Avatud on Tallinna Ülikooli rakenduslike teadus- ja arendustööde konkurss, mida korraldab Tallinna Ülikool koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga.

Konkursil võivad osaleda kõik ülikooli liikmed, sealhulgas vilistlased, kes lõpetasid Tallinna Ülikooli ajavahemikus 1. september 2018– 31.august 2019.

Konkursil selgitatakse välja 2019. aasta kõige silmapaistvam rakendusliku väljundiga töö, millest on kasu ühele või mitmele ettevõttele. Auhinnafond on 1000 eurot.

Võidutöö valib välja komisjon, kuhu kuuluvad TLÜ, Tallinna Ettevõtlusameti ja ettevõtlussektori esindajad. Võidutöö autori(te) autasustamine toimub Tallinna Ettevõtlusameti korraldataval iga-aastasel Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul galaüritusel.

Töö esitamiseks konkursile tuleb täita ankeet ja lisada selle juurde vajalikud materjalid. Töö esitamise tähtaeg on 7. september 2019.

 

Konkursil osalemiseks täitke ankeet.

 

Millistele tingimustele peab konkursitöö vastama?

  • Töö puhul on tegemist teadus- või arendustööga, milleks võivad olla uuring, arendusprojekt, tellimustöö, üliõpilase lõputöö, muu õppetöö käigus koostatud töö;
  • töö tulemus on reaalselt rakendatud ettevõtlussektoris (sh sotsiaalne ettevõtlus);
  • töö on lõpetatud ajavahemikus 1. september 2018– 31. august 2019.

Konkursi korra leiate siit.

Miks peaksid konkursil osalema?

  • Peaauhind on 1000 eurot;
  • võidutööd ja selle autorit/autoreid kajastatakse avalikult Talinna Ülikooli kodulehel;
  • võitja(d) kutsutakse pidulikule vastuvõtule Tallinna Ettevõtlusameti korraldatavale galaõhtule, kus toimub autasustamine.

 

Konkurssi toetab Tallinna Ettevõtlusamet.

 

image

 

 

Kontakt

Margit Lillemets

6409 245

margit.lillemets@tlu.ee

 

Last updated 27.08.2019 kell 09:49