Võta ühendust!

ÜTI postiaadressMare maja 5 korrus, Uus-Sadama 5, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9451

E-postyti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Indrek Grauberg instituudi direktor M-545 yti-direktor@tlu.ee +372 6199 949
Lyanne Ojamets juhiabi M-541 lyanne.ojamets@tlu.ee +372 6409 451
Tuuli Oder õppejuht M-542 tuuli.oder@tlu.ee +372 6409 304
Anneli Kommer administratiivjuht M-544 anneli.kommer@tlu.ee +372 6409 442
Anne Osvet turundus- ja kommunikatsioonispetsialist M-574 osvet.anne@tlu.ee +372 6409 456
Triinu Oidermaa turundus- ja kommunikatsiooniassistent M-564 triinu.oidermaa@tlu.ee +372 6409 448
Kadri Leit-Tromp rahvusvahelistumise spetsialist M-564 kadri.leit-tromp@tlu.ee +372 6409 455
Karin Ratas mikrokraadide ja täienduskoolituse spetsialist M-576 karin.ratas@tlu.ee +372 6409 382
Kreete Alasoo õppenõustaja ja -spetsialist M-566 kreete.alasoo@tlu.ee +372 6199 942
Tamara Statsenko õppenõustaja ja -spetsialist M-573 tamara.statsenko@tlu.ee +372 6409 445
Eva Valdna teadusassistent M-501 eva.valdna@tlu.ee +372 6199 941
Triin Vendik õppenõustaja ja -spetsialist M-565 triin.vendik@tlu.ee +372 6409 452
Marika Voogre õppenõustaja ja -spetsialist M-575 marika.voogre@tlu.ee +372 6409 492
Evelyn Lillipuu finantsspetsialist M-572 evelyn.lillipuu@tlu.ee +372 619 9940
Triin Kübar teadusassistent A-143 triin.kubar@tlu.ee +372 6199 596
Mart Murusalu teadusassistent A-143 mart.murusalu@tlu.ee +372 6199 591
Tomoe Watashiba projekti assistent
Mari-Ann Susi projekti assistent mari-ann.susi@tlu.ee
Kadri Kangro projekti konsultant
Anastassia Tuuder projekti assistent
Akadeemiline suund: riigiteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Raivo Vetik võrdleva poliitika teenekas professor A-328 raivo.vetik@tlu.ee +372 6409 447
Georg Sootla avaliku poliitika teenekas professor A-330 georg.sootla@tlu.ee +372 6409 459
Peeter Selg valitsemise- ja poliitikaanalüüsi professor A-337 peeter.selg@tlu.ee +372 6199 586
Catlyn Kirna teenekas lektor A-343 catlyn.kirna@tlu.ee +372 6199 590
Leif Kalev politoloogia professor A-329 leif.kalev@tlu.ee +372 6409 458
Mari-Liis Jakobson poliitikasotsioloogia dotsent A-146 mari-liis.jakobson@tlu.ee
Triin Lauri avaliku poliitika dotsent M-676 triin.lauri@tlu.ee +372 6199 886
Katri-Liis Lepik dotsent A-341 katri_liis.lepik@tlu.ee + 372 6199 588
Tõnis Saarts võrdleva poliitika dotsent A-344 tonis.saarts@tlu.ee +372 6409 454
Indrek Saar majanduse dotsent A-341 indrek.saar@tlu.ee + 372 6199 595
Priit Suve avaliku juhtimise dotsent A-341 priit.suve@tlu.ee + 372 6199 588
Kersten Kattai avaliku halduse lektor A-342 kersten.kattai@tlu.ee +372 6199 589
Rünno Lumiste majanduse lektor S-302 runno.lumiste@tlu.ee +372 6409 496
Ave Viks valitsemisteaduste lektor A-342 ave.viks@tlu.ee
Sulev Lääne valitsemiskorralduse teenekas lektor A-342 sulev.laane@tlu.ee +372 6199 589
Ott Lumi külalislektor S-302 ott.lumi@tlu.ee
Jüri Ratas külalislektor A-339 juri.ratas@tlu.ee
Sirle Truuts külalislektor S-302 sirle.truuts@tlu.ee
Nawal Shaharyar nooremteadur A-339 nawal.shaharyar@tlu.ee
Marina Vahter nooremteadur A-344 marina.vahter@tlu.ee
Nikolai Kunitsõn nooremteadur A-339 nikolai.kunitson@tlu.ee
Maarja Hallik nooremteadur A-344 maarja.hallik@tlu.ee
Joonatan Nõgisto nooremteadur A-339 joonatan.nogisto@tlu.ee
Liisa Ikla projekti assistent
Jüri-Andreas Järviste projekti assistent
Ivan Polynin nooremteadur A-339 ivan.polynin@tlu.ee
Hannes Nagel nooremteadur A-339 hannes.nagel@tlu.ee
Javier Zamora Garcia teadur
Akadeemiline suund: sotsioloogia
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kadri Täht töö- ja haridussotsioloogia professor M-665, M-665 kadri.taht@tlu.ee +372 6199 876
Airi-Alina Allaste sotsioloogia professor M-679 airi-alina.allaste@tlu.ee +372 6199 884
Ellu Saar sotsioloogia teenekas professor M-666 ellu.saar@tlu.ee +372 6199 872
Liis Ojamäe sotsioloogia dotsent M-669 liis.ojamae@tlu.ee +372 6199 883
Triin Roosalu sotsioloogia dotsent M-663 triin.roosalu@tlu.ee +372 6199 874
Kadri Aavik soouuringute dotsent M-667 kadri.aavik@tlu.ee
Kairit Kall sotsioloogia lektor M-602 kairit.kall@tlu.ee
Pille Petersoo sotsioloogia lektor M-674 pille.petersoo@tlu.ee +372 6199 885
Mart Einasto nooremteadur M-566 mart.einasto@tlu.ee
Maliheh Keshmiri nooremteadur M-667 maliheh.keshmiri@tlu.ee
Tanel Vallimäe sotsioloogia nooremlektor M-678 tanel.vallimae@tlu.ee
Erle Neeme nooremteadur M-678 erle.neeme@tlu.ee
Pauline Kommer nooremteadur M-678 pauline.kommer@tlu.ee
Pille Ubakivi-Hadachi interdistsiplinaarsete eluteeuuringute tippkeskuse nooremteadur M-652 pille.ubakivi@tlu.ee
Juri Petruhhin nooremteadur M-678 juri.petruhhin@tlu.ee
Luke Li Stange nooremteadur M-678 luke_li.stange@tlu.ee
Paula Joanna Sillat nooremteadur M-679 paula_joanna.sillat@tlu.ee
Akadeemiline suund: õigusteadus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Lehte Roots rahvusvahelise õiguse külalisprofessor A-140 lehte.roots@tlu.ee +372 6409 463
Mart Susi inimõiguste professor A-144 mart.susi@tlu.ee +372 6199 952
Peeter Järvelaid õigusajaloo dotsent A-142 peeter.jarvelaid@tlu.ee +372 6199 950
Samuli Markus Miettinen transnatsionaalse õiguse dotsent A-135 smmietti@tlu.ee +372 6199 948
Ilmar Selge avaliku õiguse dotsent A-137 ilmar.selge@tlu.ee +372 6199 946
Norman Aas kriminaalõiguse lektor A-137 norman.aas@tlu.ee +372 6199 946
Phillip Webb Graves eraõiguse lektor A-138 phillip_webb.graves@tlu.ee +372 6199 947
Aare Kruuser eraõiguse teenekas lektor A-136 aare.kruuser@tlu.ee +372 6199 945
Mare Merimaa eraõiguse teenekas lektor A-136 mare.merimaa@tlu.ee +372 6199 945
Massimo La Torre Euroopa õiguse külalisprofessor A-133 massimo.la_torre@tlu.ee
Tiina Pajuste rahvusvahelise õiguse ja julgeoleku professor
Tanel Kalmet eraõiguse külalislektor A-138 tanel.kalmet@tlu.ee +372 6199 947
Karolina Jozefina Aksamitowska rahvusvahelise õiguse lektor A-137 karolina_jozefina.aksamitowska@tlu.ee
Julia Vassileva nooremteadur A-137 julia.vassileva@tlu.ee
Meelis Eerik eraõiguse külalislektor A-136 meelis.eerik@tlu.ee
Igor Gräzin külalislektor A-142 igor.grazin@tlu.ee
Akadeemiline suund: rahvusvahelised suhted ja tuleviku-uuringud
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Birgit Poopuu rahvusvaheliste suhete dotsent A-146 birgit.poopuu@tlu.ee +372 6409 464
Matthew Earl Crandall rahvusvaheliste suhete dotsent A-343 matthew.crandall@tlu.ee +372 6199 590
Terry McDonald rahvusvaheliste suhete lektor A-141 terry.mcdonald@tlu.ee +372 640 9441
Erik Terk projektijuht A-133, A-133 erik.terk@tlu.ee +372 619 9943
Benjamin Klasche riigiteaduste ja rahvusvaheliste suhete lektor A-141 benjamin.klasche@tlu.ee
Victor Jimenez Rivera nooremteadur A-133 victor.jimenez_rivera@tlu.ee
Yee Ting Aires Chung nooremteadur A-133 aires.chung@tlu.ee
Akadeemiline suund: sotsiaalkaitse
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Karmen Toros sotsiaaltöö professor A-332 karmen.lai@tlu.ee +372 6409 491
Merike Sisask sotsiaaltervishoiu professor A-331 merike.sisask@tlu.ee +372 6409 490
Allan Puur rahvastikuteaduse professor M-559, M-559 allan.puur@tlu.ee +372 6409 225
Lauri Leppik sotsiaal- ja rahvastikupoliitika professor M-560, M-560 lauri.leppik@tlu.ee +372 6409 225
Mare Leino sotsiaalpedagoogika dotsent A-334 mare.leino@tlu.ee +372 6409 373
Anu Toots sotsiaalpoliitika teenekas professor A-327 anu.toots@tlu.ee +372 6409 450
Marju Medar sotsiaaltöö dotsent A-334 marju.medar@tlu.ee +372 6409 481
Mariann Märtsin psühhosotsiaalse töö dotsent A-326 mariann.martsin@tlu.ee +372 6409 446
Zsolt Bugarszki sotsiaaltöö dotsent S-302 zsolt.bugarszki@tlu.ee +372 6409 462
Kersti Kriisk sotsiaaltöö lektor A-331 kersti.kriisk@tlu.ee +372 6409 383
Reeli Sirotkina sotsiaaltöö lektor A-333 reeli.sirotkina@tlu.ee +372 6409 371
Ingrid Sindi sotsiaaltöö dotsent A-333 ingrid.sindi@tlu.ee +372 6409 371
Rafaela Lehtme nooremteadur A-334 rafaela.lehtme@tlu.ee
Audrone Urmanaviciene sotsiaalse ettevõtluse lektor A-326 audrone.urmanaviciene@tlu.ee
Annela Samuel nooremteadur A-326 annela.samuel@tlu.ee
Tanel Paas nooremteadur
Kristina Šadeiko-Liiva projekti assistent A-331
Sandra Laurimaa nooremteadur
Sanan Abdullayev nooremteadur M-559 sanan.abdullayev@tlu.ee
Koidu Saia külalisteadur A-326 koidu.saia@tlu.ee
Olga Lupanova nooremteadur A-334 olga.lupanova@tlu.ee
Stella Täht nooremteadur A-326 stella.taht@tlu.ee
Rahvusvaheliste sotsiaaluuringute keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kadri Täht juhataja M-665, M-665 kadri.taht@tlu.ee +372 6199 876
Marge Unt võrdleva sotsioloogia sihtrahastusega professor M-654, M-654 marge.unt@tlu.ee +372 6199 873
Jelena Helemäe projekti analüütik M-656 jelena.helemae@tlu.ee +372 6199 871
Margarita Kazjulja teadur M-664 margarita.kazjulja@tlu.ee +372 6199 875
Marti Taru teadur M-657 marti.taru@tlu.ee +372 6199 878
Abel Polese vanemteadur M-662 abel.polese@tlu.ee +372 6199 586
Maaris Raudsepp vanemteadur M-671 maaris.raudsepp@tlu.ee +372 6199 887
Gerli Nimmerfeldt interdistsiplinaarsete eluteeuuringute tippkeskuse teadur M-668 gerli.nimmerfeldt@tlu.ee +372 6199 880
Liisa Martma interdistsiplinaarsete eluteeuuringute tippkeskuse nooremteadur M-601 liisa.martma@tlu.ee
Siim Krusell projekti analüütik
Terje Talve büroojuht M-653 terje.talve@tlu.ee +372 6199 860
Thomas Biegert külalisteadur
Epp Reiska teadusassistent M-652 epp.reiska@tlu.ee
Eesti demograafia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Luule Sakkeus vanemteadur M-557 luule.sakkeus@tlu.ee +372 6409 225
Allan Puur rahvastikuteaduse professor M-559, M-559 allan.puur@tlu.ee +372 6409 225
Lauri Leppik juhataja M-560, M-560 lauri.leppik@tlu.ee +372 6409 225
Martin Klesment vanemteadur M-551 martin.klesment@tlu.ee +372 6409 225
Michel Poulain vanemteadur M-553 michel.poulain@tlu.ee +372 6409 225
Kersti Lust vanemteadur M-551 kersti.lust@tlu.ee +372 6409 225
Liili Abuladze teadur M-562 liili.abuladze@tlu.ee +372 6409 225
Mark Gortfelder teadur M-558 mark.gortfelder@tlu.ee +372 6409 225
Anne Herm teadur M-553 anne.herm@tlu.ee +372 6409 225
Hannaliis Jaadla teadur M-551 hannaliis.jaadla@tlu.ee +372 6409 225
Leen Rahnu teadur M-555 leen.rahnu@tlu.ee +372 6409 225
Kersti Edur assistent M-554 kersti.edur@tlu.ee +372 6409 225
Margolit Mandelkorn koristaja
Katrin Schwanitz külalisteadur
Magnus Piirits teadur M-560 magnus.piirits@tlu.ee
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Taimi Tulva emeriitprofessor A-331 taimi.tulva@tlu.ee +372 640 9490
Erik Terk emeriitprofessor A-133, A-133 erik.terk@tlu.ee +372 619 9943
Rein Müllerson emeriitprofessor A-145 rein.mullerson@tlu.ee +372 619 9953
Ene Grauberg emeriitprofessor A-145 enegrauberg@gmail.com +372 6199 953
Rein Ruutsoo emeriitprofessor A-337 rein.ruutsoo@tlu.ee +372 619 9586
Ene Lausvee emeriitdotsent M-575 ene.lausvee@tlu.ee +372 6409 492
Jüri Kruusvall emeriitteadur M-671 juri.kruusvall@tlu.ee