Võta meiega ühendust

PostiaadressUus-Sadama 5, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 6199 700

E-posthti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Tiia Õun instituudi direktor M-424 tiia.oun@tlu.ee +372 6199 701
Merle Pajus teaduskorralduse juht M-425 merle.pajus@tlu.ee +372 6199 704
Marit Meeksa administratiivjuht M-425 marit.meeksa@tlu.ee +372 6199 702
Mari-Liis Lind õppejuht M-425 mari-liis.lind@tlu.ee +372 6199 703
Margit Sellik turundus- ja kommunikatsioonispetsialist M-422 margit.sellik@tlu.ee +372 6199 706
Liina Hallik turundus- ja kommunikatsioonijuht M-422 liina.hallik@tlu.ee
Aire Pärnpuu finantsspetsialist M-466 aire.parnpuu@tlu.ee +372 6409 254
Katerina Chikhran õppenõustaja M-444 katerina.chikhran@tlu.ee +372 6199 796
Aili Tamm õppespetsialist M-443 aili.tamm@tlu.ee +372 6199 720
Elina van der Toorn õppenõustaja ja -spetsialist M-447 elina.van_der_toorn@tlu.ee +372 6199 857
Maria Goborova praktika koordinaator M-447 maria.goborova@tlu.ee +372 6199 769
Evelyn Grünberg projektide koordinaator M-423 evelyn.grunberg@tlu.ee +372 6199 705
Sirly Väät projektide koordinaator M-419 sirly.vaat@tlu.ee +372 6199 751
Eva Maria Kaevats instituudi ja projektide assistent M-423 eva_maria.kaevats@tlu.ee +372 6199 700
Anastassia Skiperskaja projektide assistent M-423 anastassia.skiperskaja@tlu.ee +372 6199 705
Kerttu Toompalu õppespetsialist
Madis Saluveer teadusrahastuse konsultant M-419 madis.saluveer@tlu.ee
Matti Juhani Rossi rahvusvaheliste haridusteenuste arendaja M-401 matti_juhani.rossi@tlu.ee
Akadeemiline suund: õpetajaharidus ja kasvatusteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Katrin Poom-Valickis õpetajahariduse professor M-454 katrin.poom-valickis@tlu.ee
Tiiu Kuurme kasvatusteaduste dotsent M-467 tiiu.kuurme@tlu.ee
Tiina Anspal koolipedagoogika lektor M-459 tiina.anspal@tlu.ee
Maria Erss õppekavateooria dotsent M-467 maria.erss@tlu.ee
Liisi Salum õppedisainer M-448 liisi.salum@tlu.ee
Grete Arro teadur M-448 grete.arro@tlu.ee
Elina Malleus-Kotšegarov dotsent M-448 elina.malleus@tlu.ee
Kadi Georg koolipedagoogika nooremlektor M-459 kadi.georg@tlu.ee
Mari-Liis Tali õpetajahariduse praktikate arendusspetsialist M-443 mari-liis.tali@tlu.ee
Triin Ulla koolipedagoogika nooremlektor M-459 triin.ulla@tlu.ee
Kriste Talving õpetajakoolituse külalislektor M-448 kriste.talving@tlu.ee
Õnne Uus hariduspsühholoogia lektor M-448 onne.uus@tlu.ee
Kati Aus teadur M-448 kati.aus@tlu.ee
Joosep Olop hariduspsühholoogia külalislektor M-448 joosep.olop@tlu.ee
Akadeemiline suund: elukestev ja mitteformaalõpe
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kai Pata täiskasvanuhariduse ja mitteformaalõppe professor M-450 kai.pata@tlu.ee +372 6409 355
Krista Loogma kutsehariduse teenekas professor M-434 krista.loogma@tlu.ee +372 619 9781
Larissa Jõgi andragoogika dotsent M-431 larissa.jogi@tlu.ee
Kaire Povilaitis nooremteadur T-216 kaire.povilaitis@tlu.ee +372 5620 4484
Meril Ümarik haridusuuringute dotsent M-434 meril.umarik@tlu.ee +372 619 9782
Tanja Dibou noorsootöö dotsent M-435 tanja.dibou@tlu.ee
Janika Leoste õpperobootika vanemteadur M-419 janika.leoste@tlu.ee
Katrin Karu andragoogika dotsent M-431 katrin.karu@tlu.ee
Lianne Teder noorsootöö nooremlektor M-435 lianne.teder@tlu.ee
Piret Jeedas andragoogika külalislektor M-431 piret.jeedas@tlu.ee
Halliki Põlda elukestva õppe dotsent M-432 halliki.polda@tlu.ee
Kristóf Fenyvesi STEAM õppemeetodite külalisteadur M-419 fenyvesi.kristof@gmail.com
Meidi Sirk kutsehariduse dotsent M-436 meidi.sirk@tlu.ee
Ilona-Evelyn Rannala noorsootöö korralduse dotsent M-432 ilona-evelyn.rannala@tlu.ee
Maret Aasa kutsepedagoogika külalislektor M-434 maret.aasa@tlu.ee
Reeli Liivik kutseõppedidaktika nooremlektor M-436 reeli.liivik@tlu.ee
Sirje Rekkor kutsepedagoogika lektor M-436 sirje.rekkor@tlu.ee
Mairi Matrov nooremteadur M-432 mairi.matrov@tlu.ee
Anja Sinikka Heikkinen külalisprofessor anja.heikkinen@tuni.fi
Cynne Põldäär andragoogika külalislektor M-431 cynne.poldaar@tlu.ee
Katrin Männik jätkusuutliku hariduse külalisteadur M-401 katrin.mannik@tlu.ee
Andrea Annus nooremteadur M-432 andrea.annus@tlu.ee
Inna Bentsalo nooremteadur inna.bentsalo@tlu.ee
Kristi Jüristo nooremteadur M-435 kristi.juristo@tlu.ee
Akadeemiline suund: kaasav haridus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Piret Soodla kaasava hariduse ja eripedagoogika professor M-455 piret.soodla@tlu.ee
Tiiu Tammemäe kaasava hariduse ja eripedagoogika dotsent M-438 tiiu.tammemae@tlu.ee +372 6199 752
Brenda Marie Morton külalisprofessor brenda_marie.morton@tlu.ee
Kristi Jakobson nooremteadur M-442 kristi.jakobson@tlu.ee
Lii Lilleoja eripedagoogika lektor M-438 lii.lilleoja@tlu.ee
Eliis Ait külalislektor M-442 eliis.ait@tlu.ee
Mari-Liis Kaldoja laste neuropsühholoogia dotsent M-442 mari-liis.kaldoja@tlu.ee
Riin Seema pedagoogilise nõustamise dotsent M-467 riin.seema@tlu.ee
Kadi Lukanenok eripedagoogika külalislektor M-438 kadi.lukanenok@tlu.ee
Liina Malva eripedagoogika lektor M-442 liina.malva@tlu.ee
Kadrian Allika kaasava hariduse külalislektor M-438 kadrian.allika@tlu.ee
Ene Varik-Maasik eripedagoogika dotsent M-442 ene.varik-maasik@tlu.ee
Helin Puksand emakeele ja eriõpetuse dotsent M-442 helin.puksand@tlu.ee
Maris Juhkam eripedagoogika külalislektor M-442 maris.juhkam@tlu.ee
Keiti Verbu nooremteadur keiti.verbu@tlu.ee
Akadeemiline suund: haridusjuhtimine ja -innovatsioon
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Eve Eisenschmidt haridusjuhtimise professor M-449 eve.eisenschmidt@tlu.ee
Terje Väljataga õpikeskkonna uuringute vanemteadur M-450 terje.valjataga@tlu.ee
Kätlin Vanari nooremteadur M-449, M-449 katlin.vanari@tlu.ee
Riina Stahl haridusjuhtimise koostööjuht M-449 riina.stahl@tlu.ee
Piret Oppi kooliarenduse teadur M-449 piret.oppi@tlu.ee
Raisa Susanna Ahtiainen haridusjuhtimise külalisteadur raisa@tlu.ee
Daniel Reinaru hariduse juhtimise valdkonna arendusspetsialist M-449 daniel.reinaru@tlu.ee
Berit Silvia Kondratjev nooremteadur M-449 berit_silvia.kondratjev@tlu.ee
Joosep Norma nooremteadur M-449 joosep.norma@tlu.ee
Reet Sillavee kooliarenduse konsultant M-449 reet.sillavee@tlu.ee
Mikk Granström nooremteadur M-449 mikk.granstrom@tlu.ee
Kaisa Tamkivi kooliarenduse konsultant M-449 kaisa.tamkivi@tlu.ee
Anna-Liisa Jõgi uurimismeetodite dotsent M-449 anna-liisa.jogi@tlu.ee
Salome Khurtsidze nooremteadur M-447 salome.khurtsidze@tlu.ee
Akadeemiline suund: alus- ja algharidus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Inge Timoštšuk algõpetuse professor M-456 inge.timostsuk@tlu.ee
Anne Uusen emakeeledidaktika dotsent M-437 anne.uusen@tlu.ee
Maire Tuul alushariduse dotsent M-458 maire.tuul@tlu.ee +372 6199 726
Ene Hiiepuu ülddidaktika lektor M-437 ene.hiiepuu@hk.tlu.ee
Rain Mikser vanemteadur M-401 rain.mikser@tlu.ee
Heddi Reinsalu nooremlektor M-437 heddi.reinsalu@tlu.ee
Elyna Heinmäe haridustehnoloogia lektor M-457 elyna.heinmae@tlu.ee
Regina Reinup matemaatikadidaktika külalislektor M-437 regina.reinup@tlu.ee
Silvi Suur alushariduse praktikate konsultant M-457 silvi.suur@tlu.ee
Helen Arov nooremlektor N-524 helen.arov@tlu.ee
Kaidi Nurmik nooremteadur M-437 kaidi.nurmik@tlu.ee
Kaire Kollom haridustehnoloogia lektor M-457 kaire.kollom@tlu.ee
Kerstin Kööp alushariduse nooremlektor M-458 kerstin.koop@tlu.ee +372 6199 727
Evelyn Neudorf eelkoolipedagoogika nooremlektor M-457 evelyn.neudorf@tlu.ee
Anne-Mai Näkk algõpetuse külalislektor M-437 anne-mai.nakk@tlu.ee
Kristina Lahe nooremteadur M-458 lahek@tlu.ee
Maile Käsper õpetajahariduse lektor M-437 maile.kasper@tlu.ee
Kristi Kirbits alushariduse külalislektor M-457 kristi.kirbits@tlu.ee
Anne-Mai Meesak nooremteadur M-458 anne-mai.meesak@tlu.ee
Haridusinnovatsiooni keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Hele Leek-Ambur juhataja T-411 hele.leek@tlu.ee +372 6199 856
Riina Naagel koolitusassistent T-414 riina.naagel@tlu.ee +372 6199 859
Loviisa Lill koolitusassistent T-414 loviisa.lill@tlu.ee +372 6199 859
Kätlin Vanari projektijuht M-449, M-449 katlin.vanari@tlu.ee
Viktoria Bubukin haridusprogrammide arendusjuht T-413 viktoria.bubukin@tlu.ee
Irina Birjukova koolitusjuht T-418 irina.birjukova_01@tlu.ee +372 6199 520
Julia Reinman koolitusjuht T-413 julia.reinman@tlu.ee
Kadri Kontus koolitusjuht T-413 kadri.kontus@tlu.ee
Külli Rauk koolitusjuht T-418 kulli.rauk@tlu.ee +372 6199 523
Janne Järva täiendusõppe arendusjuht T-419B janne.jarva@tlu.ee +372 6199 853
Marika Kutškova partnerlussuhete koordinaator T-419A marika.kutskova@tlu.ee +372 6199 522
Kaarin Peet alustava õpetaja tugiprogrammi juht kaarin.peet@tlu.ee +372 6199 858
Elina Orasson koolitusjuht T-413 elina.orasson@tlu.ee
Hariduspsühholoogia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Eve Kikas keskuse juhataja A-539 eve.kikas@tlu.ee +372 640 9469
Valeri Murnikov külalisteadur valeri.murnikov@tlu.ee
Haridusuuenduse tippkeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Timo Tobias Ley õpianalüütika ja haridusinnovatsiooni professor M-401 tobias.ley@tlu.ee
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Aino Ugaste emeriitprofessor M-457 aino.ugaste@tlu.ee +372 6199 724
Maie Vikat emeriitprofessor
Talvi Märja emeriitprofessor
Jüri Orn emeriitprofessor juri.orn@tlu.ee
Leida Talts emeriitprofessor leida.talts@tlu.ee
Marika Veisson emeriitprofessor marika.veisson@tlu.ee
Ene Mägi emeriitdotsent ene.magi@tlu.ee
Natalia Maltseva-Zamkovaja emeriitdotsent natalia.maltseva-zamkovaja@tlu.ee
Helle Sikka emeriitdotsent helle.sikka@tlu.ee
Ulve Kala-Arvisto emeriitdotsent ulve.kala@tlu.ee

Koosseisuvälised töötajad

Nimi Amet Ruum E-post
Aaro Toomela kaasava hariduse suund, professor   aaro.toomela@tlu.ee