist M-443 aili.tamm@tlu.ee +372 619 9720
Liis Raudsepp Internationalisation Coordinator M-425 liis.raudsepp@tlu.ee +372 6199 705
Juta Luuri Study Counsellor M-443 juta.luuri@tlu.ee +372 619 9740
Merle Pajus Research Coordinator M-423 merle.pajus@tlu.ee +372 6199 704
Gerli Piik Study Specialist M-444 gerli.piik@tlu.ee +3726199710
Margit Sellik Information and Marketing Manager
Elina van der Toorn Study Counsellor and Specialist M-447 elinba@tlu.ee +372 6199 857
Kertu Vebel Project Specialist
Study Area: Teacher Education and Educational Sciences
Name Profession Room E-mail Phone no.
Tiia Õun Associate Professor of Early Childhood Education M-424, M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 619 9725
Aino Ugaste Professor of Early Childhood Education M-457 aino.ugaste@tlu.ee +372 619 9724
Ivor Frederick Goodson Professor of Educational Sociology M-459 ivor.goodson@tlu.ee
Maia Muldma Associate Professor of Musical Education Didactics M-419 maia.muldma@tlu.ee +372 619 9716
Anne Uusen Associate Professor of Mother Tongue Didactics M-419 anne.uusen@tlu.ee
Tiiu Kuurme Associate Professor of Educational Sciences M-437 tiiu.kuurme@tlu.ee +372 619 9764
Edna Vahter Associate Professor of Art Teaching Didactics M-448 edna.vahter@tlu.ee
Airi Kukk Associate Professor of Primary Education M-448 airi.kukk@tlu.ee +372 619 9714
Inge Timoštšuk Associate Professor M-456 inge.timostsuk@tlu.ee +372 619 9722
Grete Arro Research Fellow M-463 arro@tlu.ee
Maria Erss Research Fellow, Lecturer M-437 maria.erss@tlu.ee
Ene Hiiepuu Lecturer of General Didactics ene.hiiepuu@hk.tlu.ee +372 472 0350
Kaire Kollom Lecturer of Educational Technology M-457 kaire.kollom@tlu.ee
Sirje Rekkor Lecturer in Vocational Pedagogy M-435 sirje.rekkor@tlu.ee
Airi Liimets Visiting Professor of Education Philosophy M-401 airi.liimets@tlu.ee
Külli Kori Research Fellow kylli.kori@tlu.ee
Kerstin Kööp Lecturer of Early Childhood Education M-458 kerstin.koop@tlu.ee +372 619 9727
Rain Mikser Senior Research Fellow M-459 rain.mikser@tlu.ee
Anu Tammeleht Project Coordinator M-447 anu.tammeleht@tlu.ee +372 619 9767
Triin Ulla Teacher of School Pedagogy M-463 triin.ulla@tlu.ee
Maire Tuul Lecturer of Mathematics Didactics M-458 maire.tuul@tlu.ee +372 619 9726
Kadi Georg Visiting Lecturer of General Didactics M-463 kadi.georg@tlu.ee
Kadri Mettis Early-Stage Researcher kadri.mettis@tlu.ee
Study Area: Lifelong and Non-Formal Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Krista Loogma Professor of Vocational Education M-434 krista.loogma@tlu.ee +372 619 9781
Larissa Jõgi Professor of Andragogy M-431 larissa.jogi@tlu.ee +372 619 9741
Meril Ümarik Associate Professor, Senior Research Fellow M-434 meril.umarik@tlu.ee +372 619 9782
Tanja Dibou Lecturer M-435 tanja.dibou@tlu.ee
Katrin Karu Lecturer of Andragogy M-431 katrin.karu@tlu.ee
Gertha Teidla-Kunitsõn Visiting Lecturer M-432 gertha.teidla-kunitson@tlu.ee
Meidi Sirk Lecturer of Vocational Education M-436 meidi.sirk@tlu.ee
Halliki Põlda Lecturer of Life-Long Learning M-432 halliki.polda@tlu.ee
Lianne Teder Teacher of Youth Work and Non-Formal Education M-435 lianne.teder@tlu.ee
Reeli Liivik Lecturer of Vocational Didactics M-436 reeli.liivik@tlu.ee
Ilona-Evelyn Rannala Lecturer of Youth Work Management M-432 ilona-evelyn.rannala@tlu.ee
Study Area: Inclusive Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Mari-Liis Kaldoja Associate Professor M-442 mariliiz@tlu.ee
Lii Lilleoja Lecturer of Special Pedagogy M-438 lii.lilleoja@tlu.ee
Riin Seema Associate Professor of Pedagogical Counselling M-437 riin.seema@tlu.ee
Kadi Lukanenok Visiting Lecturer of Special Pedagogy M-438 kadi.lukanenok@tlu.ee
Eliis Ait Visiting Lecturer M-422 eliis.ait@tlu.ee
Piret Soodla Associate Professor piret.soodla@tlu.ee
Study Area: Educational Leadership and Innovation
Name Profession Room E-mail Phone no.
Eve Eisenschmidt Professor of Education Policy and Management M-451 eve.eisenschmidt@tlu.ee +372 619 9787
Janika Leoste Early-Stage Researcher M-450 leoste@tlu.ee
Reet Sillavee international education development coordinator M-459 reet.sillavee@tlu.ee
Centre for Innovation in Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Kätlin Vanari Head T-419A katlin.vanari@tlu.ee +372 6199856
Valentina Paas Project Manager T-413 valentina.paas@tlu.ee +372 619 9859
Mati Heidmets Professor of Social Psychology M-467 mati.heidmets@tlu.ee +372 619 9789
Ann Leppiman Teachers' Academy Development Manager T-411 ann.leppiman@tlu.ee
Riina Stahl Teachers' Academy Programme Coordinator T-413 riina.stahl@tlu.ee +372 619 9774
Marika Kutškova Teachers' Academy Programme Coordinator T-413 marika.kutskova@tlu.ee +372 6199 774
Külli Rauk Teachers' Academy Programme Coordinator T-418 kulli.rauk@tlu.ee +372 619 9523
Irina Birjukova Teachers' Academy Programme Coordinator T-418 irina.birjukova_01@tlu.ee +372 619 9520
Sirje Ideon Teacher Induction Programme Manager T-418 sirje.ideon@tlu.ee +372 619 9527
Elina Ojamets Assistant T-413 elina.ojamets@tlu.ee +372 6199 859
Ott Oja School Development Coach T-413 ott.oja@tlu.ee
Eliis Härma Assistant T-413 eliis.harma@gmail.com
Olga Luptova School Development Coach olga.luptova@gmail.com
Kristiina Treial School Development Coach kristiina.treial@tlu.ee
Rina Maria Ronkainen School Development Analyst rina_maria.ronkainen@tlu.ee
Krista Haak School Development Coach T-419B krista.haak@tlu.ee
Merlin Linde Teacher Education Project Manager M-401 merlin.linde@tlu.ee 6199 855
Liis Hennok Project Assistant liis.hennok@tlu.ee
Jüri Käosaar School Development Coach T-413 juri.kaosaar@tlu.ee
Kristi Jakobson School Development Coach kristisimso@gmail.com
Centre of Excellence in Educational Innovation
Name Profession Room E-mail Phone no.
Timo Tobias Ley Professor Learning Analytics and Educational Innovation M-454 tobias.ley@tlu.ee
Signe Reinumägi Coordinator of the Center of Excellence M-450 signe.reinumagi@tlu.ee 6199 718
Maarja Hallik T-413 maarja.hallik@tlu.ee +372 619 9859
Terje Väljataga Senior Research Fellow in new learning environments and technologies M-449 terje.valjataga@tlu.ee +372 640 9355
Ulla Kask Coordinator of the Center of Excellence M-450 ulla.kask@tlu.ee +372 6199 718
Luis Pablo Prieto Santos Senior Research Fellow M-449 luis_pablo.prieto_santos@tlu.ee
Kati Vinter Early-Stage Researcher M-408 kati.vinter@tlu.ee
Paul Christian Seitlinger Senior Research Fellow in Cognition and Social Interaction in learning M-408 paul.seitlinger@tlu.ee
Helen Saareoja Early-Stage Researcher in educational M-408 helen.saareoja@tlu.ee
Janika Leoste Analyst M-450 leoste@tlu.ee
Abida Bibi Early-Stage Researcher
Merike Saar Early-Stage Researcher in Data-enabled Teacher Professional Development M-449 merike.saar@tlu.ee
Anastassia Skiperskaja Research Assistant
Imbi Esko Research Assistant
Õnne Uus Early-Stage Researcher
Emeriidid
Name Profession Room E-mail Phone no.
Inge Unt Professor Emeritus
Talvi Märja Professor Emeritus
Jüri Orn Professor Emeritus juri.orn@tlu.ee
Leida Talts Professor Emeritus leida.talts@tlu.ee
Maie Vikat Professor Emeritus
Ulve Kala-Arvisto Associate Professor Emeritus
Ene Mägi Associate Professor Emeritus
Helle Sikka Associate Professor Emeritus
Marika Veisson Professor Emeritus marika.veisson@tlu.ee

Koosseisuvälised töötajad

Nimi Amet Ruum E-post
Aaro Toomela kaasava hariduse suund, professor   aaro.toomela@tlu.ee
Jüri Kurvits õpetajahariduse ja kasvatusteaduse suund, matemaatika didaktika lektor, pedagoogika ja mitme aine õpetaja õppekava kuraator   jyri.kurvits@tlu.ee