Võta ühendust!

ÜTI postiaadressMare maja 5 korrus, Uus-Sadama 5, 10120 Tallinn

Telefon(+372) 640 9451

E-postyti@tlu.ee

Inimesed

Büroo
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Indrek Grauberg instituudi direktor M-545 yti-direktor@tlu.ee +372 6199 949
Erle Neeme juhiabi M-541 erle.neeme@tlu.ee +372 6409 451
Tuuli Oder õppejuht M-542 tuuli.oder@tlu.ee +372 6409 304
Anneli Kommer administratiivjuht M-544 anneli.kommer@tlu.ee +372 6409 442
Koidu Saia teaduskoordinaator M-541 koidu.saia@tlu.ee +372 6199 944
Marianne Mitt rahvusvahelistumise spetsialist M-573 marianne.mitt@tlu.ee +372 6409 455
Irene Kollo õppenõustaja ja -spetsialist M-566 irene.kollo@tlu.ee +372 6199 942
Tamara Statsenko õppenõustaja ja -spetsialist M-564 tamara.statsenko@tlu.ee +372 6409 445
Agnes Janson õppenõustaja ja -spetsialist M-576 agnes.janson@tlu.ee +372 6409 452
Maarja-Liis Viljak õppenõustaja ja -spetsialist M-565 maarja-liis.viljak@tlu.ee +372 6199 941
Marika Voogre õppenõustaja ja -spetsialist M-575 marika.voogre@tlu.ee +372 6409 492
Evelyn Lillipuu finantsspetsialist M-572 evelyn.lillipuu@tlu.ee +372 619 9940
Mari-Liis Linkholm teadusassistent A-143 mari-liis.linkholm@tlu.ee +372 6199 591
Elena Stern teadusassistent M-642 elena.stern@tlu.ee +372 640 9149
Kristo Tamm teadusassistent A-143 kristo.tamm@tlu.ee +372 6199 591
Tõnu Idnurm projekti assistent S-302 tonu.idnurm@tlu.ee +372 6409 462
Mari-Ann Susi projekti assistent mari-ann.susi@tlu.ee
Eliisa Sakarias projekti assistent eliisa.sakarias@tlu.ee
Kadi Kriit turundus- ja kommunikatsioonispetsialist M-574 kadi.kriit_01@tlu.ee +372 6409 456
Akadeemiline suund: riigiteadused
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Raivo Vetik võrdleva poliitika teenekas professor A-328 raivo.vetik@tlu.ee +372 6409 447
Peeter Selg poliitikateooria professor A-337 peeter.selg@tlu.ee +372 6199 586
Georg Sootla avaliku poliitika professor A-330 georg.sootla@tlu.ee +372 6409 459
Leif Kalev riigiteooria professor A-329 leif.kalev@tlu.ee +372 6409 458
Triin Lauri avaliku poliitika dotsent M-676 triin.lauri@tlu.ee +372 6199 886
Mari-Liis Jakobson poliitikasotsioloogia dotsent A-146 mari-liis.jakobson@tlu.ee +372 6409 453
Katri-Liis Lepik dotsent A-341 katri_liis.lepik@tlu.ee + 372 6199 588
Tõnis Saarts võrdleva poliitika dotsent A-344 tonis.saarts@tlu.ee +372 6409 454
Indrek Saar majanduse dotsent A-341 indrek.saar@tlu.ee + 372 6199 595
Priit Suve avaliku juhtimise dotsent A-341 priit.suve@tlu.ee + 372 6199 588
Kersten Kattai avaliku halduse lektor A-342 kersten.kattai@tlu.ee +372 6199 589
Kristo Krumm ettevõtluse lektor S-302 kristo.krumm@tlu.ee +372 6409 496
Rünno Lumiste majanduse lektor S-302 runno.lumiste@tlu.ee +372 6409 496
Nikolai Kunitsõn politoloogia lektor A-344 nikolai.kunitson@tlu.ee +372 6409 454
Gerly Elbrecht valitsemisteaduste lektor A-344 gerly.tammiste@tlu.ee +372 6409 454
Sulev Lääne projektijuht, valitsemiskorralduse lektor A-342 sulev.laane@tlu.ee +372 6199 589
Ave Viks valitsemisteaduste lektor A-342 ave.viks@tlu.ee
Jass Juuremaa projekti assistent A-342 jass.juuremaa@tlu.ee
Nawal Shaharyar nooremteadur A-339 nawal.shaharyar@tlu.ee
Katrina Koppel nooremteadur A-344 katrina.koppel@tlu.ee +372 6409 454
Joonatan Nõgisto nooremteadur A-339 joonatan.nogisto@tlu.ee
Helen Lausma-Saar nooremteadur A-339 helen.lausmasaar@tlu.ee
Ivan Polynin nooremteadur A-344 ivan.polynin@tlu.ee +372 6409 454
Marina Vahter nooremteadur A-339 marina.vahter@tlu.ee
Hannes Nagel projekti assistent A-342 hannes.nagel@tlu.ee
Akadeemiline suund: sotsioloogia
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ellu Saar sotsioloogia teenekas professor M-666 ellu.saar@tlu.ee +372 6199 872
Airi-Alina Allaste sotsioloogia professor M-679 airi-alina.allaste@tlu.ee +372 6199 884
Liis Ojamäe sotsioloogia dotsent M-669 liis.ojamae@tlu.ee +372 6199 883
Triin Roosalu sotsioloogia dotsent M-663 triin.roosalu@tlu.ee +372 6199 874
Kadri Täht sotsioloogia professor M-665, M-665 kadri.taht@tlu.ee +372 6199 876
Kadri Aavik soouuringute dotsent M-667 kadri.aavik@tlu.ee
Eve-Liis Roosmaa sotsioloogia lektor M-652 eve-liis.roosmaa@tlu.ee +372 6199 877
Kairit Kall sotsioloogia lektor M-640, M-640 kairit.kall@tlu.ee
Pille Petersoo sotsioloogia lektor M-674 pille.petersoo@tlu.ee +372 6199 885
Erle Rikmann sotsioloogia lektor M-674 erle.rikmann@tlu.ee +372 6199 885
Maaris Raudsepp vanemteadur M-671 maaris.raudsepp@tlu.ee +372 6199 887
Jüri Kruusvall teadur M-671 juri.kruusvall@tlu.ee +372 6199 887
Gerli Nimmerfeldt interdistsiplinaarsete eluteeuuringute tippkeskuse teadur M-668 gerli.nimmerfeldt@tlu.ee +372 6199 880
Liisa Martma interdistsiplinaarsete eluteeuuringute tippkeskuse nooremteadur M-640 liisa.martma@tlu.ee
Merlin Tiit nooremteadur M-679 merlin.tiit@tlu.ee
Pauline Kommer nooremteadur M-678 pauline.kommer@tlu.ee
Martin Aidnik teadur martin.aidnik@tlu.ee
Luke Li Stange nooremteadur M-678 luke_li.stange@tlu.ee
Juri Petruhhin nooremteadur M-678 juri.petruhhin@tlu.ee
Mart Einasto nooremteadur M-566 mart.einasto@tlu.ee
Uku Rudissaar nooremteadur M-551 uku.rudissaar@tlu.ee
Akadeemiline suund: õigusteadus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Mart Susi inimõiguste professor A-144 mart.susi@tlu.ee +372 6199 952
Steffen Schlinker eraõiguse sihtrahastusega professor A-133 steffen.schlinker@tlu.ee +372 6199 954
Peeter Järvelaid õigusajaloo dotsent A-142 peeter.jarvelaid@tlu.ee +372 6199 950
Tiina Pajuste rahvusvahelise õiguse ja julgeoleku professor A-135 tiina.pajuste@tlu.ee +372 6199 948
Samuli Markus Miettinen transnatsionaalse õiguse dotsent A-135 smmietti@tlu.ee +372 6199 948
Ilmar Selge avaliku õiguse dotsent A-137 ilmar.selge@tlu.ee +372 6199 946
Heiki Lindpere rahvusvahelise õiguse lektor A-137 heiki.lindpere@tlu.ee +372 6199 946
Norman Aas kriminaalõiguse lektor A-137 norman.aas@tlu.ee +372 6199 946
Kärt Pormeister eraõiguse lektor A-135 kart.pormeister@tlu.ee +372 6199 948
Phillip Webb Graves eraõiguse lektor A-138 phillip_webb.graves@tlu.ee +372 6199 947
Aare Kruuser eraõiguse lektor A-136 aare.kruuser@tlu.ee +372 6199 945
Mare Merimaa eraõiguse lektor A-136 mare.merimaa@tlu.ee +372 6199 945
Tanel Kalmet eraõiguse külalislektor A-138 tanel.kalmet@tlu.ee +372 6199 947
Igor Gräzin külalislektor A-142 igor.grazin@tlu.ee
Massimo La Torre Euroopa õiguse külalisprofessor A-133 massimo.la_torre@tlu.ee +372 6199 954
Lehte Roots rahvusvahelise õiguse külalisprofessor A-140 lehte.roots@tlu.ee +372 6409 463
Meelis Eerik eraõiguse külalislektor A-136 meelis.eerik@tlu.ee
Akadeemiline suund: rahvusvahelised suhted ja tuleviku-uuringud
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Mika Aaltola rahvusvaheliste suhete ja Euroopa õpingute professor A-133 mika.aaltola@tlu.ee +372 6409 462
Matthew Crandall rahvusvaheliste suhete dotsent A-343 matthew.crandall@tlu.ee +372 6199 590
Catlyn Kirna rahvusvaheliste suhete lektor A-343 catlyn.kirna@tlu.ee +372 6199 590
Terry McDonald rahvusvaheliste suhete lektor A-141 terry.mcdonald@tlu.ee +372 6409 441
Erik Terk projektijuht A-133, A-133 erik.terk@tlu.ee +372 619 9943
Benjamin Klasche riigiteaduste ja rahvusvaheliste suhete külalislektor A-141 benjamin.klasche@tlu.ee +372 6409 441
Birgit Poopuu teadur A-146 birgit.poopuu@tlu.ee +372 6409 464
Madli Vain rahvusvaheliste suhete ja Euroopa õpingute lektor madli.vain@tlu.ee
Akadeemiline suund: sotsiaalkaitse
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Karmen Toros sotsiaaltöö professor A-332 karmen.lai@tlu.ee +372 6409 491
Allan Puur rahvastikuteaduse professor M-559 allan.puur@tlu.ee +372 6454 125
Merike Sisask sotsiaaltervishoiu professor A-331 merike.sisask@tlu.ee +372 6409 490
Mare Leino sotsiaalpedagoogika dotsent A-334 mare.leino@tlu.ee +372 6409 373
Anu Toots sotsiaalpoliitika teenekas professor A-327 anu.toots@tlu.ee +372 6409 450
Mariann Märtsin psühhosotsiaalse töö dotsent A-326 mariann.martsin@tlu.ee +372 6409 446
Marju Medar sotsiaaltöö dotsent A-334 marju.medar@tlu.ee +372 6409 481
Lauri Leppik sotsiaal- ja rahvastikupoliitika professor M-560 lauri.leppik@tlu.ee +372 6454 125
Zsolt Bugarszki sotsiaaltöö dotsent S-302 zsolt.bugarszki@tlu.ee +372 6409 462
Kersti Kriisk sotsiaaltöö lektor A-331 kersti.kriisk@tlu.ee +372 6409 383
Reeli Sirotkina sotsiaaltöö lektor A-333 reeli.sirotkina@tlu.ee +372 6409 371
Ingrid Sindi sotsiaaltöö lektor A-333 ingrid.sindi@tlu.ee +372 6409 371
Audrone Urmanaviciene sotsiaalse ettevõtluse lektor A-326 audrone.urmanaviciene@tlu.ee +372 6409 446
Rafaela Lehtme nooremteadur A-334 rafaela.lehtme@tlu.ee
Annela Samuel nooremteadur A-326 annela.samuel@tlu.ee
Sanan Abdullayev nooremteadur M-551 sanan.abdullayev@tlu.ee
Olga Lupanova nooremteadur A-334 olga.lupanova@tlu.ee
Rahvusvaheliste sotsiaaluuringute keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Marge Unt võrdleva sotsioloogia sihtrahastusega professor, juhataja M-654, M-654 marge.unt@tlu.ee +372 6199 873
Jelena Helemäe vanemteadur M-656 jelena.helemae@tlu.ee +372 6199 871
Margarita Kazjulja teadur M-664 margarita.kazjulja@tlu.ee +372 6199 875
Marti Taru teadur M-657 marti.taru@tlu.ee +372 6199 878
Abel Polese vanemteadur M-662 abel.polese@tlu.ee +372 6199 586
Eve-Liis Roosmaa teadur M-652 eve-liis.roosmaa@tlu.ee +372 6199 877
Kairit Kall nooremteadur M-640, M-640 kairit.kall@tlu.ee
Marii Paškov teadusassistent M-652 marii.paskov@tlu.ee +372 6199 877
Tea Pohl teadusassistent M-653 tea.pohl@tlu.ee +372 6199 860
Epp Reiska teadusassistent M-652 epp.reiska@tlu.ee
Eesti demograafia keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Luule Sakkeus demograafia sihtrahastusega professor, juhataja M-557 luule.sakkeus@tlu.ee +372 6454 125
Allan Puur rahvastikuteaduse professor M-559 allan.puur@tlu.ee +372 6454 125
Martin Klesment vanemteadur M-551 martin.klesment@tlu.ee +372 6454 125
Michel Poulain vanemteadur M-553 michel.poulain@tlu.ee +372 6454 125
Kersti Lust vanemteadur M-551 kersti.lust@tlu.ee +372 6454 125
Liili Abuladze teadur M-551 liili.abuladze@tlu.ee +372 6454 125
Mark Gortfelder teadur M-558 mark.gortfelder@tlu.ee +372 6454 125
Anne Herm teadur M-553 anne.herm@tlu.ee +372 6454 125
Hannaliis Jaadla teadur M-551 hannaliis.jaadla@tlu.ee +372 6454 125
Leen Rahnu teadur M-555 leen.rahnu@tlu.ee +372 6454 125
Katrin Schwanitz teadur M-551 katrin.schwanitz@tlu.ee +372 6454 125
Tiina Tambaum teadur M-551 tiina.tambaum@tlu.ee +372 6454 125
Kersti Edur assistent M-554 kersti.edur@tlu.ee +372 6454 125
Margolit Mandelkorn koristaja
Margus Maiste teadusassistent
Emeriidid
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ene Grauberg emeriitprofessor A-145 enegrauberg@gmail.com +372 6199 953
Rein Ruutsoo emeriitprofessor A-337 rein.ruutsoo@tlu.ee +372 619 9586
Taimi Tulva emeriitprofessor A-331 taimi.tulva@tlu.ee +372 640 9490
Erik Terk emeriitprofessor A-133, A-133 erik.terk@tlu.ee +372 619 9943
Rein Müllerson emeriitprofessor A-145 rein.mullerson@tlu.ee +372 619 9953
Ene Lausvee emeriitdotsent M-575 ene.lausvee@tlu.ee +372 6409 492

2020/2021 õigusteaduste õppejõud

 
Bård Anders Andreassen
Ruth Annus
Özgür Baykara
William L Burns
Jüri Heinla  
Tuomas Huokuna
Saara Jämes
Ana Leticia Magini
Radu Mares  
Maret Maripuu  
Anu Mutanen
Merika Nimmo
Arne Rannikmäe  
Ardi Rebane
Ekern Stener   
Kadri Sullin
Tero Tammisto
Viktor Turkin  
Andres Õige
Gentian Zyberi