People

Office
Name Profession Room E-mail Phone no.
Tiia Õun Director M-424, M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 619 9701
Maria Kokser Administrative Assistant M-423 maria.kokser@tlu.ee +372 6199 700
Mari-Liis Lind Head of Studies M-425 mari-liis.lind@tlu.ee 6199703
Aire Pärnpuu Financial Manager M-422 aire.parnpuu@tlu.ee +372 640 9254
Tiina Anspal Administrative Head M-425 tiina.anspal@tlu.ee +372 619 9702
Juta Luuri Study Counsellor M-443 juta.luuri@tlu.ee +372 619 9740
Maaja Mänd Practical Training Coordinator M-447 maaja.mand@tlu.ee +372 619 9769
Aili Tamm Study Specialist M-443 aili.tamm@tlu.ee +372 619 9720
Katerina Koreškova Study Counsellor M-444 katerina.koreskova@tlu.ee +372 619 9796
Merle Pajus Research Coordinator M-423 merle.pajus@tlu.ee +372 6199 704
Kerttu Toompalu Study Specialist M-444 kerttu.toompalu@tlu.ee +372 619 9710
Elina van der Toorn Study Counsellor and Specialist M-447 elinba@tlu.ee +372 6199 857
Marit Meeksa Administrative Head M-425 marit.meeksa@tlu.ee
Margit Sellik Information and Marketing Manager M-425 margit.sellik@tlu.ee +372 619 9706
Anna Kook Research Assistant M-423 anna.kook@tlu.ee +372 6199 705
Study Area: Teacher Education and Educational Sciences
Name Profession Room E-mail Phone no.
Aino Ugaste Professor of Early Childhood Education M-457 aino.ugaste@tlu.ee +372 619 9724
Tiiu Kuurme Associate Professor of Educational Sciences M-437 tiiu.kuurme@tlu.ee +372 619 9764
Anne Uusen Associate Professor of Mother Tongue Didactics M-448 anne.uusen@tlu.ee
Inge Timoštšuk Associate Professor M-456 inge.timostsuk@tlu.ee +372 619 9722
Grete Arro Research Fellow M-463 arro@tlu.ee
Maria Erss Lecturer, Research Fellow M-437 maria.erss@tlu.ee
Ene Hiiepuu Lecturer of General Didactics M-448 ene.hiiepuu@hk.tlu.ee +372 472 0350
Rain Mikser Senior Research Fellow M-401 rain.mikser@tlu.ee
Katrin Poom-Valickis Professor of Teacher Education M-466 katrinpv@tlu.ee
Kadri Mettis Early-Stage Researcher kadri.mettis@tlu.ee
Anne-Mai Näkk Junior Research Fellow M-448 anne-mai.nakk@tlu.ee
Kerstin Kööp Lecturer of Early Childhood Education M-458 kerstin.koop@tlu.ee +372 619 9727
Anu Tammeleht Project Coordinator M-408 anu.tammeleht@tlu.ee +372 619 9767
Silvi Suur Consultant of Pre-School Teaching Practice M-456 silvi.suur@tlu.ee
Kaidi Hallik Visiting Lecturer of Early Childhood Education M-463 kaidi.hallik@tlu.ee
Helene Uppin Junior Research Fellow M-448 helene.uppin@tlu.ee
Kaire Kollom Lecturer of Educational Technology M-457 kaire.kollom@tlu.ee
Maire Tuul Associate Professor of Early Childhood Education M-458 maire.tuul@tlu.ee +372 619 9726
Sirje Rekkor Lecturer in Vocational Pedagogy M-435 sirje.rekkor@tlu.ee
Kati Aus Research Fellow M-463 kati.aus@tlu.ee
Tähti Siinmaa Visiting Lecturer of Primary Education M-448 tsiinmaa@tlu.ee
Kadi Georg Junior Lecturer of School Pedagogy M-467 kadi.georg@tlu.ee
Triin Ulla Teacher of School Pedagogy M-467 triin.ulla@tlu.ee
Külli Kori Research Fellow kulli.kori@tlu.ee
Airi Liimets Associate Professor of Philosophy of education and Educational Sciences M-437 airi.liimets@tlu.ee
Study Area: Lifelong and Non-Formal Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Larissa Jõgi Associate Professor of Andragogy M-431 larissa.jogi@tlu.ee
Krista Loogma Professor of Vocational Education M-434 krista.loogma@tlu.ee +372 619 9781
Meril Ümarik Senior Research Fellow, Associate Professor M-434 meril.umarik@tlu.ee +372 619 9782
Tanja Dibou Lecturer M-435 tanja.dibou@tlu.ee
Katrin Karu Lecturer of Andragogy M-431 katrin.karu@tlu.ee
Gertha Teidla-Kunitsõn Visiting Lecturer M-432 gertha.teidla-kunitson@tlu.ee
Halliki Põlda Lecturer of Life-Long Learning M-432 halliki.polda@tlu.ee
Meidi Sirk Lecturer of Vocational Education M-436 meidi.sirk@tlu.ee
Ilona-Evelyn Rannala Lecturer of Youth Work Management M-432 ilona-evelyn.rannala@tlu.ee
Sigrid Aruväli Visiting Lecturer of Andragogy
Reeli Liivik Lecturer of Vocational Didactics M-436 reeli.liivik@tlu.ee
Lianne Teder Teacher of Youth Work and Non-Formal Education M-435 lianne.teder@tlu.ee
Study Area: Inclusive Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Piret Soodla Associate Professor M-442 piret.soodla@tlu.ee
Mari-Liis Kaldoja Associate Professor M-442 mariliiz@tlu.ee
Ene Varik-Maasik Lecturer M-442 enevarik@tlu.ee
Tiiu Tammemäe Lecturer of Special Education M-438 tiiu.tammemae@tlu.ee +372 6199752
Lii Lilleoja Lecturer of Special Pedagogy M-438 lii.lilleoja@tlu.ee
Riin Seema Associate Professor of Pedagogical Counselling M-437 riin.seema@tlu.ee
Maris Juhkam Junior Research Fellow
Study Area: Educational Leadership and Innovation
Name Profession Room E-mail Phone no.
Eve Eisenschmidt Professor of Education Policy and Management M-451 eve.eisenschmidt@tlu.ee +372 619 9787
Berit Silvia Kondratjev Educational Leadership Development Specialist M-459 berit04@tlu.ee
Reet Sillavee international education development coordinator M-459 reet.sillavee@tlu.ee
Katrin Rääk Junior Research Fellow of Learning Analytics
Janika Leoste Early-Stage Researcher M-450 leoste@tlu.ee
Reet Kasepalu Early-Stage Researcher M-408 reet.kasepalu@tlu.ee
Centre for Innovation in Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Kätlin Vanari Head T-419A katlin.vanari@tlu.ee +372 619 9856
Mati Heidmets Professor of Social Psychology M-467 mati.heidmets@tlu.ee +372 619 9789
Valentina Paas Project Manager T-413 valentina.paas@tlu.ee +372 619 9859
Riina Stahl Programme Coordinator T-413 riina.stahl@tlu.ee +372 619 9774
Marika Kutškova Programme Coordinator T-413 marika.kutskova@tlu.ee +372 6199 774
Külli Rauk Programme Coordinator T-418 kulli.rauk@tlu.ee +372 619 9523
Irina Birjukova Programme Coordinator T-418 irina.birjukova_01@tlu.ee +372 619 9520
Sirje Ideon Teacher Induction Programme Manager T-418 sirje.ideon@tlu.ee +372 619 9527
Kristiina Treial School Development Coach kristiina.treial@tlu.ee
Ott Oja School Development Coach T-413 ott.oja@tlu.ee
Piret Oppi School Development Analyst piret.oppi@tlu.ee
Mairi Matrov Development specialist of higher education didactics
Kristi Jakobson School Development Coach kristi.jakobson@tlu.ee
Evelin Õunap School Development Coach
Kristiina Suigusaar Consultant of School's Curriculum Development
Elina Ojamets Assistant T-413 elina.ojamets@tlu.ee +372 6199 859
Liis Hennok Project Assistant liis.hennok@tlu.ee
Eliis Härma Assistant T-413 eliis.harma@gmail.com
Kriste Talving Teacher Training Project Manager
Keron Sepp Educational Technologist T-411 keron.sepp@tlu.ee 6199858
Merlin Linde Development Manager of Teacher Education M-467 merlin.linde@tlu.ee 6199 855
Jüri Käosaar School Development Coach T-413 juri.kaosaar@tlu.ee
Kerli Prass Senior Specialist for Teacher Training M-447 kerli.prass@tlu.ee +372 619 9767
Merle Jung Didactic Development Consultant
Centre of Excellence in Educational Innovation
Name Profession Room E-mail Phone no.
Timo Tobias Ley Professor Learning Analytics and Educational Innovation M-454 tobias.ley@tlu.ee
Signe Reinumägi Coordinator of the Center of Excellence M-450 signe.reinumagi@tlu.ee 6199 718
Maarja Hallik M-408 maarja.hallik@tlu.ee
Terje Väljataga Senior Research Fellow in new learning environments and technologies M-449 terje.valjataga@tlu.ee +372 640 9355
Kati Vinter Early-Stage Researcher M-408 kati.vinter@tlu.ee
Janika Leoste Analyst M-450 leoste@tlu.ee
Daniel Irabien Peniche Research Assistant
Helen Saareoja Early-Stage Researcher in educational M-408 helen.saareoja@tlu.ee
Anastassia Skiperskaja Research Assistant M-450 anastassia.skiperskaja@tlu.ee
Mikk Granström Research Assistant
Luis Pablo Prieto Santos Senior Research Fellow M-449 luis_pablo.prieto_santos@tlu.ee
Merike Saar Early-Stage Researcher in Data-enabled Teacher Professional Development M-449 merike.saar@tlu.ee
Abida Bibi Early-Stage Researcher M-408 abida.bibi@tlu.ee
Vishnu Raj Maniyil Research Assistant
Paul Christian Seitlinger Senior Research Fellow in Cognition and Social Interaction in learning M-408 paul.seitlinger@tlu.ee
Õnne Uus Early-Stage Researcher M-450 onne.uus@tlu.ee
Emeriidid
Name Profession Room E-mail Phone no.
Maie Vikat Professor Emeritus
Inge Unt Professor Emeritus
Talvi Märja Professor Emeritus
Jüri Orn Professor Emeritus juri.orn@tlu.ee
Leida Talts Professor Emeritus leida.talts@tlu.ee
Helle Sikka Associate Professor Emeritus
Ulve Kala-Arvisto Associate Professor Emeritus
Ene Mägi Associate Professor Emeritus
Natalia Maltseva-Zamkovaja Associate Professor Emeritus
Marika Veisson Professor Emeritus marika.veisson@tlu.ee

Koosseisuvälised töötajad

Nimi Amet Ruum E-post
Aaro Toomela kaasava hariduse suund, professor   aaro.toomela@tlu.ee
Kadi Lukanenok kaasava hariduse suund, õppejõud   kadi.lukanenok@tlu.ee
Maia Muldma õpetajahariduse ja kasvatusteaduste suund, õppejõud    maia.muldma@tlu.ee