Avalik loeng

Jaan Valsineri loeng “The Semiosphere from the perspective of Cultural Psychology”.

Kolmapäeval 8. detsembril toimub loenguseeria “Juri Lotman täna” viimane loeng. Külas on professor Jaan Valsiner, kelle loengu teemaks on “The Semiosphere from the perspective of Cultural Psychology”.

Humanitaarteaduste instituut

08.12.2021 kell 14.15 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Professor Valsineri teadustöö keskmes on inimteadvuse ja kultuuri seosed ning inimeste komplekssetes märgisüsteemides toimuvate muutuste mõistmine. Alates 2013. aastast töötab ta Taanis Aalborgi Ülikoolis kultuuripsühholoogia professorina ning on ühtlasi ka Tallinna Ülikooli audoktor (alates 2008). Käesoleval sügissemestril töötab Valsiner Tartu Ülikoolis külalisprofessorina.

Loeng algab kolmapäeval 8. destembril kell 14:15 TLÜ Astra maja auditooriumis A-325 ning on sel korral inglise keeles. Tulge kuulama!