Loeng

Tule ja õpi ühiskonnateaduste instituudis. Teadmised jäävad Sinuga kogu eluks!

Tutvu juba varakult ühiskonnateaduste instituudi õppekavadega, mis annavad Sulle võimaluse omandada laiahaardelise hariduse rahvusvahelises keskkonnas, et teha sisseastumisel teadlik ja Sinu jaoks parim valik! Kasuta meie erialade otsingut, et leida eriala, mis sobitub Sinu huvidega.

Miks ühiskonnateaduste instituut?

  • Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituut on ülikooli suurim üksus nii õppejõudude, õppekavade, kui ka tudengite arvu poolest. See võimaldab soovijatel ennast õpiaastate jooksul mitmekülgselt täiendada veel näiteks halduse, rahvusvaheliste suhete, õiguse või ka sotsioloogia vallas.
  • Instituudil on lai Erasmus-võrgustik, mis võimaldab tudengitel veeta semestri või paar ükskõik, millises Euroopa nurgas või lausa mõnes eriala tippülikoolis.
  • Ühiskonnateaduste instituudil on suur õpilaskond ning palju rahvusvahelisi õppejõude. Instituut pakub ideaalset keskkonda rahvusvaheliste suhtete õppimiseks.
  • Keskendudes õigusele, riigiteadusele, sotsioloogiale ning rahvusvahelistele suhetele, pakub instituut erialadeülest keskkonda.
  • Instituudis õpetavad kompetentsed õppejõud erinevatest ühiskonnateaduste valdkondadest. Sul on võimalik osa saada nende teadmistest. 
  • Õppetöös kasutatakse aktiivselt Moodle’it ja teisi e-õppe platvorme, tänu millele on tudengitel mugav ligipääs kursuse loengumaterjalidele ja seminaritekstidele, nii et lähetuses viibimise tõttu koolitööd tegemata ei pea jääma.

22

õppekava

5

akadeemilist suunda 

1333

tudengit

Bakalaureuseõpe

Omanda eriala või õpi midagi uut. Õpe täiskoormusel 3 aastat.

Vaata erialasid

Magistriõpe

Õpingud spetsialiseerunud teemal. Õpe täiskoormusel 2 aastat. 

Vaata erialasid

Doktoriõpe

Võimalus arendada teaduskarjääri. Õpe täiskoormusel 4 aastat 

Vaata erialasid

 

 

 

Leia oma eriala

Kas soovid leida eriala, mis teeb Sind õnnelikuks? Tahad teada, millises valdkonnas oled tugev? Saa seda teada TLÜ digitaalse karjäärinõustajaga!               

Digitaalne karjäärinõustaja

Võta ühendust

Kui Sul on küsimusi sisseastumise kohta või soovid teada rohkem ülikoolis õppimisest,võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga!

Küsi infot