Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Birgit Rosenberg erasmusbfm@tlu.ee

Digitehnoloogiate instituut Merily Müürsepp merily.muursepp@tlu.ee

Haridusteaduste instituut

Sissetulevad üliõpilased:

Väljaminevad üliõpilased:

 

Kerttu Toompalu kerttu.toompalu@tlu.ee

Katerina Koreškova  katerina.koreskova@tlu.ee

Humanitaarteaduste instituut Maris Peters maris.peters@tlu.ee
Loodus- ja terviseteaduste instituut

 

Terviseteaduste erialad Reeda Tuula reeda.tuula@tlu.ee
Loodusteaduste erialad Kaija Käärt kaija.kaart@tlu.ee
Psühholoogia erialad ja kunstiteraapiad Sille Silluta sille.silluta@tlu.ee
Tööõpetuse ja käsitöö erialad Jaana Taar jaana.taar@tlu.ee
Ühiskonnateaduste instituut Marianne Mitt marianne.mitt@tlu.ee
Haapsalu kolledž Tiina Alasoo tiina.alasoo@tlu.ee