PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn, Mare hoone 6. korrus, M-612, M-641 ja M-642 

E-posttao@tlu.ee

 

Inimesed

Teadusosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Madis Saluveer juhataja M-642 madis.saluveer@tlu.ee +372 640 9249
Teaduskorralduse talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Leelo Ansaar analüütik M-642 leelo.ansaar@tlu.ee +372 640 9146
Elena Stern teaduskorralduse spetsialist M-612 elena.stern@tlu.ee +372 640 9149
Kersti Pado teaduskorralduse spetsialist M-642 kersti.pado@tlu.ee +372 640 9145
Projektide talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sandra Räim projektide spetsialist M-642 sandra.raim@tlu.ee +372 640 9147
Julii Selianko projektide peaspetsialist M-612 julii.selianko@tlu.ee +372 640 9148
Heleriin Jõesalu projektide kirjutaja-nõustaja
Doktoriõppe talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Mariliis Elizabeth Holzmann doktoriõppe peaspetsialist M-641 mariliis.holzmann@tlu.ee +372 640 9363
Joanna Liiv doktoriõppe spetsialist M-641 joanna.liiv@tlu.ee +372 640 9140
Margit Lillemets doktoriõppe spetsialist M-641 margit.lillemets@tlu.ee +372 640 9245