Bakalaureuseõppe üliõpilased
Tunniplaanid ja nominaaljaotused

Vaata juhendit, kuidas ÕIS-i ja ASIO abil tunniplaani koostada ja vaadata. Samuti leiad lehelt õppekavade nominaaljaotused.

Õppeinfo ja olulised kuupäevad

Instituudis leiab aset mitmeid olulisi sündmusi. Mõned neist on tähtsamad kui teised. Oleme kõige olulisemad kirja pannud.

Praktika sooritamine

Siit lehelt leiad infot üleülikoolilise õpetajakoolituse ja haridusteaduste instituudi õppekavade erialapraktikate kohta.

Vahetusõpingud välismaal

Oled huvitatud välismaale õppima või praktikale  minemisest? Selleks on mitmeid võimalusi.

Vabatahtlike üliõpilaste programm

Haridus- ja Teadusministeeriumi toel on 2023. aasta sügissemestril loodud uus vabatahtlike programm, mille eesmärk on toetada eestikeelsele õppele üleminekut.

Õpingute lõpetamine

Siit lehelt leiad lõpetamisega seonduva info – nii lõputöö kaitsmise kui ka lõpuaktuste kohta.

Dokumendid ja juhendid

Lehelt leiad õppekorraldusega seonduvad juhendmaterjalid ja vormid.

Nõustamine ja KKK

Siia on kogutud üliõpilaste kõige sagedamini esitatavad õppetööalased küsimused ja vastused.