Noored koos

Alustava õpetaja tugiprogramm (kauaaegse nimetusega kutseaasta alustavale õpetajale) on programm, mille raames vähese töökogemusega õpetaja saab professionaalset kõrgetasemelist ja mitmekülgset tuge ühe õppeaasta vältel.

Programmis osalejad kogunevad kaheksal korral, regulaarsusega kord kuus ühisele õppepäevale Tallinna Ülikooli, mille käigus kogenud koolitajate eestvedamisel ja suunamisel analüüsitakse tegeliku töö käigus saadud kogemusi, võimalikke murekohti ja küsimusi. Samuti täiendatakse erialaseid oskusi ja leitakse isiklikke tugevusi, et neid igapävases töös veelgi edukamalt rakendada. Õpetajal on unikaalne võimalus turvalises keskkonnas kohaneda oma rolliga, arendada edasi õpetajaõppes omandatud oskusi, aga ka liidriomadusi, koostöö- ja enesejuhtimise oskusi.

Tugiprogrammis osalemine võiks kuuluda iga õpetaja karjääri alguse juurde – lisaks metoodilisele edasiliikumisele oma professionaalses ja isiksuslikus arengus annab grupis tegutsemine ka võimaluse saada häid kontakte pikkadeks aastateks!

Programmi maht on 6 EAP.
Lõpetajatele väljastatakse Tallinna Ülikooli tunnistus.

Täpsem info ja registreerumine lasteaiaõpetajale.

Täpsem info ja registreerumine üldhariduskooli õpetajale.

 

PostiaadressNarva mnt 25, 10120 Tallinn

 

Alustava õpertaja tugiprogrammi logo           Haridus- ja Teadusministeeriumi logo