Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Liesel Ets liesel.ets@tlu.ee

Digitehnoloogiate instituut Merily Müürsepp merily.muursepp@tlu.ee

Haridusteaduste instituut

Humanitaarteaduste instituut

Liis Raudsepp liis.raudsepp@tlu.ee

Maris Peters maris.peters@tlu.ee

Loodus- ja terviseteaduste instituut

 

Terviseteaduste erialad Reeda Tuula reeda.tuula@tlu.ee
Loodusteaduste erialad Kaija Käärt kaija.kaart@tlu.ee
Psühholoogia erialad ja kunstiteraapiad Sille Silluta sille.silluta@tlu.ee
Tööõpetuse ja käsitöö erialad Jaana Taar jaana.taar@tlu.ee
Ühiskonnateaduste instituut Marianne Mitt marianne.mitt@tlu.ee
Haapsalu kolledž Heli Kaldas heli.kaldas@hk.tlu.ee