Projekti FEWL meeskond

Tallinna Ülikool

Tallinna Ülikoolis on projektijuht algõpetuse professor Inge Timoštšuk. Põhitäitjad on haridusteaduste instituudist kutsehariduse professor Krista Loogma ja õppekavateooria dotsent Maria Erss ja sotsioloogia dotsent Triin Roosalu ühiskonnateaduste instituudist.

Administratiivse võimekuse kasvatamisega tegeleb HTI teaduskorralduse juht Merle Pajus. Lisaks on projekti kaasatud mitmed doktorandid ja noorteadlased: Maret Aasa, Reeli Liivik, Kaidi Nurmik, Anne-Mai Näkk PhD., Erle Neeme, Marti Taru, Lilian Reinmets.

Tallinna Ülikooli tutvustus

Jyväskylä Ülikool

Jyväskylä Ülikoolist on projekti põhitäitjad kõrghariduse professor Päivi Tynjälä, teadur Maarit Virolainen ja vanemteadur Anne Virtanen Soome Haridusuuringute Instituudist. Lisaks on projekti kaasatud järeldoktor Katarzyna Kärkkäinen ja doktorant Hanna Nygren. Projekti administreerimisega tegeleb Hanna Pöyliö.

Jyväskylä Ülikooli tutvustus


Kohalik info FEWL projekti kohta

Projekti info Jyväskylä Ülikooli lehel

Paderborni Ülikool

Paderborni Ülikoolist on projekti põhitäitjad hariduskorralduse ja täiendõppe professor Christian Harteis ja kutsehariduse professor Dietmar Heisler. Doktorantidest osaleb Jana Schwede.

Paderborni Ülikooli tutvustus

Paderborni haridusteaduste instituudi koduleht


Kohalik info FEWL projekti kohta

Projekti info Paderborni Ülikooli lehel