PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn, Mare hoone 6. korrus, M-612, M-641 ja M-642 

E-posttao@tlu.ee

 

Inimesed

Teadusosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Madis Saluveer juhataja kohusetäitja M-642 madis.saluveer@tlu.ee +372 6409249
Teaduskorralduse talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Leelo Ansaar analüütik M-642 leelo.ansaar@tlu.ee +372 640 9146
Heidi Koolmeister teaduskorralduse spetsialist M-642 heidi.koolmeister@tlu.ee +372 6409145
Sirje Asu teadusvaldkonna jurist M-642 sirje.asu@tlu.ee +372 6409247
Projektide talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Airi Roots projektide finantsnõustaja M-639 airir@tlu.ee +372 640 9246
Merle Pajus projektide nõustaja M-642 merle.pajus@tlu.ee +372 640 9147
Liina Kotkas teadusprojektide peaspetsialist M-642 liina.kotkas@tlu.ee +372 6409248
Doktoriõppe talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ursula Haava doktoriõppe peaspetsialist M-641 ursula.haava@tlu.ee +372 640 9363
Margit Lillemets doktoriõppe spetsialist M-641 margit.lillemets@tlu.ee +372 640 9245
Joanna Liiv doktoriõppe spetsialist M-641 joanna.liiv@tlu.ee +372 640 9140