Võta meiega ühendust

PostiaadressUus-Sadama 5, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 6199 700

E-posthti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tiia Õun direktor M-424, M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 619 9725
Maria Kokser juhiabi M-423 maria.kokser@tlu.ee +372 6199 700
Aire Pärnpuu finantsspetsialist M-422 aire.parnpuu@tlu.ee +372 640 9254
Mari-Liis Lind õppejuht M-425 mari-liis.lind@tlu.ee 6199703
Tiina Anspal administratiivjuht M-425 tiina.anspal@tlu.ee +372 619 9702
Katerina Koreškova õppenõustaja M-444 katerina.koreskova@tlu.ee +372 619 9796
Aili Tamm õppespetsialist M-443 aili.tamm@tlu.ee +372 619 9720
Liis Raudsepp rahvusvahelistumise koordinaator M-425 liis.raudsepp@tlu.ee +372 6199 705
Juta Luuri õppenõustaja M-443 juta.luuri@tlu.ee +372 619 9740
Maaja Mänd praktika koordinaator M-447 maaja.mand@tlu.ee +372 619 9769
Merle Pajus teaduskoordinaator M-423 merle.pajus@tlu.ee +372 6199 704
Elina van der Toorn õppenõustaja ja -spetsialist M-447 elinba@tlu.ee +372 6199 857
Margit Sellik turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
Kertu Vebel projekti spetsialist
Gerli Piik õppespetsialist M-444 gerli.piik@tlu.ee +3726199710
Akadeemiline suund: õpetajaharidus ja kasvatusteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tiia Õun eelkoolipedagoogika dotsent M-424, M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 619 9725
Aino Ugaste alushariduse professor M-457 aino.ugaste@tlu.ee +372 619 9724
Ivor Frederick Goodson haridussotsioloogia professor M-459 ivor.goodson@tlu.ee
Tiiu Kuurme kasvatusteaduse dotsent M-437 tiiu.kuurme@tlu.ee +372 619 9764
Edna Vahter kunstiõpetuse didaktika dotsent M-448 edna.vahter@tlu.ee
Airi Kukk algõpetuse dotsent M-448 airi.kukk@tlu.ee +372 619 9714
Inge Timoštšuk alushariduse ja algõpetuse didaktika dotsent M-456 inge.timostsuk@tlu.ee +372 619 9722
Maia Muldma muusikaõpetuse didaktika dotsent M-419 maia.muldma@tlu.ee +372 619 9716
Anne Uusen emakeeledidaktika dotsent M-419 anne.uusen@tlu.ee
Grete Arro teadur M-463 arro@tlu.ee
Maria Erss töölõppe ja õpetajate professionalismi teadur, lektor M-437 maria.erss@tlu.ee
Ene Hiiepuu ülddidaktika lektor ene.hiiepuu@hk.tlu.ee +372 472 0350
Kati Aus teadur M-463 kati.aus@tlu.ee
Kerstin Kööp alushariduse lektor M-458 kerstin.koop@tlu.ee +372 619 9727
Rain Mikser vanemteadur M-459 rain.mikser@tlu.ee
Anu Tammeleht projekti koordinaator M-447 anu.tammeleht@tlu.ee +372 619 9767
Triin Ulla koolipedagoogika õpetaja M-463 triin.ulla@tlu.ee
Külli Kori teadur kylli.kori@tlu.ee
Maire Tuul matemaatikadidaktika lektor M-458 maire.tuul@tlu.ee +372 619 9726
Kadi Georg ülddidaktika külalislektor M-463 kadi.georg@tlu.ee
Silvi Suur alushariduse praktikate konsultant M-456 silvi.suur@tlu.ee
Kristi Vinter-Nemvalts arendustegevuste konsultant M-424 kristi.vinter@tlu.ee
Kaire Kollom haridustehnoloogia lektor M-457 kaire.kollom@tlu.ee
Sirje Rekkor kutsepedagoogika lektor M-435 sirje.rekkor@tlu.ee
Airi Liimets kasvatusfilosoofia külalisprofessor M-401 airi.liimets@tlu.ee
Kadri Mettis STEM õuesõppe nooremteadur kadri.mettis@tlu.ee
Akadeemiline suund: elukestev- ja mitteformaalõpe
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Krista Loogma kutsehariduse professor M-434 krista.loogma@tlu.ee +372 619 9781
Larissa Jõgi andragoogika professor M-431 larissa.jogi@tlu.ee +372 619 9741
Meril Ümarik haridusuuringute dotsent, vanemteadur M-434 meril.umarik@tlu.ee +372 619 9782
Tanja Dibou noorsootöö lektor M-435 tanja.dibou@tlu.ee
Gertha Teidla-Kunitsõn külalislektor M-432 gertha.teidla-kunitson@tlu.ee
Meidi Sirk kutsehariduse lektor M-436 meidi.sirk@tlu.ee
Halliki Põlda elukestva õppe lektor M-432 halliki.polda@tlu.ee
Lianne Teder noorsootöö- ja mitteformaalõppe õpetaja M-435 lianne.teder@tlu.ee
Reeli Liivik kutseõppedidaktika lektor M-436 reeli.liivik@tlu.ee
Ilona-Evelyn Rannala noorsootöö korralduse lektor M-432 ilona-evelyn.rannala@tlu.ee
Katrin Karu andragoogika lektor M-431 katrin.karu@tlu.ee
Akadeemiline suund: kaasav haridus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Mari-Liis Kaldoja laste neuropsühholoogia dotsent M-442 mariliiz@tlu.ee
Lii Lilleoja eripedagoogika lektor M-438 lii.lilleoja@tlu.ee
Riin Seema pedagoogilise nõustamise dotsent M-437 riin.seema@tlu.ee
Kadi Lukanenok eripedagoogika külalislektor M-438 kadi.lukanenok@tlu.ee
Eliis Ait külalislektor M-422 eliis.ait@tlu.ee
Ene Varik-Maasik lektor M-422 enevarik@tlu.ee
Tiiu Tammemäe külalislektor M-438 tiiu.tammemae@tlu.ee +372 6199752
Piret Soodla dotsent piret.soodla@tlu.ee
Akadeemiline suund: haridusjuhtimine ja -innovatsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Eve Eisenschmidt hariduskorralduse professor M-451 eve.eisenschmidt@tlu.ee +372 619 9787
Katrin Poom-Valickis õpetajahariduse professor M-466 katrinpv@tlu.ee
Reet Sillavee rahvusvaheliste õppearendustegevuste koordinaator M-459 reet.sillavee@tlu.ee
Janika Leoste õpperobootika nooremteadur M-450 leoste@tlu.ee
Haridusinnovatsiooni keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kätlin Vanari juhataja T-419A katlin.vanari@tlu.ee +372 6199856
Valentina Paas projektijuht T-413 valentina.paas@tlu.ee +372 619 9859
Mati Heidmets sotsiaalpsühholoogia professor M-467 mati.heidmets@tlu.ee +372 619 9789
Tarmo Lehari haridustehnoloog T-411 tarmo.lehari@tlu.ee +372 619 9858
Ann Leppiman Õpetajate Akadeemia arendusjuht T-411 ann.leppiman@tlu.ee
Riina Stahl Õpetajate Akadeemia koolitusjuht T-413 riina.stahl@tlu.ee +372 619 9774
Marika Kutškova Õpetajate Akadeemia koolitusjuht T-413 marika.kutskova@tlu.ee +372 6199 774
Külli Rauk Õpetajate Akadeemia koolitusjuht T-418 kulli.rauk@tlu.ee +372 619 9523
Irina Birjukova Õpetajate Akadeemia koolitusjuht T-418 irina.birjukova_01@tlu.ee +372 619 9520
Sirje Ideon kutseaasta projektijuht T-418 sirje.ideon@tlu.ee +372 619 9527
Kristiina Treial kooliarenduse konsultant kristiina.treial@tlu.ee
Ott Oja kooliarenduse konsultant T-413 ott.oja@tlu.ee
Eliis Härma assistent T-413 eliis.harma@gmail.com
Olga Luptova kooliarenduse konsultant olga.luptova@gmail.com
Rina Maria Ronkainen kooliarenduse analüütik rina_maria.ronkainen@tlu.ee
Valentina Kivi kooliarenduse konsultant
Merlin Linde õpetajahariduse arendaja M-401 merlin.linde@tlu.ee 6199 855
Liis Hennok projektiassistent liis.hennok@tlu.ee
Krista Haak kooliarenduse konsultant T-419B krista.haak@tlu.ee
Kristi Jakobson kooliarenduse konsultant kristisimso@gmail.com
Elina Ojamets assistent T-413 elina.ojamets@tlu.ee +372 6199 859
Jüri Käosaar kooliarenduse konsultant T-413 juri.kaosaar@tlu.ee
Enely Rannas Õpetajate Akadeemia koolitusjuht enely.rannas@tlu.ee
Haridusuuenduse tippkeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Timo Tobias Ley õpianalüütika ja haridusinnovatsiooni professor M-454 tobias.ley@tlu.ee
Signe Reinumägi haridusuuenduse tippkeskuse koordinaator M-450 signe.reinumagi@tlu.ee 6199 718
Maarja Hallik koostöö koordinaator T-413 maarja.hallik@tlu.ee +372 619 9859
Terje Väljataga õpikeskkonna uuringute vanemteadur M-449 terje.valjataga@tlu.ee +372 640 9355
Paul Christian Seitlinger kognitiivteaduse vanemteadur M-408 paul.seitlinger@tlu.ee
Helen Saareoja haridusuuenduse nooremteadur M-408 helen.saareoja@tlu.ee
Janika Leoste analüütik M-450 leoste@tlu.ee
Merike Saar andmepõhise õpetajate kutsealase arengu nooremteadur M-449 merike.saar@tlu.ee
Abida Bibi nooremteadur
Anastassia Skiperskaja uuringuassistent
Imbi Esko uuringuassistent
Luis Pablo Prieto Santos vanemteadur M-449 luis_pablo.prieto_santos@tlu.ee
Kati Vinter nooremteadur M-408 kati.vinter@tlu.ee
Õnne Uus nooremteadur
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Marika Veisson emeriitprofessor marika.veisson@tlu.ee
Jüri Orn emeriitprofessor juri.orn@tlu.ee
Leida Talts emeriitprofessor leida.talts@tlu.ee
Maie Vikat emeriitprofessor
Inge Unt emeriitprofessor
Talvi Märja emeriitprofessor
Ulve Kala-Arvisto emeriitdotsent
Ene Mägi emeriitdotsent
Helle Sikka emeriitdotsent
Marika Veisson emeriitprofessor marika.veisson@tlu.ee

Koosseisuvälised töötajad

Nimi Amet Ruum E-post
Aaro Toomela kaasava hariduse suund, professor   aaro.toomela@tlu.ee
Jüri Kurvits õpetajahariduse ja kasvatusteaduse suund, matemaatika didaktika lektor, pedagoogika ja mitme aine õpetaja õppekava kuraator   jyri.kurvits@tlu.ee