People

Office
Name Profession Room E-mail Phone no.
Tiia Õun Director M-424, M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 619 9725
Maria Kokser Administrative Assistant M-423 maria.kokser@tlu.ee +372 6199 700
Mari-Liis Lind Head of Studies M-425 mari-liis.lind@tlu.ee 6199703
Aire Pärnpuu Financial Manager M-422 aire.parnpuu@tlu.ee +372 640 9254
Tiina Anspal Administrative Head M-425 tiina.anspal@tlu.ee +372 619 9702
Marit Sukk Information and Marketing Manager M-423 marit.sukk@tlu.ee +372 619 9706
Juta Luuri Study Counsellor M-443 juta.luuri@tlu.ee +372 619 9740
Maaja Mänd Practical Training Coordinator M-447 maaja.mand@tlu.ee +372 619 9769
Katerina Koreškova Study Counsellor M-444 katerina.koreskova@tlu.ee +372 619 9796
Aili Tamm Study Specialist M-443 aili.tamm@tlu.ee +372 619 9720
Liis Raudsepp Internationalisation Coordinator M-425 liis.raudsepp@tlu.ee +372 6199 705
Merle Pajus Research Coordinator M-423 merle.pajus@tlu.ee +372 6199 704
Gerli Piik Study Specialist M-444 gerli.piik@tlu.ee +3726199710
Elina van der Toorn Study Counsellor and Specialist M-447 elinba@tlu.ee +372 6199 857
Study Area: Teacher Education and Educational Sciences
Name Profession Room E-mail Phone no.
Tiia Õun Associate Professor of Early Childhood Education M-424, M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 619 9725
Ivor Frederick Goodson Professor of Educational Sociology M-459 ivor.goodson@tlu.ee
Aino Ugaste Professor of Early Childhood Education M-457 aino.ugaste@tlu.ee +372 619 9724
Inge Timoštšuk Associate Professor M-456 inge.timostsuk@tlu.ee +372 619 9722
Maia Muldma Associate Professor of Musical Education Didactics M-419 maia.muldma@tlu.ee +372 619 9716
Anne Uusen Associate Professor of Mother Tongue Didactics M-419 anne.uusen@tlu.ee
Tiiu Kuurme Associate Professor of Educational Sciences M-437 tiiu.kuurme@tlu.ee +372 619 9764
Edna Vahter Associate Professor of Art Teaching Didactics M-448 edna.vahter@tlu.ee
Airi Kukk Associate Professor of Primary Education M-448 airi.kukk@tlu.ee +372 619 9714
Grete Arro Research Fellow M-463 arro@tlu.ee
Maria Erss Research Fellow, Lecturer M-437 maria.erss@tlu.ee
Ene Hiiepuu Lecturer of General Didactics ene.hiiepuu@hk.tlu.ee +372 472 0350
Maire Tuul Lecturer of Mathematics Didactics M-458 maire.tuul@tlu.ee +372 619 9726
Kadi Georg Visiting Lecturer of General Didactics M-463 kadi.georg@tlu.ee
Kaire Kollom Lecturer of Educational Technology M-457 kaire.kollom@tlu.ee
Sirje Rekkor Lecturer in Vocational Pedagogy M-435 sirje.rekkor@tlu.ee
Airi Liimets Visiting Professor of Education Philosophy M-401 airi.liimets@tlu.ee
Kadri Mettis Early-Stage Researcher
Anu Tammeleht Project Coordinator M-447 anu.tammeleht@tlu.ee +372 619 9767
Kerstin Kööp Lecturer of Early Childhood Education M-458 kerstin.koop@tlu.ee +372 619 9727
Rain Mikser Senior Research Fellow M-459 rain.mikser@tlu.ee
Triin Ulla Teacher of School Pedagogy M-463 triin.ulla@tlu.ee
Külli Kori Research Fellow
Study Area: Lifelong and Non-Formal Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Larissa Jõgi Professor of Andragogy M-431 larissa.jogi@tlu.ee +372 619 9741
Krista Loogma Professor of Vocational Education M-434 krista.loogma@tlu.ee +372 619 9781
Meril Ümarik Associate Professor, Senior Research Fellow M-434 meril.umarik@tlu.ee +372 619 9782
Tanja Dibou Lecturer M-435 tanja.dibou@tlu.ee
Meidi Sirk Lecturer of Vocational Education M-436 meidi.sirk@tlu.ee
Ilona-Evelyn Rannala Lecturer of Youth Work Management M-432 ilona-evelyn.rannala@tlu.ee
Reeli Liivik Lecturer of Vocational Didactics M-436 reeli.liivik@tlu.ee
Katrin Karu Lecturer of Andragogy M-431 katrin.karu@tlu.ee
Gertha Teidla-Kunitsõn Visiting Lecturer M-432 gertha.teidla-kunitson@tlu.ee
Halliki Põlda Lecturer of Life-Long Learning M-432 halliki.polda@tlu.ee
Lianne Teder Teacher of Youth Work and Non-Formal Education M-435 lianne.teder@tlu.ee
Akadeemiline suund: kaasav haridus
Name Profession Room E-mail Phone no.
Mari-Liis Kaldoja Associate Professor M-442 mariliiz@tlu.ee
Piret Soodla Associate Professor piret.soodla@tlu.ee
Lii Lilleoja Lecturer of Special Pedagogy M-438 lii.lilleoja@tlu.ee
Riin Seema Associate Professor of Pedagogical Counselling M-437 riin.seema@tlu.ee
Kadi Lukanenok Visiting Lecturer of Special Pedagogy M-438 kadi.lukanenok@tlu.ee
Eliis Ait Visiting Lecturer M-422 eliis.ait@tlu.ee
Centre for Innovation in Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Kätlin Vanari Head T-419A katlin.vanari@tlu.ee +372 6199856
Valentina Paas Project Manager T-413 valentina.paas@tlu.ee +372 619 9859
Mati Heidmets Professor of Social Psychology M-467 mati.heidmets@tlu.ee +372 619 9789
Ann Leppiman Teachers' Academy Development Manager T-411 ann.leppiman@tlu.ee
Riina Stahl Teachers' Academy Programme Coordinator T-413 riina.stahl@tlu.ee +372 619 9774
Marika Kutškova Teachers' Academy Programme Coordinator T-413 marika.kutskova@tlu.ee +372 6199 774
Külli Rauk Teachers' Academy Programme Coordinator T-418 kulli.rauk@tlu.ee +372 619 9523
Irina Birjukova Teachers' Academy Programme Coordinator T-418 irina.birjukova_01@tlu.ee +372 619 9520
Sirje Ideon Teacher Induction Programme Manager T-418 sirje.ideon@tlu.ee +372 619 9527
Elina Ojamets Assistant T-413 elina.ojamets@tlu.ee +372 6199 859
Merlin Linde Teacher Education Project Manager M-401 merlin.linde@tlu.ee 6199 855
Liis Hennok Project Assistant liis.hennok@tlu.ee
Jüri Käosaar School Development Coach
Kristi Simso School Development Coach
Ott Oja School Development Coach
Evelin Õunap School Development Coach
Kristiina Treial School Development Coach A-204 kristiina.treial@tlu.ee
Elina Päivikki Kuusisto Research Fellow in Educational Innovation and Leadership
Eliis Härma Assistant
Olga Luptova School Development Coach
Krista Haak School Development Coach
Rina Maria Ronkainen School Development Analyst
Haridusuuenduse tippkeskus
Name Profession Room E-mail Phone no.
Timo Tobias Ley Professor Learning Analytics and Educational Innovation M-454 tobias.ley@tlu.ee
Signe Reinumägi Coordinator of the Center of Excellence M-450 signe.reinumagi@tlu.ee 6199 718
Maarja Hallik T-413 maarja.hallik@tlu.ee +372 619 9859
Terje Väljataga Senior Research Fellow in new learning environments and technologies M-449 terje.valjataga@tlu.ee +372 640 9355
Anastassia Skiperskaja Research Assistant
Ulla Kask Coordinator of the Center of Excellence M-450 ulla.kask@tlu.ee +372 6199 718
Luis Pablo Prieto Santos Senior Research Fellow M-449 luis_pablo.prieto_santos@tlu.ee
Kati Vinter Early-Stage Researcher M-408 kati.vinter@tlu.ee
Janika Leoste Analyst M-450 leoste@tlu.ee
Paul Christian Seitlinger Senior Research Fellow in Cognition and Social Interaction in learning M-408 paul.seitlinger@tlu.ee
Helen Saareoja Early-Stage Researcher in educational M-408 helen.saareoja@tlu.ee
Õnne Uus Early-Stage Researcher M-450 onne.uus@tlu.ee
Merike Saar Early-Stage Researcher in Data-enabled Teacher Professional Development M-449 merike.saar@tlu.ee
Abida Bibi Early-Stage Researcher
Emeriidid
Name Profession Room E-mail Phone no.
Maie Vikat Professor Emeritus
Inge Unt Professor Emeritus
Talvi Märja Professor Emeritus
Jüri Orn Professor Emeritus juri.orn@tlu.ee
Leida Talts Professor Emeritus leida.talts@tlu.ee
Helle Sikka Associate Professor Emeritus
Ulve Kala-Arvisto Associate Professor Emeritus
Ene Mägi Associate Professor Emeritus
Marika Veisson Professor Emeritus marika.veisson@tlu.ee

Koosseisuvälised töötajad

Nimi Amet Ruum E-post
Aaro Toomela kaasava hariduse suund, professor   aaro.toomela@tlu.ee
Jüri Kurvits õpetajahariduse ja kasvatusteaduse suund, matemaatika didaktika lektor, pedagoogika ja mitme aine õpetaja õppekava kuraator   jyri.kurvits@tlu.ee