Teade

"Ekspert eetris" 28. oktoobril: räägime Eesti ameeriklasega USA presidendivalimistest

Vähem kui nädala pärast, 3. novembril toimuvad järjekordsed Ameerika Ühendriikide presidendivalimised, millele eksperdid ennustavad rekordilist aktiivsust. Meil on valimiste puhul saates "Ekspert eetris" külas Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi rahvusvaheliste suhete dotsent, meie oma ameeriklane Matthew Crandall.

Trump

Arutleme teiste teemade hulgas, kuidas on läinud kandidaatidel siiamaani, mis toimub just nüüd ja praegu enne valimisi ning millised on võimalikud stsenaariumid. Saatejuht on BFMi lektor Mart Soonik.

Osalemine Zoomis

Facebooki sündmus

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.