PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn, Mare hoone 6. korrus, M-612, M-641 ja M-642 

E-posttao@tlu.ee

 

Inimesed

Teadusosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Madis Saluveer juhataja M-642 madis.saluveer@tlu.ee +372 640 9249
Marika Vilisaar teadusvaldkonna jurist M-642 marika.vilisaar@tlu.ee +372 640 9247
Mahendra Mahey teadus- ja arendustegevuse vanemkonsultant mahendra.mahey@tlu.ee 5691 4746
Teaduskorralduse talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Elle Pilviste-Kalm analüütik elle.pilviste-kalm@tlu.ee +372 640 9260
Elena Stern teaduskorralduse spetsialist M-642 elena.stern@tlu.ee +372 640 9149
Kristjan Alliksoo IT taristu arendusspetsialist M-642 kristjan.alliksoo@tlu.ee
Kersti Pado teaduskorralduse spetsialist M-642 kersti.pado@tlu.ee +372 640 9145
Maria Hansar teaduskorralduse spetsialist
Doktoriõppe talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ursula Haava doktoriõppe peaspetsialist M-641 ursula.haava@tlu.ee +372 640 9363
Katrin Iisma doktoriõppe spetsialist M-641 katrin.iisma@tlu.ee +372 640 9140
Margit Lillemets doktoriõppe spetsialist M-641 margit.lillemets@tlu.ee +372 640 9245
Mari Kolle-Laur doktoriõppe spetsialist M-641 mari.kolle-laur@tlu.ee + 372 6409 246