PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn 

E-posttao@tlu.ee

 

Inimesed

Teadusosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Aija Sakova juhataja aija.sakova@tlu.ee
Silvia-Kristiin Kask teaduskommunikatsiooni peaspetsialist S-111 silvia-kristiin.kask@tlu.ee +372 640 9219
Teaduskorralduse talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kenneth Tuul teaduskorralduse peaspetsialist kenneth.tuul@tlu.ee
Kaja Jakobson teadusvaldkonna taristu peaspetsialist kaja.jakobson@tlu.ee
Margit Lillemets teaduskorralduse spetsialist margit.lillemets@tlu.ee +372 640 9245
Andre Kruusmaa teaduskorralduse spetsialist andre.kruusmaa@tlu.ee +372 6409 249
Elle Pilviste-Kalm analüütik elle.pilviste-kalm@tlu.ee +372 640 9260
Tõnu Idnurm teaduskorralduse spetsialist S-302 tonu.idnurm@tlu.ee +372 6409 462
Doktoriõppe talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ursula Haava doktoriõppe peaspetsialist ursula.haava@tlu.ee +372 5620 4482
Katrin Iisma doktoriõppe spetsialist katrin.iisma@tlu.ee +372 640 9140
Tanya Elena Fernandez Escudero doktoriõppe arenduse vanemnõustaja S-522 tanya.escudero@tlu.ee +372 640 9310