PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn, Mare hoone 6. korrus, M-612, M-641 ja M-642 

E-posttao@tlu.ee

 

Inimesed

Teadusosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Madis Saluveer juhataja M-642 madis.saluveer@tlu.ee +372 6409249
Teaduskorralduse talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Leelo Ansaar analüütik M-642 leelo.ansaar@tlu.ee +372 640 9146
Sirje Asu teadusvaldkonna jurist M-642 sirje.asu@tlu.ee +372 6409 247
Tuuli Kurisoo teaduskorralduse peaspetsialist M-642 tuuli.kurisoo@tlu.ee +372 640 9248
Jane Kalajärv teaduskorralduse peaspetsialist
Kersti Pado teaduskorralduse spetsialist M-642 kersti.pado@tlu.ee +372 6409 145
Projektide talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Sandra Räim projektide spetsialist M-642 sandra.raim@tlu.ee +372 6409 147
Julii Selianko projektide kirjutaja-nõustaja M-612 julii.selianko@tlu.ee 6 409 148
Doktoriõppe talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ursula Haava doktoriõppe peaspetsialist M-641 ursula.haava@tlu.ee +372 6409 363
Margit Lillemets doktoriõppe spetsialist M-641 margit.lillemets@tlu.ee +372 6409 245
Joanna Liiv doktoriõppe spetsialist M-641 joanna.liiv@tlu.ee +372 6409 140