Võta ühendust!

ÜTI postiaadressMare maja 5 korrus, Uus-Sadama 5, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9451

E-postyti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Indrek Grauberg direktor M-545 yti-direktor@tlu.ee +372 6199 949
Erle Neeme juhiabi M-541 erle.neeme@tlu.ee +372 6409 451
Tuuli Oder õppejuht M-542 tuuli.oder@tlu.ee +372 6409 304
Anneli Kommer administratiivjuht M-544 anneli.kommer@tlu.ee +372 6409 442
Koidu Saia teaduskoordinaator M-541 koidu.saia@tlu.ee +372 6199 944
Marianne Mitt välisvastuvõtu spetsialist M-573 marianne.mitt@tlu.ee +372 6409 455
Ave Põldmets-Ruut õppenõustaja ja -spetsialist M-576 ave.poldmets-ruut@tlu.ee +372 6409 382
Tamara Statsenko õppenõustaja ja -spetsialist M-576 tamara.statsenko@tlu.ee +372 6409 445
Maarja-Liis Viljak õppenõustaja ja -spetsialist M-565 maarja-liis.viljak@tlu.ee +372 6199 941
Marika Voogre õppenõustaja ja -spetsialist M-575 marika.voogre@tlu.ee +372 6409 492
Evelyn Lillipuu finantsspetsialist M-572 evelyn.lillipuu@tlu.ee +372 619 9940
Mari-Liis Linkholm teadusassistent A-143 mari-liis.linkholm@tlu.ee +372 6199 591
Kristofer Rennel turundus- ja kommunikatsioonispetsialist M-564 kristofer.rennel@tlu.ee +372 6409 452
Mari-Ann Susi projekti assistent
Kätlin Paju teadusassistent A-141 katlin.paju@tlu.ee +372 6409 441
Elena Stern teadusassistent M-612 elena.stern@tlu.ee +372 640 9149
Tõnu Idnurm projekti assistent S-302 tonu.idnurm@tlu.ee +372 6409 462
Marleen Allemann partnerlussuhete ja täienduskoolituse spetsialist M-574 marleen.allemann@tlu.ee +372 6409 456
Irene Kollo õppenõustaja ja -spetsialist M-566 irene.kollo@tlu.ee +372 6199 942
Akadeemiline suund: riigiteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Raivo Vetik võrdleva poliitika professor A-328 raivo.vetik@tlu.ee +372 6409 447
Peeter Selg poliitikateooria professor A-337 peeter.selg@tlu.ee +372 6199 586
Georg Sootla avaliku poliitika professor A-330 georg.sootla@tlu.ee +372 6409 459
Leif Kalev riigiteooria professor A-329 leif.kalev@tlu.ee +372 6409 458
Triin Lauri avaliku poliitika dotsent M-676 triin.lauri@tlu.ee +372 6199 886
Mari-Liis Jakobson poliitikasotsioloogia dotsent A-146 mari-liis.jakobson@tlu.ee +372 6409 453
Katri-Liis Lepik dotsent A-341, A-341 katri_liis.lepik@tlu.ee + 372 6199 588
Tõnis Saarts võrdleva poliitika dotsent A-344 tonis.saarts@tlu.ee +372 6409 454
Indrek Saar majanduse dotsent A-341 indrek.saar@tlu.ee + 372 6199 595
Priit Suve avaliku juhtimise dotsent A-341 priit.suve@tlu.ee + 372 6199 588
Kersten Kattai avaliku halduse lektor A-342 kersten.kattai@tlu.ee +372 6199 589
Kristo Krumm ettevõtluse lektor S-302 kristo.krumm@tlu.ee +372 6409 496
Nikolai Kunitsõn politoloogia lektor A-344 nikolai.kunitson@tlu.ee +372 6409 454
Sulev Lääne valitsemiskorralduse lektor, projektijuht A-342 sulev.laane@tlu.ee +372 6199 589
Jass Juuremaa projekti assistent A-342 jass.juuremaa@tlu.ee
Nawal Shaharyar nooremteadur A-339 nawal.shaharyar@tlu.ee
Gerly Elbrecht valitsemisteaduste lektor A-344 gerly.tammiste@tlu.ee +372 6409 454
Katrina Koppel nooremteadur A-344 katrina.koppel@tlu.ee +372 6409 454
Helen Lausma-Saar nooremteadur A-339 helen.lausmasaar@tlu.ee
Ivan Polynin nooremteadur ivan.polynin@tlu.ee +372 6409 454
Ave Viks valitsemisteaduste lektor A-342 ave.viks@tlu.ee
Hannes Nagel projekti assistent
Akadeemiline suund: sotsioloogia
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ellu Saar sotsioloogia professor M-666 ellu.saar@tlu.ee +372 6199 872
Airi-Alina Allaste sotsioloogia professor M-679 airi-alina.allaste@tlu.ee +372 6199 884
Marge Unt võrdleva sotsioloogia professor M-654, M-654 marge.unt@tlu.ee +372 6199 873
Kadri Aavik soouuringute dotsent M-667 kadri.aavik@tlu.ee +372 6199 883
Liis Ojamäe sotsioloogia dotsent M-669 liis.ojamae@tlu.ee +372 6199 883
Triin Roosalu sotsioloogia dotsent M-663 triin.roosalu@tlu.ee +372 6199 874
Kadri Täht sotsioloogia dotsent M-665, M-665 kadri.taht@tlu.ee +372 6199 876
Eve-Liis Roosmaa sotsioloogia lektor M-652 eve-liis.roosmaa@tlu.ee +372 6199 877
Maaris Raudsepp vanemteadur M-671 maaris.raudsepp@tlu.ee +372 6199 887
Erle Rikmann sotsioloogia lektor M-674 erle.rikmann@tlu.ee +372 6199 885
Jüri Kruusvall teadur M-671 juri.kruusvall@tlu.ee +372 6199 887
Gerli Nimmerfeldt interdistsiplinaarsete eluteeuuringute tippkeskuse teadur M-668 gerli.nimmerfeldt@tlu.ee +372 6199 880
Liisa Martma interdistsiplinaarsete eluteeuuringute tippkeskuse nooremteadur M-640 liisa.martma@tlu.ee
Martin Aidnik teadur martin.aidnik@tlu.ee
Kairit Kall sotsioloogia lektor M-640 kairit.kall@tlu.ee
Juri Petruhhin nooremteadur juri.petruhhin@tlu.ee
Uku Rudissaar nooremteadur uku.rudissaar@tlu.ee
Merlin Tiit nooremteadur merlin.tiit@tlu.ee
Akadeemiline suund: õigusteadus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Mart Susi inimõiguste professor A-144 mart.susi@tlu.ee +372 6199 952
Steffen Schlinker eraõiguse sihtrahastusega professor A-133 steffen.schlinker@tlu.ee +372 6199 954
Peeter Järvelaid õigusajaloo dotsent A-142 peeter.jarvelaid@tlu.ee +372 6199 950
Samuli Markus Miettinen transnatsionaalse õiguse dotsent A-135 smmietti@tlu.ee +372 6199 948
Heiki Lindpere rahvusvahelise õiguse lektor A-137 heiki.lindpere@tlu.ee +372 6199 946
Norman Aas kriminaalõiguse lektor A-137 norman.aas@tlu.ee +372 6199 946
Phillip Webb Graves eraõiguse lektor A-138 phillip_webb.graves@tlu.ee +372 6199 947
Aare Kruuser eraõiguse lektor A-136 aare.kruuser@tlu.ee +372 6199 945
Igor Gräzin külalislektor A-142 igor.grazin@tlu.ee +372 6199 950
Mare Merimaa eraõiguse lektor A-136 mare.merimaa@tlu.ee +372 6199 945
Massimo La Torre Euroopa õiguse külalisprofessor A-133 massimo.la_torre@tlu.ee +372 6199 954
Ilmar Selge avaliku õiguse dotsent A-137 ilmar.selge@tlu.ee +372 6199 946
Lehte Roots rahvusvahelise õiguse külalisprofessor A-140 lehte.roots@tlu.ee +372 6409 463
Tiina Pajuste rahvusvahelise õiguse ja Euroopa õiguse dotsent A-135 tiina.pajuste@tlu.ee +372 6199 948
Kärt Pormeister eraõiguse lektor A-135 kart.pormeister@tlu.ee +372 6199 948
Tanel Kalmet eraõiguse külalislektor A-138 tanel.kalmet@tlu.ee +372 6199 947
Akadeemiline suund: rahvusvahelised suhted ja tuleviku-uuringud
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Mika Aaltola rahvusvaheliste suhete ja Euroopa õpingute professor A-133 mika.aaltola@tlu.ee +372 6409 462
Matthew Crandall rahvusvaheliste suhete dotsent A-343 matthew.crandall@tlu.ee +372 6199 590
Catlyn Kirna rahvusvaheliste suhete lektor A-343 catlyn.kirna@tlu.ee +372 6199 590
Terry McDonald rahvusvaheliste suhete lektor A-339 terry.mcdonald@tlu.ee +372 6199 589
Erik Terk projektijuht A-133 erik.terk@tlu.ee +372 6199 943
Birgit Poopuu teadur A-146 birgit.poopuu@tlu.ee +372 6409 464
Akadeemiline suund: sotsiaalkaitse
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Karmen Toros sotsiaaltöö professor A-332 karmen.lai@tlu.ee +372 6409 491
Merike Sisask sotsiaaltervishoiu professor A-331 merike.sisask@tlu.ee +372 6409 490
Anu Toots sotsiaalpoliitika professor A-327 anu.toots@tlu.ee +372 6409 450
Allan Puur rahvastikuteaduse professor M-559, M-559 allan.puur@tlu.ee +372 6454 125
Mare Leino sotsiaalpedagoogika dotsent A-334 mare.leino@tlu.ee +372 6409 373
Marju Medar sotsiaaltöö dotsent A-334 marju.medar@tlu.ee +372 6409 481
Zsolt Bugarszki sotsiaaltöö dotsent S-302 zsolt.bugarszki@tlu.ee +372 6409 462
Kersti Kriisk sotsiaaltöö lektor A-331 kersti.kriisk@tlu.ee +372 6409 383
Reeli Sirotkina sotsiaaltöö lektor A-333 reeli.sirotkina@tlu.ee +372 6409 371
Ingrid Sindi sotsiaaltöö lektor A-334 ingrid.sindi@tlu.ee +372 6409 371
Anne Tiko psühhosotsiaalse töö lektor A-333 anne.tiko@tlu.ee +372 6409 371
Gertha Teidla-Kunitsõn nooremteadur M-432 gertha.teidla-kunitson@tlu.ee
Sanan Abdullayev nooremteadur
Rafaela Lehtme nooremteadur A-334 rafaela.lehtme@tlu.ee
Audrone Urmanaviciene sotsiaalse ettevõtluse lektor A-326 audrone.urmanaviciene@tlu.ee +372 6409 446
Mariann Märtsin psühhosotsiaalse töö dotsent A-326 mariann.martsin@tlu.ee +372 6409 446
Annela Samuel nooremteadur annela.samuel@tlu.ee
Rahvusvaheliste sotsiaaluuringute keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ellu Saar sotsioloogia juhtivteadur M-666 ellu.saar@tlu.ee +372 6199 872
Marge Unt vanemteadur, juhataja M-654, M-654 marge.unt@tlu.ee +372 6199 873
Jelena Helemäe vanemteadur M-656 jelena.helemae@tlu.ee +372 6199 871
Rein Vöörmann vanemteadur M-655 rein.voormann@tlu.ee +372 6199 870
Triin Roosalu vanemteadur M-663 triin.roosalu@tlu.ee +372 6199 874
Kadri Täht vanemteadur M-665, M-665 kadri.taht@tlu.ee +372 6199 876
Margarita Kazjulja teadur M-664 margarita.kazjulja@tlu.ee +372 6199 875
Marti Taru teadur M-657 marti.taru@tlu.ee +372 6199 878
Eve-Liis Roosmaa teadur M-652 eve-liis.roosmaa@tlu.ee +372 6199 877
Abel Polese vanemteadur M-662 abel.polese@tlu.ee +372 6199 586
Marii Paškov teadusassistent M-652 marii.paskov@tlu.ee +372 6199 877
Tea Pohl teadusassistent M-653 tea.pohl@tlu.ee +372 6199 860
Kairit Kall nooremteadur M-640 kairit.kall@tlu.ee
Epp Reiska teadusassistent
Eesti demograafia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Luule Sakkeus vanemteadur, juhataja M-557 luule.sakkeus@tlu.ee +372 6454 125
Allan Puur juhtivteadur M-559, M-559 allan.puur@tlu.ee +372 6454 125
Merike Sisask vanemteadur A-331 merike.sisask@tlu.ee +372 6409 490
Martin Klesment vanemteadur M-551 martin.klesment@tlu.ee +372 6454 125
Kersti Lust vanemteadur M-551 kersti.lust@tlu.ee +372 6454 125
Lauri Leppik vanemteadur M-560 lauri.leppik@tlu.ee +372 6454 125
Michel Poulain vanemteadur M-553 michel.poulain@tlu.ee +372 6454 125
Leen Rahnu teadur M-555 leen.rahnu@tlu.ee +372 6454 125
Liili Abuladze teadur M-551 liili.abuladze@tlu.ee +372 6454 125
Anne Herm teadur M-553 anne.herm@tlu.ee +372 6454 125
Hannaliis Jaadla teadur M-551 hannaliis.jaadla@tlu.ee +372 6454 125
Tiina Tambaum teadur M-551 tiina.tambaum@tlu.ee +372 6454 125
Mark Gortfelder nooremteadur M-551 mark.gortfelder@tlu.ee +372 6454 125
Kersti Edur assistent M-554 kersti.edur@tlu.ee +372 6454 125
Margolit Mandelkorn koristaja
Katrin Schwanitz teadur M-551 katrin.schwanitz@tlu.ee +372 6454 125
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ene Grauberg emeriitprofessor A-145 enegrauberg@gmail.com +372 6199 953
Taimi Tulva emeriitprofessor A-331 taimi.tulva@tlu.ee +372 6409 490
Rein Müllerson emeriitprofessor A-145 rein.mullerson@tlu.ee +372 6199 953
Ene Lausvee emeriitdotsent M-575 ene.lausvee@tlu.ee +372 6409 492
Erik Terk emeriitprofessor A-133 erik.terk@tlu.ee +372 6199 943
Rein Ruutsoo emeriitprofessor A-337 rein.ruutsoo@tlu.ee +372 6199 586