Edulugu

Tobias Ley projekt Learning Layers sai suure tunnustuse

Hiljuti pälvis Tallinna Ülikoolis läbi viidud projekt Learning Layers kutseõppe ja täiendkoolituse innovatsiooni peaauhinna konkursil VET (Vocational Education and Training) Research Awards. Projekti teaduskoordinaator on TLÜ haridusteaduste instituudi professor Tobias Ley.

Tobias Ley

Learning Layers jõudis ekspertkomisjoni poolt esialgu konkursi lõppvooru ning seejärel võitis veebis rahvahääletuse.

Projekt kestis aastatel 2012-2016 ning uuris mitteametlikku õppimist töökohal ja arendas välja tehnoloogia, et toetada praktikapõhist õppimist väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes.

Tobias Ley peab tunnustuse saamist suureks saavutuseks ja tal on hea meel, et selle auhinnaga tunnustatakse projekti mõju, mis ulatub kaugemale teadusmaastikust.

Euroopa Liidu regionaalprogrammi projekti „Learning Layers“ kohta leiab rohkem infot siit.