Võta meiega ühendust

PostiaadressUus-Sadama 5, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 6199 700

E-posthti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tiia Õun instituudi direktor M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 6199 701
Merle Pajus teaduskoordinaator M-423 merle.pajus@tlu.ee +372 6199 704
Mari-Liis Lind õppejuht M-425 mari-liis.lind@tlu.ee +372 6199 703
Marit Meeksa administratiivjuht M-425 marit.meeksa@tlu.ee +372 6199 702
Lisanna Ots assistent M-423 lisanna.ots@tlu.ee +372 6199 700
Mari-Liis Pärn turundus- ja kommunikatsioonispetsialist M-425 mari-liis.parn@tlu.ee + 372 6199 706
Aire Pärnpuu finantsspetsialist M-422, M-422 aire.parnpuu@tlu.ee +372 6409 254
Egle Hollman teadusassistent M-423 egle.hollman@tlu.ee +372 6199 705
Juta Luuri õppenõustaja M-443 juta.luuri@tlu.ee +372 6199 740
Elina van der Toorn õppenõustaja ja -spetsialist M-447 elina.van_der_toorn@tlu.ee +372 6199 857
Maaja Mänd praktika koordinaator M-447 maaja.mand@tlu.ee +372 6199 769
Kerttu Toompalu õppespetsialist M-444 kerttu.toompalu@tlu.ee +372 6199 710
Aili Tamm õppespetsialist M-443 aili.tamm@tlu.ee +372 6199 720
Katerina Koreškova õppenõustaja M-444 katerina.koreskova@tlu.ee +372 6199 796
Anna-Liisa Jõgi analüütik M-447 anna-liisa.jogi@tlu.ee
Janika Leoste ettevõtluskoostöö ja innovatsiooni peaspetsialist M-419, M-419 janika.leoste@tlu.ee
Sirly Väät haridustehnoloog M-419 sirly.vaat@tlu.ee
Akadeemiline suund: õpetajaharidus ja kasvatusteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Katrin Poom-Valickis õpetajahariduse professor M-466 katrin.poom-valickis@tlu.ee
Aino Ugaste alushariduse professor M-457 aino.ugaste@tlu.ee +372 619 9724
Inge Timoštšuk algõpetuse professor M-456 inge.timostsuk@tlu.ee
Anne Uusen emakeeledidaktika dotsent M-448 anne.uusen@tlu.ee
Tiiu Kuurme kasvatusteaduste dotsent M-437 tiiu.kuurme@tlu.ee +372 619 9764
Maire Tuul alushariduse dotsent M-458 maire.tuul@tlu.ee +372 619 9726
Airi Liimets kasvatusfilosoofia ja üldkasvatusteaduse dotsent M-437 airi.liimets@tlu.ee
Piia Varik nooremteadur T-413 piia.varik@tlu.ee +372 6199 859
Ene Hiiepuu ülddidaktika lektor M-448 ene.hiiepuu@hk.tlu.ee
Tiina Anspal koolipedagoogika lektor M-467, M-467 tiina.anspal@tlu.ee
Kati Vinter nooremteadur M-408 kati.vinter@tlu.ee
Anne-Mai Meesak nooremteadur anne-mai.meesak@tlu.ee
Grete Arro teadur M-463 grete.arro@tlu.ee
Maria Erss teadur M-437 maria.erss@tlu.ee
Kaire Kollom haridustehnoloogia lektor M-457 kaire.kollom@tlu.ee
Rain Mikser vanemteadur M-401 rain.mikser@tlu.ee
Silvi Suur alushariduse praktikate konsultant M-457 silvi.suur@tlu.ee
Evelyn Neudorf eelkoolipedagoogika nooremlektor M-457 evelyn.neudorf@tlu.ee
Anne-Mai Näkk algõpetuse külalislektor anne-mai.nakk@tlu.ee
Kerstin Kööp alushariduse nooremlektor M-458 kerstin.koop@tlu.ee +372 619 9727
Sirje Rekkor kutsepedagoogika lektor M-436 sirje.rekkor@tlu.ee
Kati Aus teadur M-463 kati.aus@tlu.ee
Kadi Georg koolipedagoogika nooremlektor M-467 kadi.georg@tlu.ee
Maile Käsper alg- ja alushariduse külalislektor M-448 maile.kasper@tlu.ee
Triin Ulla koolipedagoogika nooremlektor M-467 triin.ulla@tlu.ee
Karoline Säde õpetajakoolituse külalislektor M-467 karoline.sade@tlu.ee
Elina Malleus-Kotšegarov dotsent M-463 elina.malleus@tlu.ee
Helene Uppin nooremteadur M-448 helene.uppin@tlu.ee
Kaidi Nurmik nooremteadur kaidi.nurmik@tlu.ee
Kriste Talving õpetajakoolituse külalislektor M-463 kriste.talving@tlu.ee
Akadeemiline suund: elukestev- ja mitteformaalõpe
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kai Pata täiskasvanuhariduse ja mitteformaalõppe professor M-450 kai.pata@tlu.ee +372 640 9355
Larissa Jõgi andragoogika dotsent M-431 larissa.jogi@tlu.ee
Krista Loogma kutsehariduse professor M-434 krista.loogma@tlu.ee +372 619 9781
Meril Ümarik haridusuuringute dotsent M-434 meril.umarik@tlu.ee +372 619 9782
Tanja Dibou noorsootöö lektor M-435 tanja.dibou@tlu.ee
Katrin Karu andragoogika lektor M-431 katrin.karu@tlu.ee
Maret Aasa kutsepedagoogika külalislektor M-434 maret.aasa@tlu.ee
Halliki Põlda elukestva õppe lektor M-432 halliki.polda@tlu.ee
Karolin Mäe nooremteadur M-408 karolin.mae@tlu.ee
Anja Sinikka Heikkinen külalisprofessor anja_sinikka.heikkinen@tlu.ee
Meidi Sirk kutsehariduse dotsent M-436 meidi.sirk@tlu.ee
Ilona-Evelyn Rannala noorsootöö korralduse lektor M-432 ilona-evelyn.rannala@tlu.ee
Gertha Teidla-Kunitsõn nooremlektor M-432 gertha.teidla-kunitson@tlu.ee
Inna Bentsalo nooremteadur inna.bentsalo@tlu.ee
Reeli Liivik kutseõppedidaktika nooremlektor M-436 reeli.liivik@tlu.ee
Lianne Teder noorsootöö nooremlektor M-435 lianne.teder@tlu.ee
Kristi Jüristo noorsootöö külalislektor M-435 kristi.juristo@tlu.ee
Akadeemiline suund: kaasav haridus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Piret Soodla kaasava hariduse ja eripedagoogika professor M-455 piret.soodla@tlu.ee
Riin Seema pedagoogilise nõustamise dotsent M-437 riin.seema@tlu.ee
Õnne Uus nooremteadur M-449 onne.uus@tlu.ee
Ene Varik-Maasik lektor M-442 ene.varik-maasik@tlu.ee
Maris Juhkam nooremteadur M-442 maris.juhkam@tlu.ee
Helin Puksand emakeele ja eriõpetuse dotsent M-442 helin.puksand@tlu.ee
Paul Christian Seitlinger kognitiivteaduse vanemteadur M-408 paul.seitlinger@tlu.ee
Kristi Jakobson nooremteadur kristi.jakobson@tlu.ee
Kadi Lukanenok eripedagoogika külalislektor M-438 kadi.lukanenok@tlu.ee
Brenda Marie Morton külalisprofessor brenda_marie.morton@tlu.ee
Lii Lilleoja eripedagoogika lektor M-438 lii.lilleoja@tlu.ee
Tiiu Tammemäe eripedagoogika lektor M-438 tiiu.tammemae@tlu.ee +372 6199752
Abida Bibi nooremteadur M-408 abida.bibi@tlu.ee
Akadeemiline suund: haridusjuhtimine ja -innovatsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Eve Eisenschmidt haridusjuhtimise professor M-451 eve.eisenschmidt@tlu.ee
Kätlin Vanari nooremteadur T-419A katlin.vanari@tlu.ee +372 6199 856
Luis Pablo Prieto Santos vanemteadur M-449 luis_pablo.prieto_santos@tlu.ee
Terje Väljataga õpikeskkonna uuringute vanemteadur M-449 terje.valjataga@tlu.ee +372 640 9355
Janika Leoste õpperobootika külalisteadur M-419, M-419 janika.leoste@tlu.ee
Piret Oppi nooremteadur M-451 piret.oppi@tlu.ee
Reet Kasepalu nooremteadur M-408 reet.kasepalu@tlu.ee
Berit Silvia Kondratjev hariduse juhtimise valdkonna arendusspetsialist M-459 berit_silvia.kondratjev@tlu.ee
Yagmur Cisem Yilmaz nooremteadur M-408 yagmur_cisem.yilmaz@tlu.ee
Katrin Rääk õpianalüütika nooremteadur M-459, M-459 katrin.raak@tlu.ee
Reet Sillavee rahvusvaheliste õppearendustegevuste koordinaator M-459 reet.sillavee@tlu.ee
Mikk Granström nooremteadur mikk.granstrom@tlu.ee
Haridusinnovatsiooni keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kätlin Vanari juhataja T-419A katlin.vanari@tlu.ee +372 6199 856
Viktoria Humal partnerlussuhete juht T-419B viktoria.humal@tlu.ee +372 6199 853
Krista Keedus täiendusõppe arendusjuht T-419B krista.keedus@tlu.ee
Kaarin Peet kutseaasta programmijuht kaarin.peet@tlu.ee
Tiina Anspal õpetajahariduse arendaja M-467, M-467 tiina.anspal@tlu.ee
Riina Stahl koolitusjuht T-413 riina.stahl@tlu.ee +372 6199 774
Külli Rauk koolitusjuht T-418 kulli.rauk@tlu.ee +372 6199 523
Marika Kutškova koolitusjuht T-413 marika.kutskova@tlu.ee +372 6199 774
Elina Ojamets koolitusjuht T-413 elina.ojamets@tlu.ee
Andrea Annus koolitusjuht T-418 andrea.annus@tlu.ee
Irina Birjukova koolitusjuht T-418 irina.birjukova_01@tlu.ee +372 6199 520
Liina Peever koolitusjuht T-411 liina.peever@tlu.ee
Sirje Ideon kutseaasta projektijuht T-418 sirje.ideon@tlu.ee +372 6199 527
Jüri Käosaar kooliarenduse konsultant T-413 juri.kaosaar@tlu.ee
Tarmo Lehari haridustehnoloog T-411 tarmo.lehari@tlu.ee
Piret Oppi kooliarenduse analüütik M-451 piret.oppi@tlu.ee
Merle Jung didaktikaarenduse konsultant merle.jung@tlu.ee
Katrin Rääk kooliarenduse konsultant M-459, M-459 katrin.raak@tlu.ee
Mairi Matrov kõrgkoolididaktika arendaja M-432 mairi.matrov@tlu.ee
Haridusuuenduse tippkeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Timo Tobias Ley õpianalüütika ja haridusinnovatsiooni professor M-454 tobias.ley@tlu.ee
Maarja Hallik projekti koordinaator M-449 maarja.hallik@tlu.ee
Anu Tammeleht teaduseetika analüütik ja tippkeskuse koordinaator M-449 anu.tammeleht@tlu.ee +372 619 9767
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Leida Talts emeriitprofessor leida.talts@tlu.ee
Marika Veisson emeriitprofessor marika.veisson@tlu.ee
Maie Vikat emeriitprofessor
Talvi Märja emeriitprofessor
Jüri Orn emeriitprofessor juri.orn@tlu.ee
Ene Mägi emeriitdotsent
Natalia Maltseva-Zamkovaja emeriitdotsent
Helle Sikka emeriitdotsent
Ulve Kala-Arvisto emeriitdotsent

Koosseisuvälised töötajad

Nimi Amet Ruum E-post
Aaro Toomela kaasava hariduse suund, professor   aaro.toomela@tlu.ee
Maia Muldma õpetajahariduse ja kasvatusteaduste suund, õppejõud    maia.muldma@tlu.ee