Education4Future programm

Education4Future (E4F) on 10 kuu pikkune akadeemiline rahvusvaheline täiendkoolituse programm, mille eesmärk on kujundada kompetentseid koolijuhte, täiustada nende teadmisi ja hoiakuid 21. sajandi hariduselu väljakutsete valguses ning arendada koolijuhtide eestvedamisoskust nii rahvusvahelises kui ka kohalikus haridusruumis. Õppetöö lähtub OECD Trends Shaping Education raames välja toodud tulevikukooli kesksetest väljakutsetest.

Programmis osalevad Tallinna Ülikool, Hollandi Hogeschool van Amsterdam ja Šveitsi Pädagogishe Hochschule Zürich koos koostööpartneri Schulamt Fürstentum Liechtensteiniga. 

Kes osalevad programmis?

Koolijuhid ja õppealajuhatajad ning tulevased koolijuhid (koolijuhtimisest huvitatud tegevõpetajad, haridusjuhtimise magistrandid, haridusametnikud).

Kuidas on programm üles ehitatud?

Programm koosneb loengutest, seminaridest, koolikülastustest ning praktilisest kooliarendusprojektist. Programmis on kaks kodumaist, vaid Eesti osalejatele mõeldud moodulit, ning kolm rahvusvahelisest moodulit, kus on kõigi riikide õpigrupid kokku liidetud.

Programmi läbiviimist toetavad haridus- ja teadusministeerium ning Erasmus+.

 

Lisainfo: Reet Sillavee
reet.sillavee@tlu.ee

 

HTM logo.jpgErasmus+ logo.jpg