People

Office
Name Profession Room E-mail Phone no.
Tiia Õun Director of the School M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 6199 701
Mari-Liis Lind Head of Studies M-425 mari-liis.lind@tlu.ee +372 6199 703
Marit Meeksa Administrative Head M-425 marit.meeksa@tlu.ee +372 6199 702
Merle Pajus Research Coordinator M-423 merle.pajus@tlu.ee +372 6199 704
Mari-Liis Pärn Information and Marketing Specialist M-425 mari-liis.parn@tlu.ee + 372 6199 706
Aire Pärnpuu Financial Manager M-422, M-422 aire.parnpuu@tlu.ee +372 6409 254
Egle Hollman Research Assistant M-423 egle.hollman@tlu.ee +372 6199 705
Lisanna Ots Assistant M-423 lisanna.ots@tlu.ee +372 6199 700
Aili Tamm Study Specialist M-443 aili.tamm@tlu.ee +372 6199 720
Katerina Koreškova Study Counsellor M-444 katerina.koreskova@tlu.ee +372 6199 796
Juta Luuri Study Counsellor M-443 juta.luuri@tlu.ee +372 6199 740
Elina van der Toorn Study Counsellor and Specialist M-447 elina.van_der_toorn@tlu.ee +372 6199 857
Maaja Mänd Practical Training Coordinator M-447 maaja.mand@tlu.ee +372 6199 769
Kerttu Toompalu Study Specialist M-444 kerttu.toompalu@tlu.ee +372 6199 710
Janika Leoste Business Collaboration and Innovation Chief Specialist M-419, M-419 janika.leoste@tlu.ee
Anna-Liisa Jõgi Analyst M-447 anna-liisa.jogi@tlu.ee
Sirly Väät Educational Technologist M-419 sirly.vaat@tlu.ee
Study Area: Teacher Education and Educational Sciences
Name Profession Room E-mail Phone no.
Katrin Poom-Valickis Professor of Teacher Education M-466 katrin.poom-valickis@tlu.ee
Inge Timoštšuk Professor of Primary Education M-456 inge.timostsuk@tlu.ee
Aino Ugaste Professor of Early Childhood Education M-457 aino.ugaste@tlu.ee +372 619 9724
Tiiu Kuurme Associate Professor of Educational Sciences M-437 tiiu.kuurme@tlu.ee +372 619 9764
Maire Tuul Associate Professor of Early Childhood Education M-458 maire.tuul@tlu.ee +372 619 9726
Airi Liimets Associate Professor of Philosophy of education and Educational Sciences M-437 airi.liimets@tlu.ee
Anne Uusen Associate Professor of Mother Tongue Didactics M-448 anne.uusen@tlu.ee
Piia Varik Junior Research Fellow T-413 piia.varik@tlu.ee +372 6199 859
Tiina Anspal Lecturer of School Pedagogy M-467, M-467 tiina.anspal@tlu.ee
Ene Hiiepuu Lecturer of General Didactics M-448 ene.hiiepuu@hk.tlu.ee
Anne-Mai Meesak Junior Research Fellow anne-mai.meesak@tlu.ee
Kati Vinter Junior Research Fellow M-408 kati.vinter@tlu.ee
Grete Arro Research Fellow M-463 grete.arro@tlu.ee
Maria Erss Research Fellow M-437 maria.erss@tlu.ee
Triin Ulla Junior Lecturer of School Pedagogy M-467 triin.ulla@tlu.ee
Karoline Säde Visiting Lecturer of Teacher Training M-467 karoline.sade@tlu.ee
Elina Malleus-Kotšegarov Associate Professor M-463 elina.malleus@tlu.ee
Helene Uppin Junior Research Fellow M-448 helene.uppin@tlu.ee
Kaidi Nurmik Junior Research Fellow kaidi.nurmik@tlu.ee
Kriste Talving Visiting Lecturer of Teacher Training M-463 kriste.talving@tlu.ee
Kaire Kollom Lecturer of Educational Technology M-457 kaire.kollom@tlu.ee
Rain Mikser Associate Professor M-401 rain.mikser@tlu.ee
Silvi Suur Consultant of Pre-School Teaching Practice M-457 silvi.suur@tlu.ee
Evelyn Neudorf Junior Lecturer of Early Childhood Education M-457 evelyn.neudorf@tlu.ee
Anne-Mai Näkk Visiting Lecturer of Primary Education anne-mai.nakk@tlu.ee
Kerstin Kööp Junior Lecturer of Early Childhood Education M-458 kerstin.koop@tlu.ee +372 619 9727
Sirje Rekkor Lecturer of Vocational Pedagogy M-436 sirje.rekkor@tlu.ee
Kati Aus Research Fellow M-463 kati.aus@tlu.ee
Kadi Georg Junior Lecturer of School Pedagogy M-467 kadi.georg@tlu.ee
Maile Käsper Visiting Lecturer M-448 maile.kasper@tlu.ee
Study Area: Lifelong and Non-Formal Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Kai Pata Professor of Adult Education and Non-Formal Learning M-450 kai.pata@tlu.ee +372 640 9355
Krista Loogma Professor of Vocational Education M-434 krista.loogma@tlu.ee +372 619 9781
Larissa Jõgi Associate Professor of Andragogy M-431 larissa.jogi@tlu.ee
Meril Ümarik Associate Professor M-434 meril.umarik@tlu.ee +372 619 9782
Tanja Dibou Lecturer of Youth Work M-435 tanja.dibou@tlu.ee
Meidi Sirk Associate Professor of Vocational Education M-436 meidi.sirk@tlu.ee
Ilona-Evelyn Rannala Lecturer of Youth Work Management M-432 ilona-evelyn.rannala@tlu.ee
Gertha Teidla-Kunitsõn Junior Lecturer M-432 gertha.teidla-kunitson@tlu.ee
Inna Bentsalo Junior Research Fellow inna.bentsalo@tlu.ee
Reeli Liivik Junior Lecturer of Vocational Didactics M-436 reeli.liivik@tlu.ee
Lianne Teder Junior Lecturer of Youth Work M-435 lianne.teder@tlu.ee
Kristi Jüristo Visiting Lecturer of Youth Work M-435 kristi.juristo@tlu.ee
Katrin Karu Lecturer of Andragogy M-431 katrin.karu@tlu.ee
Maret Aasa Visiting Lecturer of Vocational Pedagogy M-434 maret.aasa@tlu.ee
Halliki Põlda Lecturer of Life-Long Learning M-432 halliki.polda@tlu.ee
Karolin Mäe Junior Research Fellow M-408 karolin.mae@tlu.ee
Anja Sinikka Heikkinen Visiting Professor anja_sinikka.heikkinen@tlu.ee
Study Area: Inclusive Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Piret Soodla Professor of Inclusive and Special Education M-455 piret.soodla@tlu.ee
Riin Seema Associate Professor of Pedagogical Counselling M-437 riin.seema@tlu.ee
Õnne Uus Junior Research Fellow M-449 onne.uus@tlu.ee
Ene Varik-Maasik Lecturer M-442 ene.varik-maasik@tlu.ee
Maris Juhkam Junior Research Fellow M-442 maris.juhkam@tlu.ee
Helin Puksand Associate Professor of Literacy and Special Education M-442 helin.puksand@tlu.ee
Paul Christian Seitlinger Senior Research Fellow in Cognition and Social Interaction in learning M-408 paul.seitlinger@tlu.ee
Kristi Jakobson Junior Research Fellow kristi.jakobson@tlu.ee
Kadi Lukanenok Visiting Lecturer of Special Education M-438 kadi.lukanenok@tlu.ee
Brenda Marie Morton Visiting Professor brenda_marie.morton@tlu.ee
Lii Lilleoja Lecturer of Special Pedagogy M-438 lii.lilleoja@tlu.ee
Tiiu Tammemäe Lecturer of Special Education M-438 tiiu.tammemae@tlu.ee +372 6199752
Abida Bibi Junior Research Fellow M-408 abida.bibi@tlu.ee
Study Area: Educational Leadership and Innovation
Name Profession Room E-mail Phone no.
Eve Eisenschmidt Professor of Educational Leadership M-451 eve.eisenschmidt@tlu.ee
Kätlin Vanari Junior Research Fellow T-419A katlin.vanari@tlu.ee +372 6199 856
Luis Pablo Prieto Santos Senior Research Fellow M-449 luis_pablo.prieto_santos@tlu.ee
Terje Väljataga Associate Professor in new learning environments and technologies M-449 terje.valjataga@tlu.ee +372 640 9355
Janika Leoste Visiting Research Fellow M-419, M-419 janika.leoste@tlu.ee
Piret Oppi Junior Research Fellow M-451 piret.oppi@tlu.ee
Reet Kasepalu Junior Research Fellow M-408 reet.kasepalu@tlu.ee
Berit Silvia Kondratjev Educational Leadership Development Specialist M-459 berit_silvia.kondratjev@tlu.ee
Yagmur Cisem Yilmaz Junior Research Fellow M-408 yagmur_cisem.yilmaz@tlu.ee
Katrin Rääk Junior Research Fellow of Learning Analytics M-459, M-459 katrin.raak@tlu.ee
Reet Sillavee international education development coordinator M-459 reet.sillavee@tlu.ee
Mikk Granström Junior Research Fellow mikk.granstrom@tlu.ee
Centre for Innovation in Education
Name Profession Room E-mail Phone no.
Kätlin Vanari Head T-419A katlin.vanari@tlu.ee +372 6199 856
Viktoria Humal Partnership Relations Manager T-419B viktoria.humal@tlu.ee +372 6199 853
Krista Keedus Development Manager of Continuing Education T-419B krista.keedus@tlu.ee
Kaarin Peet Programme Manager of Induction Year kaarin.peet@tlu.ee
Tiina Anspal Teacher Education Project Manager M-467, M-467 tiina.anspal@tlu.ee
Külli Rauk Programme Coordinator T-418 kulli.rauk@tlu.ee +372 6199 523
Marika Kutškova Programme Coordinator T-413 marika.kutskova@tlu.ee +372 6199 774
Elina Ojamets Programme Coordinator T-413 elina.ojamets@tlu.ee
Andrea Annus Programme Coordinator T-418 andrea.annus@tlu.ee
Irina Birjukova Programme Coordinator T-418 irina.birjukova_01@tlu.ee +372 6199 520
Liina Peever Programme Coordinator T-411 liina.peever@tlu.ee
Riina Stahl Programme Coordinator T-413 riina.stahl@tlu.ee +372 6199 774
Marika Kutškova Programme Coordinator T-413 marika.kutskova@tlu.ee +372 6199 774
Sirje Ideon Teacher Induction Programme Manager T-418 sirje.ideon@tlu.ee +372 6199 527
Piret Oppi School Development Analyst M-451 piret.oppi@tlu.ee
Merle Jung Didactic Development Consultant merle.jung@tlu.ee
Katrin Rääk School Development Consultant M-459, M-459 katrin.raak@tlu.ee
Sandra Kaljumäe International Curriculum Coordinator sandra.kaljumae@tlu.ee
Mairi Matrov Development specialist of higher education didactics M-432 mairi.matrov@tlu.ee
Jüri Käosaar School Development Consultant T-413 juri.kaosaar@tlu.ee
Tarmo Lehari Educational Technologist T-411 tarmo.lehari@tlu.ee
Centre of Excellence in Educational Innovation
Name Profession Room E-mail Phone no.
Timo Tobias Ley Professor Learning Analytics and Educational Innovation M-454 tobias.ley@tlu.ee
Maarja Hallik Project Coordinator M-449 maarja.hallik@tlu.ee
Anu Tammeleht Analysist of Research Ethics and the coordinator of centre of excellence M-449 anu.tammeleht@tlu.ee +372 619 9767
Emeriti
Name Profession Room E-mail Phone no.
Leida Talts Professor Emeritus leida.talts@tlu.ee
Marika Veisson Professor Emeritus marika.veisson@tlu.ee
Maie Vikat Professor Emeritus
Talvi Märja Professor Emeritus
Jüri Orn Professor Emeritus juri.orn@tlu.ee
Ene Mägi Associate Professor Emeritus
Natalia Maltseva-Zamkovaja Associate Professor Emeritus
Helle Sikka Associate Professor Emeritus
Ulve Kala-Arvisto Associate Professor Emeritus

Koosseisuvälised töötajad

Nimi Amet Ruum E-post
Aaro Toomela kaasava hariduse suund, professor   aaro.toomela@tlu.ee
Maia Muldma õpetajahariduse ja kasvatusteaduste suund, õppejõud    maia.muldma@tlu.ee