PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn, Mare hoone 6. korrus, M-612, M-641 ja M-642 

E-posttao@tlu.ee

 

Inimesed

Teadusosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Marika Vilisaar teadusvaldkonna jurist M-642 marikav@tlu.ee +372 640 9247
Madis Saluveer juhataja M-642 madis.saluveer@tlu.ee +372 640 9249
Teaduskorralduse talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Leelo Ansaar analüütik M-642 leelo.ansaar@tlu.ee +372 640 9146
Kristjan Alliksoo IT taristu arendusspetsialist M-642 kristjan.alliksoo@tlu.ee
Kersti Pado teaduskorralduse spetsialist M-642 kersti.pado@tlu.ee +372 640 9145
Elena Stern teaduskorralduse spetsialist M-642 elena.stern@tlu.ee +372 640 9149
Projektide talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sandra Räim projektide spetsialist M-642 sandra.raim@tlu.ee +372 640 9147
Julii Selianko projektide peaspetsialist M-612 julii.selianko@tlu.ee +372 640 9148
Heleriin Jõesalu projektide kirjutaja-nõustaja joesalu@tlu.ee
Doktoriõppe talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Joanna Liiv doktoriõppe spetsialist M-641 joanna.liiv@tlu.ee +372 640 9140
Margit Lillemets doktoriõppe spetsialist M-641 margit.lillemets@tlu.ee +372 640 9245
Mari Kolle-Laur doktoriõppe spetsialist M-641 mari.kolle-laur@tlu.ee + 372 6409 246
Kej Vackermann doktoriõppe spetsialist M-641 kej.vackermann@tlu.ee +372 6409 363